تور جام ملت های آسیا 2019 در امارات (برگزار شده)

در این مطلب از زرین تراول قصد داریم تا اطلاعات کاملی را در مورد تور جام ملت های آسیا 2019 را ارائه کنیم. اگر دوست دارید تا در این دوره از مسابقات در کنار تیم ملی ایران باشید، جزئیات این تور دبی را مطالعه نمایید.

هزینه سفر به جام ملت‌ های آسیا 2019
راهنمای سفر به جام ملت‌ های آسیا 2019

تور جام ملت های آسیا

با توجه به اینکه در جام ملت های آسیا ایران با رقیبان نسبتا سطح پایینی هم گروه شده احتمال اینکه تا مراحل بسیار بالای مسابقات پیش برود وجود دارد و به نوعی می توان گفت که این دوره برای تیم ملی ایران می تواند تاریخ ساز باشد. پس بهتر است شما نیز آماده سفر شوید در کنار تیم ملی فوتبال ایران حضور داشته باشید.

در مرحله گروهی ایران با با سه تیم یمن، ویتنام و عراق مسابقه دارد. از این میان مسابقات بازی با عراق بسیار حساس است. تا جایی که حتی کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز بازی ایران و عراق را به عنوان یکی از جذاب ترین مسابقات این دوره از رقابت های اعلام کرده است.  ما نیز در این تور جام ملت های آسیا برنامه هایی برای این بازی ها داریم.

تور جام ملت های آسیا

دوشنبه 17 دی 1397 Jan 2019 Mon 08:00 PM

بازی شماره 7 : ایران و یمن

استادیوم محمد بن زاید در شهر ابوظبی

شنبه 22 دی 1397 —– Jan 2019 Sat 03:00 PM

بازی شماره 19 : ایران و ویتنام

ورزشگاه آل نهیان در شهر ابوظبی

چهارشنبه 26 دی 1397 —- Jan 2019 Wed 08:00 PM

بازی شماره 32 : ایران و عراق

استادیوم آل مکتوم در شهر دبی

تور جام ملت های آسیا

شما می توانید از میان تورهای جام ملت ها انتخاب های متنوعی داشته باشید. حتی امکان تماشای یک بازی نیز برای شما فراهم است. هتل هایی که در این تور در دسترس شما هستند همگی در شهر دبی انتخاب شده اند و در خدمات این تور برای راحتی بیشتر شما مسافران گرامی ترانسفرها به استادیوم های برگزاری بازی لحاظ شده است.

تور جام ملت ها فقط برای بازی ایران و یمن

اطلاعات در خصوص قیمت ها در تصویر زیر موجود است که با توجه به شرایطی کنونی هر لحظه امکان تغییر قیمت ها وجود دارد. پس توصیه می کنم پس از انتخاب هتل مورد نظر با کارشناسان ما در آژانس مسافرتی زرین نما تماس بگیرید. کارشناسان ما می توانند به شما در انتخاب هتل نیز مشاوره دهند. اما در نهایت انتخاب با خوده شماست. شما می توانید از طریق تلفن 02188790590 با کارشناسان ما تماس بگیرید. بازی ایران یمن در روز 17 دی ماه و در شهر ابوظبی امارات برگزار می شود. خارج از روز جاهای دیدنی دبی بازدید کنید و از آن لذت ببرید.

تور جام ملت های آسیا
تور جام ملت های آسیا 4 شب

تور جام ملت ها فقط برای بازی ایران و ویتنام

یکی دیگر از بازی های ایران در جام ملت های آسیا که در این تور می توانید آن را از نزدیک تماشا کنید مربوط به بازی ویتنام می شود. این بازی در روز 22 دی ماه و در ورزشگاه آل نهیان برگزار خواهد شد.

تور جام ملت ها فقط برای بازی ایران و عراق

اما بازی ایران و عراق را از دست ندهید. یکی از حساس ترین مسابقات تیم ملی فوتبال ایران در مرحله گروهی همین مسابقه می باشد. استادیوم آل مکتوم در شهر دبی میزبان این مسابقه است. همانطورکه می دانید دبی جاذبه های تفریحی و دیدنی زیادی دارد که در روزهای برگزاری مسابقات حال و هوای دیگری خواهند داشت.

تور جام ملت ها فقط برای بازی های ایران و یمن – ایران و ویتنام

انتخاب های متنوعی را برای شما در نظر گرفته ایم تا بتوانید وابسته به شرایط خود بهترین تور را برگزینید. شما می توانید در این تور از دو بازی ایران دیدن نمایید. بازی های ایران – یمن و ایران ویتنام بازی هایی هستند که می توانند صعود ایران به مرحله بالاتر را تضمین کنند.

تور جام ملت های آسیا
تور جام ملت های آسیا 6 شب

تور جام ملت ها فقط برای بازی های ایران و ویتنام و ایران و عراق

اگر به بازی نخست نمی رسید، دو بازی آخر ایران در مرحله گروهی را از دست ندهید بازی هایی حساس و تماشایی که حتما برایتان لذت بخش خواهند بود. توجه داشته باشید که در پکیج های ارائه شده، قیمت بلیط هواپیما لحاظ نشده است و شما می توانید با تماس با کارشناسان در آژانس مسافرتی زرین نما از قیمت ها آگاه شوید.

تور جام ملت ها برای بازی های ایران و یمن – ایران و ویتنام – ایران و عراق

اگر فرصت سفر شما اجازه می دهند با این پکیج بطور کامل در تمامی بازی های مرحله گروهی در کنار تیم ملی خواهید بود. با اینکه تعداد روزهای سفر شما در این پکیج بالا خواهد رفت اما حتما ارزشش را خواهد داشت. برای برنامه ریزی سفر خود به جام ملت های آسیا در کشور امارات با ما در ارتباط باشید.

تور جام ملت های آسیا
تور جام ملت های آسیا 13 شب

جزئیات تور

  • قیمت: 600 درهم
  • مدت: 4 شب
شهر ژوهانسبورگ آفریقا

دبی

شرایط دریافت ویزای امارات متحد عربی

بر خلاف سایر کشورهای دنیا، صدور ویزای توریستی امارات توسط اداره مهاجرت و وزارت کار انجام می‌شود و سفارت امارات متحده عربی ویزای توریستی صادر نمی‌کند. درخواست ویزای توریستی امارات متحده عربی تقریبا بی‌دردسر است و توسط کارگزاران زیادی انجام می‌گیرد. به دلیل دخالت‌ نداشتن سفارت، احتیاج به مصاحبه نیست و حضور متقاضی ضرورتی ندارد. فقط باید براساس نوع ویزایی که می‌خواهید، مدارک و پول کافی را به کارگزار مورد نظرتان برسانید.

انواع ویزاهای توریستی امارات
برای ورود به هر کدام از شهرهای امارات، باید ویزای امارات متحده عربی را داشته باشید. ویزای توریستی امارات معمولا ۱۴ روزه است و هر ویزا به مدت یک ماه اعتبار دارد؛ یعنی با ویزای توریستی امارات شما حق ۱۴ روز اقامت در شهر مورد نظرتان را دارید. البته دریافت ویزای یک ماهه و سه ماهه هم از امارات امکان پذیر است و با انتخاب این نوع از ویزا شما امکان یک یا سه ماه اقامت در شهر مورد نظرتان را دارید.
هزینه ویزای توریستی امارات براساس نوع ویزا، مدت اقامت، عادی یا ضروری بودن متفاوت است. در صورتی که بخواهید بدون بلیط ویزا بگیرید، از شما یک چک ضمانت هم دریافت می‌کنند.

مدت زمان اخذ ویزای امارات
ویزای امارات در دو نوع عادی و اضطراری اخذ می‌شود. دریافت ویزای عادی معمولا ۷ روز کاری و ویزای اضطراری حدود ۳ روز کاری زمان می‌برد.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی امارات
اسکن رنگی دقیق و کامل از دو صفحه اول پاسپورت
اسکن رنگی از یک قطعه عکس
نوع ویزا: یک بار ورود

توجه: ماندن در امارات حتی یک روز بیشتر از مدت اعتبار ویزا به هر دلیلی، خلاف قوانین امارات متحده عربی است و علاوه بر دریافت جریمه‌ی نقدی برای هر روز اقامت بیشتر، دچار دردسرهای قانونی دیگری نیز خواهید شد.

دبی