پیوستن ۵ شهر ایران به شبکه تبلیغاتی ترکیش ایر

پنج شهر ایران به شبکه تبلیغاتی شرکت هواپیمایی ترکیه پیوستند و از این پس شهرهای تبریز، همدان، کرمان، یزد و اهواز در ترکیش ایرلاینز تبلیغ خواهند شد. در ادامه با زرین نما بلاگ همراه شده و از جزئیات این خبر آگاه شوید.

[c][/c]

شرکت هواپیمایی ترکیش ایر
پیوستن ۵ شهر ایران به شبکه تبلیغاتی ترکیش ایر

 

علی‌ اصغر مونسان معاون رئیس‌ جمهوری و رئیس ‌سازمان میراث‌ فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، از پیوستن شهرهای تهران، یزد، تبریز، اصفهان و اهواز به شبکه تبلیغاتی ترکیش ‌ایر خبر داد و تصریح کرد:

از این پس، در تمام پروازهای هواپیمایی ترکیش ایر، در مانیتور داخل هواپیما و همچنین در مجلاتی که در داخل هواپیما توزیع می‌شوند، تبلیغ این ۵ شهر آورده خواهد شد. علاوه بر این موارد، تمامی آژانس‌های هواپیمایی که در سراسر جهان با ترکیش ‌ایر در ارتباط هستند، جزو تبلیغ کنندگان جاذبه‌های این پنج شهر خواهند بود.

رئیس سازمان میراث ‌فرهنگی افزود: این برنامه، در راستای توسعه گردشگری کشور ایران، جذب گردشگران خارجی و معرفی ظرفیت‌های بی‌نظیر تاریخی، فرهنگی، طبیعی، صنایع‌دستی و… کشور است که با پیگیری‌های انجام شده توسط معاونت گردشگری سازمان میراث‌ فرهنگی، به انعقاد تفاهم نامه انجامیده است.
لازم به ذکر است هواپیمایی ترکیش ‌ایر، در سال ۲۰۱۵ به عنوان بهترین خط هوایی اروپا و چهارمین خط هوایی در دنیا شناخته شده و بالاترین نرخ رشد را در بین شرکت‌های هواپیمایی جهان به خود اختصاص داده است.

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *