کریسمس به کجا سفر کنیم ؟

رویدادهایی بزرگ همچون کریسمس جشن سال نو میلادی بهترین فرصت برای برنامه ریزی سفر هستند. در این زمان ها شما می توانید کشورهای خارجی را در حال و هوای دیگری مشاهده کنید. در جشن هایی بزرگ شرکت داشته باشید و از حال خوب و شادی مردم لذت ببرید. اما شاید یکی از سوال های اصلی این باشد که کریسمس به کجا سفر کنیم ؟ در این مطلب از زرین تراول به این سوال پاسخ خواهیم داد در ادامه با زرین تراول همراه شوید.

کریسمس به کجا سفر کنیم؟

انتخاب های زیادی برای سفر به مناسبت جشن کریسمس وجود دارد که شما باید با توجه به علایق و همچنین بودجه مد نظرتان بهترین مقصد را انتخاب کنید و این را نیز بدانید که ما در آژانس مسافرتی زرین نما همراه در کنارتان هستیم تا با ارائه بهترین پیشنهادات تور ، بلیط و هتل سفری خاطره انگیز را برایتان به ارمغان بیاورید. کافیست تصمیمتان را در موضوع انتخاب مقصد بگیرید و سپس با تماس با شماره 02188790590 سفر را را آغار کنید.

سفر به استانبول در کریسمس

باتوجه به اینکه استانبول یک شهر توریستی به تمام عیار است در روزهای کریسمس نیز حال و هوای دیگری به خود می گیرد. بسیاری خیابان های خرید و همچنین مراکز خرید بزرگ در استانبول برای کریسمس برنامه های ویژه ای دارند. با اینکه ترکیه کشوری مسلمان نشین است اما جشن های خیابانی کریسمس نیز در جای جای استانبول برگزار می شوند که حضور در آنها تجربه بسیار جالب خواهد بود.

کریسمس به کجا سفر کنیم

کریسمس امسال به بیروت سفر کنید

لبنان یکی از کشورهایی است که معمولا به عنوان یک مقصد گردشگری دست کم گرفته می شود. در این میان باید بدانید که بی شک بیروت مقصد بسیار جذاب و متفاوتی در میان کشورهای آسیایی است. در زمان جشن کریسمس به بیروتبه عنوان یکی مقصد جدی فکر کنید. جشن های خیابانی بیروت در هنگام کریسمس بسیار دوست داشتنی هستند.

کریسمس به کجا سفر کنیم

ایروان یک انتخاب مناسب برای سفر ژانویه

اگر به دنبال یک مقصد گردشگری ارزان برای سفر در کریسمس هستید ایراوان را به عنوان مقصد سفر خود در نظر داشته باشید. البته توجه داشته باشید که در ایروان جشن سال نو کمی دیرتر سایر کشورهای اروپایی شروع می شود. یک جشن عمومی بزرگ هم در میدان جمهوری ایروان برگزار می گردد.

کریسمس به کجا سفر کنیم

جشن سال نو میلادی در تفلیس

کشور گرجستان نیز همانند ارمنستان تقریبا کشوری ارزان محسوب می شود. حتی شما می توانید برای صرفه جویی در هزینه سفر به تفلیس با استفاده از اتوبوس و بصورت زمینی برنامه ریزی جذابی برای سفر به تفلیس داشته باشید. گرجستان کشوری مسیحی بوده و برای جشن کریسمس برنامه های ویژه ای دارد. میدان های بزرگ تفلیس شاهد گردهمایی هایی پر هیاهو با جشن های سنتی هستند.

کریسمس به کجا سفر کنیم

جشن کریسمس در دبی

بی شک سفر به کشور امارات به اندازه گرجستان و ارمنستان ارزان تمام نمی شود اما ارزشش را خواهد داشت. جالب است بدانید افراد زیادی حتی از کشورهای اروپایی نیز برای کریسمس به دبی سفر می کنند. مراکز خرید دبی برنامه های ویژه ای برای فروش با تخفیف و حراج در این روزها دارند. اما باید بدانید که کریسمس در دبی با برف و سرمای شدید همراه نیست.

کریسمس به کجا سفر کنیم

سفر به رم در کریسمس

تفاوتی ندارد که در کدام فصل سال به رم سفر می کنید این شهر در تمام ماه ها زیبا و دوست داشتنی است. یک شهر توریستی تمام عیار که خیابان ها و جاذبه های گردشگری آن در کریسمس دیدنی تر خواهند شد.

کریسمس به کجا سفر کنیم

جشن سال نو میلادی در استراسبورگ

احتمالا نام شهر استراسبورگ را به عنوان یک مقدص گردشگری قدرتمند نشنیده اید اما باید بدانید که در روزهای تعطیلات کریسمس استراسبورگ در تمام جهان بی نظیر است. این شهر که در فرانسه واقع شده به عنوان پایتخت کریسمس شناخته شده می باشد.

کریسمس به کجا سفر کنیم

برنامه ریزی سفر به لندن در کریسمس

کلیساها از جمله مکان هایی هستند که نباید در هنگام کریسمس رفتن به آنها را فراموش کنید. کلیسای Westminster Abbey در لندن هم یکی از همین مکانهاست. لندن هم در روزهای تعطیلات کریسمس حال و هوای دیگری به خود می گیرد و خیابان های آن مملو از فروشگاه هایی بوده که ویترین هایشان در این روزها شهرتی جهانی می گیرند.

کپنهاگ مقصد اروپایی برای کریسمس

اگر بخواهیم کمی از اطراف کشور فاصله بگیریم و مقاصدی دورتر را معرفی کنیم کشور دانمارک نیز می تواند پاسخ خوبی به سوال کریسمس به کجا سفر کنیم ؟ باشد. بازارهای کریسمسی، جشن های خیابانی، آتش بازی و از همه مهمتر تفریحات زمستانی از جمله جذابیت های کپنهاگ در تعطیلات کریسمس می باشد.

کریسمس به کجا سفر کنیم

توکیو در کریسمس

اما به عنوان یک مقصد از کشورهای جنوب شرق آسیا نیز می توان ژاپن را معرفی کرد. توکیو در میان شهرهای کشور ژاپن برای خوشگذرانی در روزهای کریسمس مناسب است. جشن هایی پر هیاهو و خیره کننده در خیابان هایی که همه با چراغ هایی رنگارنگ تزئین شده اند.

کریسمس به کجا سفر کنیم

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *