تور آفریقای جنوبی عید 98

تعطیلات نوروزی 98 بهترین زمان برای برنامه ریزی یک سفر رویایی است. اگر دوست دارید تا سمت و سویی دیگر از این دنیای زیبا را تماشا کنید، این تور آفریقا جنوبی را از دست ندهید. در این مطلب با ارائه توضیحاتی جامع در مورد کشور آفریقای جنوبی و شهرهای دیدنی این کشور از جمله کیپ تاون، ژوهانسبورگ و سان سیتی تور آفریقای جنوبی عید 98  را معرفی خواهیم کرد.

تور آفریقای جنوبی عید 98

برای آشنایی با قیمت های استثنایی تور آفریقای جنوبی عید 98 با کارشناسان ما در آژانس مسافرتی زرین نما در تماس باشید. شما می توانید از طریق تلفن 02188790590 با ما در ارتباط باشید. در زیر به ارائه توضیحاتی در مورد این تو پرداخته ایم.

سفر به آفریقای جنوبی بدون تور

آفریقای جنوبی دارای دیدنی هایی متنوع است و بهتر است برای اینکه سفری با برنامه به این کشور داشته باشید با تور به آن سفر کنید. همچنین این نکته را نیز در نظر داشته باشید که سفر با تور به لحاظ هزینه نیز به صرفه تر بوده و می توانید با هزینه کمتری بیشتر از سفر خود لذت ببرید. با این حال سفر به آفریقای جنوبی بدون تور نیز حال و هوای دیگری دارد. برای شروع چنین سفرهایی از چک کردن قیمت بلیط و هتل و شروع کنید. ما در آژانس مسافرتی زرین نما آماده ایم تا با ارائه بهترین پیشنهادات هتل و بلیط در شهرهای مختلف آفریقای جنوبی سفری دوست داشتنی را برای شما برنامه ریزی کنیم.

تور آفریقای جنوبی عید 98

تور آفریقای جنوبی عید 98

تور آفریقای جنوبی عید 98

قیمت سفر به آفریقای جنوبی

ما در طی چند مقاله به بررسی هزینه های سفر به آفریقای جنوبی در شهرهای کیپ تاون، سان سیتی و ژوهاسنبورگ پرداخته ایم. شما می توانید برای تخمین هزینه های سفر به شهرهایی که در این تور آفریقای جنوبی از آنها بازدید خواهید کرد از این مقالات کمک بگیرید. توجه داشته باشید که برخی از هزینه های شما بر روی قیمت تور محاسبه شده است.

تجربه سفر به آفریقای جنوبی

سفر به آفریقای جنوبی تجربه بی نظیری خواهد بود. کلیشه هایی همچون نبود امنیت که ترس و نگرانی به همراه دارد را فراموش کنید. پس از برگزاری جام جهانی 2010 در این کشور زیر ساخت های مناسبی برای گردشگری نیز فراهم و شد و حالا این آفریقای جنوبی کشوری است که افراد زیادی از سراسر جهان برای تماشای سواحلی رویایی، طبیعتی خیره کننده و حیات وحشی بی نظیر به آن سفر می کنند.

تور آفریقای جنوبی عید 98

آفریقای جنوبی

شاید جالب باشد که بدانید آفریقا جنوبی حدودا 2800 کلیومتر خط ساحلی را در خود جای داده است. شهرهای توریستی زیادی در این کشور وجود دارد که بهتر است فرصت را از دست نداده و تا در آن حوالی هستید بازدیدی از آنها داشته باشید. پیشنهاد می شود یک برنامه 10 روزه برای سفر به شهرهای دیدنی آفریقای جنوبی داشته باشید. در این مدت می توانید از حداقل جاذبه های گرشگری شاخص آنها دیدن نمایید.

تور آفریقای جنوبی عید 98

تور آفریقای جنوبی عید 98

 

 

تور آفریقای جنوبی عید 98

برای آشنایی با قیمت های تور آفریقای جنوبی عید 98 با ما تماس بگیرید.

02188790590

آب و هوای کیپ تاون

اواخر زمستان تا اواخر بهار بهترین زمان برای سفر به کیپ  تاون محسوب می شود. گردشگرانی که پیش از این از کیپ تاون بازدید کرده اند این بازه زمانی را بهترین موقع سفر به کیپ تاون می دانند. همچنین شما باید بدانید که اواخر تابستان تا اواخر پاییز هم برای سفر به این شهر مناسب است. اما قیمت ها در این موقع از سال به نسبت بازه زمانی قبلی که اعلام شد بیشتر می باشد.

فصل تابستان در کیپ تاون از اوایل آذر ماه شروع می شود و تا اوایل ماه اسفند نیز ادامه دارد. در این فصل گردشگران زیادی به این شهر سفر دارند.

فصل پاییز در کیپ تاون از اوایل اسفند شروع شده و تا اوایل ماه خرداد ادامه دارد. اگر دوست دارید تا سفر خاطره انگیزی به این شهر داشته باشید. سفر خود را برای این زمان برنامه ریزی کنید. بخشی از بازه زمانی ارائه شده در این بخش در تعطیلات نوروزی قرار دارد که فرصت سفر را ایجاد کرده است.

فصل زمستان در کیپ تاون از اوایل خرداد ماه شروع می شود تا اوایل شهریور ماه ادامه دارد. از آنجاییکه اثر تفریحاتی که می توانید در کیپ تاون از آن لذت ببرید در فضاهای باز قرار دارند، به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است باران های پراکنده ای که در این فصل خواهد آمد تمام برنامه های شما را برهم بزند. اما هزینه سفر به کیپ تاون در زمستان بسیار پایین تر در خواهد آمد. معمولا گردشگرا زیادی در این فصل به این شهر سفر نمی کنند.

فصل بهار در کیپ تاون از اوایل شهریور شروع شده و تا اوایل آذرادامه دارد. در این فصل از سال نیز شما می توانید از طبیعت زیبای شهر لذت ببرید و اوقات خود را در کنار سواحل دل انگیز کنید.

 

تور آفریقای جنوبی عید 98

تور آفریقای جنوبی عید 98
 

آفریقای جنوبی واحد پول

واحد پول رسمی در آفریقای جنوبی راند می باشد و هم اکنون هر یک دلار حدودا معادل 14 راند است. در قسمت هزینه های سفر دانستن ،این موضوع می تواند به شما کمک کند.

هتل های آفریقای جنوبی

هتل های شناخته شده کشور آفریقای جنوبی در شهرهای مختلف معمولا دارای کیفیت مناسبی هستند. در زیر نیز ما تعدادی از بهترین هتل های کیپ تاون، سان سیتی و ژوهانسبورگ را معرفی کرده ایم که از اقامت در آنها راضی خواهید بود. همچنین هتل هایی سه، چهار و پنج ستاره که در تور آفریقای جنوبی نیز برای شما در نظر گرفته ایم انتخاب های ایده آلی هستند.

هتل پیپر کلاب لاکچری (Pepper Club Luxury Hotel) کیپ تاون

هتل کیپ تاون لژ (Cape Town Lodge Hotel) کیپ تاون

هتل کیپ تاون هالو بوتیک (Cape Town Hollow Boutique Hotel) کیپ تاون

هتل کاسکادس (The Cascades Hotel) سان سیتی

هتل جنگلی کوا ماریتان بوش لادج (Kwa Maritane Bush Lodge) پارک ملی پیلانسبرگ

هتل فیرسیتی کواترمین (Faircity Quatermain Hotel) ژوهانسبورگ

هتل د ماسلو(The Maslow hotel) ژوهانسبورگ

ساندتون سان (Sandton Sun) ژوهانسبورگ

تور آفریقای جنوبی عید 98

هتل های تور آفریقای جنوبی

ما در این تور آفریقای جنوبی عید 98 بهترین ها را برای شما در نظر گرفته ایم. 9 شب در بهترین هتل های 4 و 5 ستاره کشور آفریقای جنوبی که بی شک در آنها احساس راحتی خواهید کرد و تجربیاتی جدید را بدست می آورید.

4 شب در کیپ تاون هتل 5 ستاره هتل پیپر کلاب لاکچری (Pepper Club Luxury Hotel)

1 شب در سان سیتی هتل 5 ستاره هتل کاسکادس (The Cascades Hotel)

2 شب در پارک ملی پیلانسبرگ هتل 4 ستاره جنگلی کوا ماریتان بوش لادج (Kwa Maritane Bush Lodge)

2 شب در ژوهانسبورگ هتل 4 ستاره هتل فیرسیتی کواترمین (Faircity Quatermain Hotel)

کیپ تاون آفریقای جنوبی

دومین شهر بزرگ آفریقای جنوبی که به خبی از منابع طبیعی خود برای جذب گردشگر استفاده کرده است. کوه تیبل به به دلیل ظاهر میز مانند آن با این نام شناخته می شود تنها یکی از جاذبه های گردشگری کیپ تاون به شمار می آید.

رستوران پات لاک کلاب (The Pot Luck Club)

رستوران فورک (Fork Restaurant)

رستوران بلثازر (Belthazar Restaurant)

کیپ تاون مناطق دیدنی

شهر کیپ تاون دارای بهترین جاذبه های گردشگری در آفریقای جنوبی است که نمی توان از آنها گذشت. در زیر تعدادی از این جاذبه ها را معرفی کرده ایم. تماشای برخی از این مناطق دیدنی کیپ تاون در برنامه سفر تور آفریقای جنوبی عید 98 قرار دارد.

تور آفریقای جنوبی عید 98

تور آفریقای جنوبی عید 98

تور آفریقای جنوبی عید 98

رفتن به کوه تیبل در کیپ تاون

کوه تیبل (Table Mountain) یکی از مهم ‌ترین جاذبه ‌های گردشگری کیپ تاون به حساب می ‌آید که علاقمندان به کوهنوردی،‌ در سفر به کیپ تاون آن را از دست نمی ‌دهند. با بالا رفتن از این کوه می ‌توانید با مناظری شگفت ‌انگیز مواجه خواهید شد که باعث می ‌شوند خستگی کوهنوردی را فراموش کنید. کوه تیبل، که به معنی « کوه میز » است،‌ به دلیل قله مسطح خود با این نام خوانده می ‌شود. قله مسطح این کوه که گستره‌ ای حدود ۳ کیلومتری را در بر می‌ گیرد، اغلب توسط ابر یا مه سفید غلیظی موسوم به «رومیزی» که به هنگام وزش باد از سمت جنوب شرقی ایجاد می ‌شود، پوشیده شده است و سرسبزی پوشش گیاهی فلات این کوه نیز بیشتر ناشی از همین موضوع است.

کیپ پوینت (Cape Point)

کیپ پوینت شاید جنوبی ‌ترین نقطه آفریقا نباشد، چرا که جنوبی ‌ترین نقطه این قاره Cape Agulhas است، ولی با رفتن به این مکان احساس خواهید کرد که در لبه انتهایی دنیا ایستاده ‌اید. در کیپ پوینت می ‌توانید از تنوع خارق‌ العاده گونه‌ های گیاهی و جانوری، صخره‌ های با شکوه، سواحل و تپه‌ های سرسبز و زیبا نهایت لذت را ببرید. در حال حاضر هیج وسیله حمل و نقل عمومی وجود ندارد که توسط آن بتوانید به این منطقه بروید، ولی می ‌توانید با استفاده از تاکسی و یا خودروی اجاره‌ ای به کیپ پوینت که در ۶۰ کیلومتری مرکز شهر واقع شده است، بروید. همچنین لازم به ذکر است که ساحل بولدرز نیز در راه رفتن به کیپ پوینت قرار دارد و در راه برگشت خود می ‌توانید آنجا نیز توقف داشته و از این ساحل لذت ببرید.

 • دیدن پنگوئن‌های آفریقایی در ساحل بولدرز
 • بازدید از Groot Constantia در کیپ تاون
 • رفتن به اسکله ویکتوریا و آلفرد (V&A Waterfront)
 • باغ ملی گیاه‌شناسی کریستن بوش
 • پیاده‌روی و گشت و گذار در شهر
 • سوار شدن به چرخ و فلک کیپ تاون
 • آکواریوم دریایی دو اقیانوس کیپ تاون
 • بازدید از Bo Kaap

تور آفریقای جنوبی عید 98

تور آفریقای جنوبی عید 98

تور سفر به آفریقای جنوبی

برای سفر به آفریقای جنوبی آماده شوید. تور لوکس آفریقای جنوبی با بهترین خدمات و هیجان انگیزترین تفریحات بهترین فرصت برای لذت بردن از سفر است. تعطیلات عید نوروز را با سفر در این تور دلپذیرتر کنید.

کیپ تاون کجاست؟

محبوب ترین مقصد گردشگری در کل قاره آفریقا کیپ تاون می باشد. با توجه به قرارگیری پارلمان در این شهر آن به عنوان یکی از پایتخت های آفریقا نیز شناخته شده است.

سان سیتی

سان سیتی یک شهر کوچک است که در سال 1979 میلادی ایجاد شده و قدمت چندانی ندارد. این شهر با هدف رونق بخشیدن به صنعت گردشگری در آفریقای جنوبی به وجود آمده و با توجه به امکانات بی نظیری که دارد توجه مسافران زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

سان سیتی آفریقای جنوبی

در سان سیتی فعالیت های تفریحی متنوعی در نظر گرفته شده است. در این شهر شما می توانید همواره مشغول تفریح یا استراحتی دلپذیر باشید چیزهایی که برای تعطیلات و سفر ضروری هستند. ما در زیر تعدادی از تفریحاتی که در این مجموعه قرار دارند را معرفی می کنیم. اما اگر شما نیز پس از آشنایی با آنها هوس سفر به سان سیتی را کردید در تور آفریقای جنوبی عید 98 با ما همراه شوید. سان سیتی یکی از شهرهایی است که در این تور چند روزی در آن اقامت خواهیم داشت.

برنامه تورتور آفریقای جنوبی عید 98

روز اول تور آفریقای جنوبی عید 98 : ترانسشفر از فرودگاه کیپ تاون به هتل                             

روز دوم تور آفریقای جنوبی عید 98 بازدید از :   استادیوم، منطقه بوک آپ، تیبل ماونتین، هلیکوپتر سواری، مرکز خرید واتر فرانت         

روز سوم تور آفریقای جنوبی عید 98 : منطقه هات بی، منطقه کیپ پوینت، منطقه پنگوئن ها، قایق سواری به جزیره فوک ها

روز چهارم تور آفریقای جنوبی عید 98: منطقه استلن بوش، مزارع انگور

روز پنجم : پرواز هوایی به  ژوهانسبورگ، سفر به سان سیتی، استفاده از پارک آبی و سایر امکانات سان سیتی بصورت رایگان

روز ششم: سفر به پارک جنگلی و اقامت در هتل، سافاری – دیدن حیوانات

روز هفتم اقامت در هتل پارک جنگلی، سافاری – دیدن حیوانات         

روز هشتم: سفر به  به  ژوهانسبورگ، بازدید از پارک شیرها                      

روز نهم: گشت در  ژوهانسبورگ و پرتوریا، میدان چرچ، ساختمان یونیون، مسجد ترک ها و ناهار ، مرکز صنایع دستی کامبانوس

روز دهم: ترانسفر به فرودگاه  ژوهانسبورگ و پایان سفر

توجه داشته باشید که هزینه ناهار در روز نهم این تور بر عهده مسافر می باشد.

تور آفریقای جنوبی عید 98

تور آفریقای جنوبی عید 98

خدمات تور آفریقای جنوبی عید 98 شامل:

ترانسفر فرودگاهی

اجرای کلیه گشتها و ورودیه ها

پرواز هوایی بین کیپ تاون و ژوهانسبورگ

گشت هلیکوپتر

لیدر فارسی زبان

کلیه ورودیه ها

برای آشنایی با قیمت های تور آفریقای جنوبی عید 98 با ما تماس بگیرید.

02188790590

جزئیات تور

 • قیمت با تخفیف: - -
 • مدت: -
 • درجه سختی: 1 از 5
 • محدوده سنی: -