راهنمای کار در ارمنستان برای ایرانیان

در سال‌های اخیر به دلیل وجود موقعیت‌های شغلی مناسب و متعدد در کشورهای منطقه، افراد زیادی برای کار به این کشورها سفر می‌کنند. در این مطلب زرین نما به بررسی شرایط کار در کشور ارمنستان که یکی از کشورهای مناسب منطقه برای کار است پرداخته‌ایم. با ما همراه باشید.

[c][/c]

راهنمای کار در کشور ارمنستان برای ایرانیان

در مطالب قبلی زرین نما بلاگ به ارائه بهترین کشورها برای کار کردن در خارج در سال ۲۰۱۷ از نظر HSBC پرداخته و گفتیم که HSBC گزارش و بررسی جدید خود را در زمینه مهاجرت و کار در کشورهای خارجی را منتشر کرده است. در این گزارش که در آن ۱۰۰ کشور جهان از نظر شغل، درآمد، امنیت شغلی، تعادل میان زندگی و کار و… و با نظرسنجی از بیش از ۲۶ هزار مهاجر مورد بررسی قرار گرفته‌اند، لیست ده مورد از بهترین کشورهای خارجی برای کار کردن در سال ۲۰۱۷ را ارائه دادیم. بیشتر کشورهای حاضر در این لیست، از قاره اروپا بودند؛ ولی با توجه به این امر که کار کردن در کشورهای اروپایی با توجه به شرایط سخت ویزا و اقامت در این کشورها ممکن است برای ایرانیان اندکی سخت و چالش برانگیز باشد، معمولاً ایرانیان کشورهای منطقه و نزدیک به ایران برای کار کردن انتخاب می‌کنند. یکی از این کشورها ارمنستان است که مورد توجه بسیاری از ایرانیان جویای کار در خارج قرار گرفته است. به همین دلیل نیز در این مقاله اطلاعاتی را در رابطه با کار کردن در ارمنستان و پایتخت این کشور یعنی ایروان فراهم کرده‌ایم.

کار در کشور ارمنستان
راهنمای کار در کشور ارمنستان

ارمنستان اقتصادی رو به رشد و متنوع داشته و در بخش‌های خدماتی بسیاری نیز دارای موقعیت‌های مناسب شغلی است. بازار کار این کشور نشان دهنده این پیشرفت بوده مهاجرین زیادی به دنبال فرصت‌های شغلی مناسب در ارمنستان هستند. اگر جزء افرادی هستید که به دنبال کار در کشور ارمنستان هستید، در ادامه می‌توانید با شرایط اقتصادی، مجوزهای کار و مالیات این کشور بیشتر آشنا شوید.

بررسی اقتصاد ارمنستان

اقتصاد ارمنستان از ابتدا مبتنی بر صنایعی مانند نساجی، تولید مواد شیمیایی، ماشین آلات صنعتی، فرآوری مواد غذایی و صنایع این چنینی بوده است. با این حال این کشور پس از استقلال از اتحاد جماهیر شوروی، به دنبال تنوع بخشیدن به اقتصاد خود بوده است.
اگرچه پس از استقلال این کشور از اتحاد جماهیر شوروی، اقتصاد ارمنستان دوره‌ای از بی‌ثباتی را تجربه کرد، اما از سال ۱۹۹۵ به بعد شاهد پیشرفت ثابت و رشد روز افزون در اقتصاد خود بوده و هم‌اکنون در حال تبدیل به یکی از اقتصادهای قوی در منطقه است. مهاجرین و اتباع خارجی که در کشور ارمنستان کار می‌کنند، معمولاً در بخش خدمات و صنعت مشغول به کار هستند و در سال‌های اخیر نیز تقاضا برای معلمین انگلیسی در این کشور رو به افزایش است.

مجوز کار در کشور ارمنستان

اتباع خارجی که قصد کار در ارمنستان را دارند، نیاز به مجوز کار در این کشور را دارند. قبلاً ارمنستان هیچ گونه سیاستی مبنی بر داشتن مجوز کار برای اتباع خارجی نداشت، ولی در سال‌های اخیر قوانینی را وضع کرده است که مطابق با آن‌ها مهاجرینی که قصد کار در این کشور را دارند، بایستی برای دریافت اقامت و مجوز کار در ارمنستان اقدام کنند.
برای دریافت مجوز کار در این کشور، بایستی از طریق کارفرمای خود در ارمنستان اقدام کنید. بهتر است که قبل از اقدام به رفتن به این کشور کارهای مجوز خود را انجام دهید. برای این امر می‌توانید از طریق سفارت و یا کنسولگری محلی خود اقدام کنید. برای اطلاعات و راهنمایی بیشتر نیز می‌توانید با کارشناسان ما در زرین نما تماس بگیرید.

مالیات کار در ارمنستان

اتباع خارجی که در کشور ارمنستان کار می‌کنند، بایستی از درآمد خود مالیات پرداخت کنند. کشور ارمنستان زمانی با سیستم مالیات پیچیده خود شناخته می‌شد، ولی از سال ۲۰۰۱ که در قانون مالیات خود تغییراتی را انجام داد، سیستم مالیاتی‌اش ساده‌تر شده و کار در این کشور را برای اتباع خارجی نیز آسان‌تر کرد.
میزان پرداخت مالیات اتباع خارجی در کشور ارمنستان با توجه وضعیت اقامتشان در این کشور تعیین می‌شود. به این صورت که اگر شخصی بیش از ۱۸۳ روز در ارمنستان اقامت داشته و کار کند، مالیات خود را با توجه به نرخ پرداخت مالیات ارمنستان و با توجه به میزان درآمد کلی خود پرداخت خواهد کرد. ولی در صورتی که اقامت شخصی کمتر از ۱۸۳ روز در سال باشد، مالیات را با همان نرخ، ولی تنها از درآمد خود در ارمنستان پرداخت خواهد کرد.

 

مطالب مرتبط:

 

بازار کار و شغل‌های اتباع خارجی در ارمنستان

همان‌طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم،‌ ارمنستان در سال‌ها اخیر به دنبال تنوع بخشیدن به اقتصاد خود و گسترش بازار کارش بوده است. به همین دلیل نیز اکنون شاهد شغل‌هایی متفاوت در این کشور برای اتباع خارجی هستیم. در ادامه می‌توانید ۱۰ شغل پرطرفدار ارمنستان را برای مهاجرین و اتباع خارجی مشاهده کنید:

متخصص آی تی:

اگر در سایت‌های مربوط به کار و شغل در ارمنستان چرخی بزنید، مطمئناً بیشترین درخواستی که مشاهده خواهید کرد، شغل‌های مرتبط با آی تی هستند. این درخواست‌ها به اندازه‌ای در ارمنستان افزایش یافته است که حتی سایتی تخصصی به نام Itjob.am نیز مخصوص شغل‌های آی تی در ارمنستان بوجود آمده تا متقاضیان به راحتی بتوانند شغل ایده‌ال خود در این کشور را پیدا کنند. آی تی در کشور ارمنستان رشد سریعی داشته و به همین دلیل نیز تقاضای افراد متخصص در این زمینه نیز در سال‌های اخیر در این کشور رشد چشمگیری داشته است.

زبان شناس، معلم انگلیسی و مترجم

زبان‌های خارجی و به‌خصوص انگلیسی نقش مهمی در پیشرفت و ارتباطات هر شرکتی دارد و به همین دلیل نیز تقاضای افراد وارد به زبان‌های خارجی در شرکت‌های مالی، دارویی، بازاریابی، حقوقی و آی تی بیشتر شده و این زمینه نیز تبدیل به فرصتی برای افراد متقاضی شغل در ارمنستان شده است.

آرایشگری

با رفتن به ارمنستان و پایتخت این کشور یعنی شهر ایروان، متوجه زیبایی طبیعی بانوان ارمنستان خواهید شد. اما بانوان ارمنستان وقت زیادی را برای آرایش خود گذاشته و پول زیادی نیز برای این امر خرج می‌کنند. به همین دلیل آرایشگری نیز تبدیل به یکی از فرصت‌های شغلی در ارمنستان شده است.

وکالت

وکالت تقریباً در هر کشوری یکی از شغل‌های محبوب و پردرآمد به حساب می‌آید. ارمنستان نیز از این امر مستثنی نبوده و وکالت در این کشور یکی از شغل‌های با تقاضای بالا و بازار کار مناسب به حساب می‌آید.

مسئول پذیرش

اگر به کشور ارمنستان سفر کنید، شاهد هتل‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز تجاری فراوانی خواهید بود. با توجه به این مسئول پذیرش بودن در چنین مکان‌هایی نیازمند یک سری فاکتورها و مهارت‌های خاصی است، این مورد نیز تبدیل به یکی از فرصت‌های شغلی در ارمنستان شده است.

کار در کشور ارمنستان
مسئول پذیرش، یکی از فرصت‌های شغلی در ارمنستان

 

رانندگی

با توجه به اینکه کشور ارمنستان کشوری توریستی بوده و میزبان گردشگران فراوانی از سراسر جهان است، نیاز به راننده نیز در این کشور زیاد می‌باشد. به همین دلیل نیز این شغل تبدیل به یکی از شغل‌های پرتقاضا در این کشور شده است.

پزشک

پزشکی نیز همانند وکالت یکی از شغل‌های اصلی و پرطرفدار در ارمنستان به حساب می‌آید. با توجه به اینکه تعداد فارغ‌التحصیلان پزشکی در این کشور نسبت به تقاضای آن کم‌تر است، پزشکی نیز در لیست شغل‌های پرطرفدار ارمنستان قرار می‌گیرد.

طراحان مد

شاید در دوره جماهیر شوروی، اصطلاح طراح به ندرت به کار برده می‌شد و نمایش‌های طراحی و مد نیز وجود نداشت. ولی از آن زمان تغییرات زیادی در ارمنستان رخ داده و با توجه به ارتباطات جهانی، آخرین ترندهای طراحی و مد وارد ارمنستان نیز شده است. به همین دلیل نیز فعالیت در زمینه طراحی و مد می‌تواند به عنوان یکی از فرصت‌های شغلی در ارمنستان به حساب آید.

حسابدار

بانک، فروشگاه، بیمارستان و هر شرکت و مؤسسه دیگری نیازمند حسابدار حرفه‌ای است تا بتواند خود را در مسیر رشد قرار دهد. به همین دلیل نیز حسابداری در هر کشوری یکی از شغل‌های با تقاضای بالا به حساب آمده و ارمنستان نیز از این امر مستثنی نیست.

متخصص بازاریابی

حدود دو دهه پیش تقریباً هیچ متخصص بازاریابی در ارمنستان وجود نداشت. و نبود متخصص بازاریابی نیز به این معنی بود که تقاضای شغلی، دانشکده و یا موسسه بازاریابی و هیچ آموزش بازاریابی در این کشور وجود نداشت. اما این امر در حال حاضر تغییر کرده است و شاهد وجود دانشکده‌های بازاریابی در دانشگاه‌ها و صدها مؤسسه و آموزشگاه بازاریابی در این کشور هستیم. از طرفی نیز شاهد تقاضاهای زیاد برای شغل‌های مرتبط به بازاریابی در وبسایت‌های کاریابی هستیم که نشان‌دهنده فرصت مناسب برای پیدا کردن شغلی در این زمینه در کشور ارمنستان است. در این پست به بررسی نحوه کار در ارمنستان و پایتختش ایروان پرداختیم.

امیدواریم که برایتان مفید بوده باشد. در صورت داشتن هرگونه سوال و یا نیاز به مشاوره برای سفر به ارمنستان، دریافت ویزا و اقامت در این کشور، می‌توانید با کارشناسان ما در زرین نما تماس بگیرید.

 

 

در صورتی که در زمینه های دریافت ویزای توریستی، بلیط و سفر خود احتیاج به مشاوره داشتید با کارشناسان آژانس مسافرتی زرین نما تماس بگیرید.

02188790590

 

منبع: internations و armeniagogo

 

دسته بندی های مرتبط

81 دیدگاه برای ”راهنمای کار در ارمنستان برای ایرانیان

 1. سلام سوال من این است که میخواهم در ارمنستان خدمات فنی از قبیل تعمیر پمپ اب پکیج وسرویس اسپلست وکار های برقی انجام بدم باید از کجا شروع کنم لطفا راهنمایی کنید

 2. سلام سوال من این است که میخواهم در ارمنستان خدمات فنی از قبیل تعمیر پمپ اب پکیج وسرویس اسپلست وکار های برقی انجام بدم باید از کجا شروع کنم لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام من مجردم ۳۵سالمه ۲۰ساله نقاش ساختمان هستم جویای کارهستم درخارج ازکشورکسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم

 3. سلام سوال من این است که میخواهم در ارمنستان خدمات فنی از قبیل تعمیر پمپ اب پکیج وسرویس اسپلست وکار های برقی انجام بدم باید از کجا شروع کنم لطفا راهنمایی کنید

 4. سلام.من میخواستم برای زندگی بروم ارمنستان و بمانم،لطفا راهنمایی کنید که چقدر سرمایه میخواد؟میتونم خونه بخرم؟میتونم کار پیدا کنم؟چجور شغلی میتونم بذارم؟کجا خونه بخرم امنیت خودم و همسرم تامین میشه؟مردمش چجورن؟تا امنیت همسرم اولویت خرید خانه و کار و حضور در جامعه آنجاست،لطفا نسبت به شرایطم مرا راهنمایی کنید

 5. سلام.من میخواستم برای زندگی بروم ارمنستان و بمانم،لطفا راهنمایی کنید که چقدر سرمایه میخواد؟میتونم خونه بخرم؟میتونم کار پیدا کنم؟چجور شغلی میتونم بذارم؟کجا خونه بخرم امنیت خودم و همسرم تامین میشه؟مردمش چجورن؟تا امنیت همسرم اولویت خرید خانه و کار و حضور در جامعه آنجاست،لطفا نسبت به شرایطم مرا راهنمایی کنید

  1. لطفا برای زندگی و نحوه پیدا کردن کار در کشور ارمنستان توضیح بدهید و آیا شغل خیاطی و لوله کشی اونجا چطوره؟و ایا اولش خودم تنها برم بهتره یا از اول با خانواده ام برم؟.سپاس از توجه شما دوست عزیز

 6. سلام.من میخواستم برای زندگی بروم ارمنستان و بمانم،لطفا راهنمایی کنید که چقدر سرمایه میخواد؟میتونم خونه بخرم؟میتونم کار پیدا کنم؟چجور شغلی میتونم بذارم؟کجا خونه بخرم امنیت خودم و همسرم تامین میشه؟مردمش چجورن؟تا امنیت همسرم اولویت خرید خانه و کار و حضور در جامعه آنجاست،لطفا نسبت به شرایطم مرا راهنمایی کنید

  1. .سلام میتونم برای کارنقاشی ساختمان برم واونجابهم اقامت میدن به مشکلی برنمیخورم

 7. سلام خسته نباشی
  من راننده پایه یک هستم و سابقه کارم دارم میتونم در کشور ارمنستان مشغول به کار بشم یا آیا اقامت بگیرم متاهل هستم

 8. سلام خسته نباشی
  من راننده پایه یک هستم و سابقه کارم دارم میتونم در کشور ارمنستان مشغول به کار بشم یا آیا اقامت بگیرم متاهل هستم

 9. سلام خسته نباشی
  من راننده پایه یک هستم و سابقه کارم دارم میتونم در کشور ارمنستان مشغول به کار بشم یا آیا اقامت بگیرم متاهل هستم

 10. سلام خسته نباشید، برای اقامت میخواستم برم ارمنستان میخواستم بدونم رشته شغلی ام در ارمنستان وجود داره (مدلسازی) طراحی قالب های قطعات ریختگی (متالوژی) مدلساز هستم، یا اگه تو اون کشور وجود نداره، کدوم کشور بازار شغلیم وجود داره

 11. سلام خسته نباشید، برای اقامت میخواستم برم ارمنستان میخواستم بدونم رشته شغلی ام در ارمنستان وجود داره (مدلسازی) طراحی قالب های قطعات ریختگی (متالوژی) مدلساز هستم، یا اگه تو اون کشور وجود نداره، کدوم کشور بازار شغلیم وجود داره

 12. سلام خسته نباشید، برای اقامت میخواستم برم ارمنستان میخواستم بدونم رشته شغلی ام در ارمنستان وجود داره (مدلسازی) طراحی قالب های قطعات ریختگی (متالوژی) مدلساز هستم، یا اگه تو اون کشور وجود نداره، کدوم کشور بازار شغلیم وجود داره

 13. سلام وخسته نباشی بنده تقاضای کار در زمینه بازاریابی و فروش بیمه عمر یا راننده را دارم من دارای کد نمایندگی و گواهینامه پایه یک ده سال و چهار سال سابقه بازاریابی و در زمینه تزریقات و کارهای برق کشی میباشم خواستم بپرسم باید چی کار کنم

 14. سلام وخسته نباشی بنده تقاضای کار در زمینه بازاریابی و فروش بیمه عمر یا راننده را دارم من دارای کد نمایندگی و گواهینامه پایه یک ده سال و چهار سال سابقه بازاریابی و در زمینه تزریقات و کارهای برق کشی میباشم خواستم بپرسم باید چی کار کنم

 15. سلام وخسته نباشی بنده تقاضای کار در زمینه بازاریابی و فروش بیمه عمر یا راننده را دارم من دارای کد نمایندگی و گواهینامه پایه یک ده سال و چهار سال سابقه بازاریابی و در زمینه تزریقات و کارهای برق کشی میباشم خواستم بپرسم باید چی کار کنم

 16. من جوشکار کشتیهای جنگی وکشتیهای تجاری هستم در زمینه تاسیسات لوله کشی و جمع کردن موتور خونه هم سابقه کار دارم آمادگی برای کار برای کشور های که نیاز به جوشکار دارن ذو دارم

 17. من جوشکار کشتیهای جنگی وکشتیهای تجاری هستم در زمینه تاسیسات لوله کشی و جمع کردن موتور خونه هم سابقه کار دارم آمادگی برای کار برای کشور های که نیاز به جوشکار دارن ذو دارم

 18. من جوشکار کشتیهای جنگی وکشتیهای تجاری هستم در زمینه تاسیسات لوله کشی و جمع کردن موتور خونه هم سابقه کار دارم آمادگی برای کار برای کشور های که نیاز به جوشکار دارن ذو دارم

 19. من سابقه کار در کشور ترکیه آذربایجان باکو رو هم دارم لوله کشی های کارخانه آسفالت سیستمهایی لوله‌هایی روغن داغ برای پرس ورقهای mdf و ساخت مخزنها و دیگهای روغن داغ هم سابقه دارم

 20. من سابقه کار در کشور ترکیه آذربایجان باکو رو هم دارم لوله کشی های کارخانه آسفالت سیستمهایی لوله‌هایی روغن داغ برای پرس ورقهای mdf و ساخت مخزنها و دیگهای روغن داغ هم سابقه دارم

 21. من سابقه کار در کشور ترکیه آذربایجان باکو رو هم دارم لوله کشی های کارخانه آسفالت سیستمهایی لوله‌هایی روغن داغ برای پرس ورقهای mdf و ساخت مخزنها و دیگهای روغن داغ هم سابقه دارم

 22. با عرض سلام و وقت بخیر
  کسی تو ارمنستان کارمندی.کارگری چیزی نمیخواد.جویای کار هستم.من دوبار به این کشور سفر کردم و آشنایی با ارمنستان دارم

 23. با عرض سلام و وقت بخیر
  کسی تو ارمنستان کارمندی.کارگری چیزی نمیخواد.جویای کار هستم.من دوبار به این کشور سفر کردم و آشنایی با ارمنستان دارم

 24. با عرض سلام و وقت بخیر
  کسی تو ارمنستان کارمندی.کارگری چیزی نمیخواد.جویای کار هستم.من دوبار به این کشور سفر کردم و آشنایی با ارمنستان دارم

 25. اینجانب دارای مدرک دیپلم برق خودرو و مکانیک خودرو بوده و در زمینه مکانیک ماشینهای سواری تجربه کاری دارم و دارای تجربه کاری در زمینه جوشکاری GTAW,SMAW,CO2 میباشم و همچنین دارای مدرک کارشناسی بازرسی جوشکاری بوده و دارای مدارک بازرسی تستهای غیرمخرب:UT,RT,RTI,PT,MT,VT,CWI,میباشم و مدت یکسال هم سابقه کار در قسمتQC شرکتی در زمینه ساخت و تولید تجهیزات نیروگاهی و پالایشگاهی را داشته ام و در زمینه رادیوگرافی صنعتی بصورت حرفه ای تخصص دارم در مورد کار با رادیو ایزوتوپ و دستگاه ایکس و گاما. Non destructive testing NDT//و جویای کار در ارمنستان هستم .

 26. اینجانب دارای مدرک دیپلم برق خودرو و مکانیک خودرو بوده و در زمینه مکانیک ماشینهای سواری تجربه کاری دارم و دارای تجربه کاری در زمینه جوشکاری GTAW,SMAW,CO2 میباشم و همچنین دارای مدرک کارشناسی بازرسی جوشکاری بوده و دارای مدارک بازرسی تستهای غیرمخرب:UT,RT,RTI,PT,MT,VT,CWI,میباشم و مدت یکسال هم سابقه کار در قسمتQC شرکتی در زمینه ساخت و تولید تجهیزات نیروگاهی و پالایشگاهی را داشته ام و در زمینه رادیوگرافی صنعتی بصورت حرفه ای تخصص دارم در مورد کار با رادیو ایزوتوپ و دستگاه ایکس و گاما. Non destructive testing NDT//و جویای کار در ارمنستان هستم .

 27. اینجانب دارای مدرک دیپلم برق خودرو و مکانیک خودرو بوده و در زمینه مکانیک ماشینهای سواری تجربه کاری دارم و دارای تجربه کاری در زمینه جوشکاری GTAW,SMAW,CO2 میباشم و همچنین دارای مدرک کارشناسی بازرسی جوشکاری بوده و دارای مدارک بازرسی تستهای غیرمخرب:UT,RT,RTI,PT,MT,VT,CWI,میباشم و مدت یکسال هم سابقه کار در قسمتQC شرکتی در زمینه ساخت و تولید تجهیزات نیروگاهی و پالایشگاهی را داشته ام و در زمینه رادیوگرافی صنعتی بصورت حرفه ای تخصص دارم در مورد کار با رادیو ایزوتوپ و دستگاه ایکس و گاما. Non destructive testing NDT//و جویای کار در ارمنستان هستم .

 28. سلام من کارمند یه شرکت هواپیمایی هستم، ۱۲ سال سابقه کار دارم، تخصص من در رابطه با لود کنترل و ویت اند بالانس هواپیما هستش، آیا کار در ارمنستان در حوزه تخصص من پیدا میشه؟ با تشکر

  1. سلام همکار عزیز
   متاسفانه ما برای پیدا کردن کار کمکی به شما نمی تونیم بکنیم
   موفق باشید

 29. سلام مهندس شیمی شاخه پلیمر هستم ۲۵سالمه دنبال یه موقعیت شغلی خوب تو ارمنستانم کسی هست لطفا راهنمایی کنه.

  1. سلام .محبوبه هستم . فوق لیسانس هنر هستم و کار تراش سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی را انجام میدهم و دنبال یک موقعیت شغلی در ارمنستان هستم . متشکرم راهنمایی ام کنید.

 30. سلام.من یه مقدار پول دارم و میخام ایروان مهاجرت کنم با خانواده یه بیزنس انجام بدم چند نفر مشغول ب کار کنم ب نظرتون چه کاری انجام بدم که امنیت شغلی و خانواده داشته باشد برام.سپاسگذار میشم راهنمایم کنید .خونه اونجا چطوره

 31. سلام جویای کار هستم نیروی ساده یا فنی تاسیسات ممنون میشم در صورت نیاز معرفی کنید در خدمتتون باشم مدرک فنی ندارم ولی تجربی کار کردم مدت 7سال حتی اگر امکانش باشه واسه زندگی کردن هم مشکلی ندارم متاهل هستم

 32. سلام جویای کار هستم نیروی ساده یا فنی تاسیسات ممنون میشم در صورت نیاز معرفی کنید در خدمتتون باشم مدرک فنی ندارم ولی تجربی کار کردم مدت 7سال حتی اگر امکانش باشه واسه زندگی کردن هم مشکلی ندارم متاهل هستم

 33. سلام من كمك اشپز هستم ومسلط به زبان انگليسي نيستم ونيازشديدبه كاردربيرون ازايران هستم چون اينجااوضاع كارخرابه

 34. سلام و درود برشما.
  عزیز،من و دوستم ۲۱ سالمونه میخواهیم مهاجرت کنیم به کشوره ارمنستان و خیلی داریم تحقیق میکنیم میخواستم بدونم میشه با سرمایه ۲۰ میلیونی کاری انجام داد اونجا؟

 35. با عرض سلام و خسته نباشید.متولد ۶۹.بامدرک کاردانی itهستم.میخواستم‌واسه کاربرم ارمنستان .اینکه توشاخه تحصیلیم باشه مهم‌نیست فقط میخوام کارکنم.ایا میشه باپاسپورت وویزای مسافرتی برم ودنبال کاربگردم.؟درصدموفقیتیم تواین روش چقدره بنظرتون؟مرسی ازاینکه مردمو راهنمایی میکنین

 36. سلام من من متولد ۶۹ کمک اشپز غذای ایرانی
  نصاب سیستم های حفاظتی
  و برق و الکترونیک هستم و جویای کار در خارج از کشور هستم اگه کسی تونست منو حتی با یک راهنمایی خوشحال کنه ۰۹۳۶۹۸۹۶۸۳۳

 37. سلام من شوهرم تراشکاری را به خوبی بلد هستند خودم کارشناس ازمایشگاه هستم نمونه گیری را وارد هستم به نظرتون میشه تو گرجستان بهتر کار پیدا کرد یا تو ارمنستان و هزینه کدام کشور برای زندگی بهتر لطفا راهنماییم کنید

 38. سلام دیپلم الکترنیک هستم با ۱۵ سا تجربه کاری در زمینه تست و راه اندازی پستهای فشار قوی در اکثر شهرهای ایران و تعمیر ونگه داری خط تولید در پارس خودرو وسیم کشی و راه اندازی خط تولید در پتروشیمی تبریز تست وراه اندازی پست در سایت هسته ای نطنز و تعمیر و نگهوداری تاسیسات برقی و مکانیکال برج اماده کار در ارمنستان و اذربایجان

 39. سلام من دنبال کار یعنی اینکه تو ارمنستان یه مغازه اجازه کنم و شروع بکار منم مثلاً فروش پارچه.یا حالا کاری ازاین قبیل چطوری میتونم شروع کنم.لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم.

  1. سلام بهترین کار این هست که شما از طریق شرکت هایی که خدمات مهاجرتی ارئه میدن اقدام کنید.
   شرکت مسافرتی زرین نما هم میتونه شما رو در زمینه های مرتبط با سفر راهنمایی کنه. موفق باشید.

 40. سلام من دنبال کار یعنی اینکه تو ارمنستان یه مغازه اجازه کنم و شروع بکار کنم مثلاً فروش پارچه.یا حالا کاری ازاین قبیل چطوری میتونم شروع کنم.لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم.

 41. من جوشکار هستم ارگون و co2 وجوش معمولی میتونم اونجا کار پیدا کنم و اقامت بگیرم در صمن متاهل هستم و بدون فرزند اگه میتونید کمکم کنید ساکن تبریز هستم

 42. سلام
  میخوام ارمنستان کار کنم هرکاری هم بود زیاد مهم نیست البته حسابدار هستم ولی میخوام خارج از ایران کار کنم لطفا اگر راهی برای این مورد هست راهنماییم کنید
  ممنون

 43. سلام
  واقعا پزشکا درامدشون تو ارمنستان خوبه؟ همسر من پزشک عمومیه،
  شنیدیم از خود کسایی که اونجاپزشکی خوندن که ذرامد خوب نیست و متاسفانه مردم خیلی فرهنگ سالم موندن دارن 🙂 و درمان هزینه زیاذی نداره براشون
  لطفا راهنمایی بفرماییدددد

 44. با عرض سلام
  من راننده بیل مکانیکی با سابقه 13سال کار و جویای شغل در همین زمینه و یا هرکار دیگری و حتی کارگری ساده در کشور ارمنستان هستم.
  بنده مدتی است که در کشورم بیکارم و صاحب سه فرزند هستم.
  به شدت نیازمند شغلی میباشم.
  (09185941031)شهریار حیدریان

 45. سلام
  من مشاور فروش محصولات آرایشی اوریف لیم از کشور ارمنستان هستم،ولی هنوز به مرحله افتتاح حساب و گرفتن حقوق نرسیدم
  میخواستم بدونم با این وضعیت میتونم اقامت ارمنستان رو بگیرم
  با تشکر

 46. سلام.
  فارغ التحصیل برق هستم و همچنین سابقه کار در تولید و تعمیر سیستم های صوتی دارم.
  در کار جوهرات ” انگشتر سازی ” هم مشغول به کار هستم.
  آیا چنین مهارت هایی در ارمنستان مناسب برای کار کردن می باشند ؟
  متشکرم

  1. با سلام . شما باید با یک دفتر ارائه دهنده خدمات مهاجرتی مشورت کنید. ما میتونیم در زمینه اطلاعات مورد نیز برای سفرها بهتون مشاوره بدیم.

 47. سلام
  من آرایشگر هستم، رنگ و مش می خواستم از طریق کار مهاجرت کنم به ارمنستان، لطفا راهنمایی کنید.

 48. سلااااااام منو عمو رضا میخواهیم بیام ارمنستان دنبال کار کسی کارگر ساده نمیخواد؟؟؟

 49. سلام میخواستم بدونم ارمنستان نیازبه راننده ترانزیت داره یانه اگه داره شرایطش چجوریه حقوق چطوره ممنون میشم اگه جواب بدین.

 50. سلام بنده شغلم آرایشگری مردانه هست میخواستم برا کار مهاجرت کنم ارمنستان لطفا راهنمایی کنید با تشکر

 51. سلام من گواهینامه پایه یک با ۱۵ سال سابقه و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی الکترونیک صنعتی هستم لطفا برای مهاجرت کار راهنمای کنید

 52. باعرض سلام ببخشید اگر ممکن هست جواب من را بدهید من قبلا ارمنستان آمده ام. ولی بیشتر هدف برای کار هست چون میخواهم از صفر شروع کنم درظمن پولی هم ندارم برای سرمایه گذاری فقط میتوانم برای خرید بلیط تا ارمنستان را داشته باشم به هرکی تو ارمنستان صحبت میکنم درست جواب نمیدهن

 53. با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم چقدر باید سرمایه داشته باشم برای کار در ارمنستان،شرایط کار و گرفتن ویزای کار چطور هست؟لیسانس مکانیک تاسیسات هستم،دارای گواهینامه ویژه لودر ،با تشکر

 54. من یک راننده لیفتراک هستم خوشحال میشم اگه تو ارمنستان یه شغلی داشته باشم

 55. سلام من‌ارمنی هستم و شهروند ارمنستان نیز هستم
  قصد مهاجرت به ارمنستان دارم و یک فرزند دارم
  میشه مرا برای پیدا کردن کار راهنمایی کنید یا به شخص خاصی معرفی کنید

 56. باسلام
  من کارشناس ایمنی و اتش نشانی هستم با ده سال سابقه کار .میخواستم بدونم شرایط کاری من اونجا کار برا من هست
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 57. با درود
  من قصد مهاجرت دارم و با شرایط فعلی بهم ارمنستان رو پیشنهاد دادن ، نمیدونم با خانواده برم یا اول خودم برم ! زبان انگلیسیم در حد گذران زندگی روزانه بدک نیست ولی ارمنی یک کلمه هم بلد نیستم میتونید راهنمایی کنید از کجا شروع کنم نریم از چاه بیافتیم تو سیاه چاله !

 58. ضمناً 38 سالمه و متاهل مدرکم مهندسی عمران هستش ولی حتی یک ساعت هم سابقه کار عمرانی ندارم شغلم تو همه این سالها مربوط به کامپیوتر و آیتی بوده بازم ممنون

 59. سلام
  من پزشك هستم و امسال براي دكترا آزمون دادم لطفا راهنمايي كنيد منو كه چگونه در ارمنستان يا گرجستان براي ادامه تحصيل يا اشتغال مهاجرت كنم
  با تشكر

 60. باسلام.من دانشجوی دکتری ریاضی کاربردی هستم. حدود ده سال سابقه ی تدریس ریاضی دارم و توانایی تدریس ریاضی به زبان انگلیسی رو دارم.لطفا برای پیدا کردن شغل در خارج کشور از جمله ارمنستان بنده رو راهنمایی نمایید. تشکر

 61. سلام من ۴۳ ساله هستم و ۱۹ سال سابقه پرستاری دارم با لیسانس پرستاری دو تا دختر ۱۶ و ۶ ساله دارم میتونم از طریق شغل همراه خانوادم به ارمنستان مهاجرت کنم؟ کلا شغل مناسب با حقوق خوب میتونم پیدا کنم؟

 62. با سلام بنده دارای مدرک کارشناسی ادبیات فارسی وبازنشسته آموزش وپرورش هستم تسلط کامل به هفت مهارت رایانه ای دارم ودردبیرستانهای ایرانی بعنوان معاون فناوری ده سال کارکرده وبه برنامه های اجرایی مدارس کاملا واقفم درصورت نیاز میتوان درمدارس مختص فارسی زبان کشورهای ترکیه وارمنستان وگرجستان بعنوان دبیرادبیات ویا معاون فناوری مشغول شوم ممنون میشوم اگر نیازداشتید اطلاع رسانی نمائید.ضمنا من باپسرم زندگی میکنم

 63. سلام
  41 سالمه
  راننده پايه يکم در حال کار با کشنده
  متاهل
  داري يک فرزند5 ساله پسر
  مايل به مهاجرت در رابطه باشغلم هستم
  لطفن اگر شرکت حمل و نقلي هست که نياز دارد راهنمايي بفرماييد
  ارادت
  09358080888

 64. سلام من سنگ تراش هستم ودر زمینه سنگ قبر فعالیت زیادی داشتم آیا متوانم در زمینه کارم در ارمنستان. فعالیت کنم09172202820

 65. برای کار میخوام بیام در زمینه کشاورزی یا شغل کار گری اگه میشه راهنمایی کنید ممنون 09119544127

 66. سلام من بازنشسته شرکت نفت دررشته تعمیرات هستم آیا برای کار در ارمنستان میتوانم اقدام کنم

 67. سلام من بازنشسته شرکت نفت دررشته تعمیرات هستم آیا برای کار در ارمنستان میتوانم اقدام کنم. 09177184598

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *