راه اندازی پرواز مستقیم تهران به سائوپائولو

زهرا احمدی پور، رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با اشاره به ورود شمار زیادی از شهروندان برزیل به ایران از تلاش برای ایجاد و راه اندازی مسیر هوایی مستقیم و پرواز مستقیم تهران سائوپائولو خبر داد. در ادامه با زرین نما بلاگ همراه باشید تا با جزئیات این خبر آگاه شوید.

راه اندازی پرواز مستقیم تهران به سائوپائولو
راه اندازی پرواز مستقیم تهران به سائوپائولو

 

به گفته خانم احمدی پور مقصد بسیاری از شهروندان برزیل شهرهای اصفهان و شیراز است. رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به تلاش برای ایجاد مسیر هوایی مستقیم تهران -سائوپائولو برزیل که مسافتی حدود 20 ساعت است، خاطرنشان کرد: یک زمانی برای ما برزیل جزو اولویت نبود ولی هم اکنون ما شاهد ورود قشر بسیاری از برزیلی‌ها به ایران علی الخصوص به شهرهای اصفهان و شیراز هستیم.

زهرا احمدی‌پور با اشاره به اهمیت توسعه گردشگری دریایی با محوریت خلیج فارس اظهار داشت: ما تمام تلاشمان این است که کروزهای گردشگری دنیا را به سواحل خلیج فارس و بنادر کشورمان برگردانیم، زیرا توسعه جنوب ایران گرو در توسعه گردشگری دریایی است.
وی با گریزی نسبت به تاریخ ماندگار خلیج فارس که مواقعی مورد تحریف برخی کشورها قرار می‌گیرد، عنوان کرد: ما می‌توانیم در سایه گردشگری امن و پایدار دریای جنوب به گردشگران خارجی، تاریخ طولانی خلیج همیشه فارس را یادآوری کنیم.

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *