هتل کوا ماریتان بوش لادج Kwa Maritane Bush Lodge

در دامنه کوه های آتشفشانی و در دل جنگ های پاک ملی پلانسبرگ هتلی جنگلی با حال و هوای کلاسیک که دارای امکاناتی کامل است. در این مطلب از زرین تراول قصد داریم تا اطلاعات کاملی را مورد هتل کوا ماریتان بوش لادج که در لیست هتل های تور آفریقای جنوبی وجود دارد ارائه کنیم.

اتاق های هتل کوا ماریتان بوش لادج

با اینکه این هتل در دل جنگل قرار دارد اما اینترنت بی سیم رایگان در آن شما را به دنیای بیرون وصل می کند. در هتل کوا ماریتان بوش لادج زمین تنیس، دو استخر با یک سرسره آبی پر هیجان قرار دارد.

اتاق هایی روشن با پنجره هایی که از کف تا سقف اتاق را پوشش داده اند. برخی از اتاق های این هتل دارای بالکنی دلباز است که از وقت گذراندن در آن لذت کافی خواهید برد. تمامی اتاق ها دارای فضای نشیمن هستند و محیط آن نیز بسیار راحت و دلپذیر می باشد.

با اینکه هتل کوا ماریتان بوش لادج هتلی چهار ستاره است اما افه آن دارای فضای دنج و محوطه ای روباز بوده که نوشیدنی ها در آن با آتش آماده می شوند. صبحانه، ناهار و شام که وعه های غذایی اصلی هستند در رستوران کوا ماریتان سرو می شوند که دارای چشم اندازی کاملا رویایی رو به پارک ملی است.

در میان درختان فضای بیرونی هتل یک صندلی پیدا خواهید کرد و می توانید ساعت ها در این محیط زیبا برای استحرات و ریلکس کردن بهره ببرید. هتل دارای محل بازی نیز می باشد و استخر نیز در آن به چشم می خورد.

هتل به انداز 1 مایل از فرودگاه فاصله دارد اما باید بدانید که ما در مامی مسیرهای تور آفریقای جنوبی در کنار شما خواهیم بود.

اطلاعات تماس