سفری شاد و به یادماندنی در پارک‌های معروف آسیا

پارک‌های موضوعی یا همان تم پارک‌های (THEME PARKS) معروف آسیایی پارک‌هایی شگفت‌انگیز و جادویی هستند. این نوع پارک‌ها، پارک‌هایی هستند که با هدف بوجود آوردن فضایی با موضوع مشخص (مثل انیمیشن‌های معروف) برای بازدیدکنندگان احداث می‌شوند. اینگونه پارک های معروف آسیا همراه با ارائه نمایش‌های جذاب و هیجانی، مکان‌هایی راحت و آسوده را برای اقامت خانواده‌ها، همراه با خوردنی‌‌هایی خوشمزه، فراهم می‌کنند. وجود این قابلیت‌‌ها در تعدادی از پارک‌های آسیایی، آن‌‌ها را تبدیل به مکان‌هایی پربازدید کرده است. اگر قصد سفر به مکانی را دارید که برای کودکانتان لحظاتی شاد فراهم کنید، با زرین‌نما بلاگ همراه باشید.

 

دیزنی لندها و پارک‌ های معروف آسیا

 

۱. دیزنی لند توکیو

دیزنی لند توکیو بدون شک بهترین یکی از بهترین و خاص‌ترین پارک‌ها در آسیا هست. حتی اگر به شخصیت‌‌های دیزنی علاقه‌ای نداشته باشید، محیط رنگارنگ و شاد این پارک، برای شا خاطراتی به یادماندی را خواهند ساخت. این پارک بسیار شبیه به دیزنی لند کالیفرنیا ساخته شده است. در دیزنی لند توکیو می‌توانید از شعبده بازی‌‌ها و نمایش‌های مختلف و رسوتوران‌‌هایی با غذاعای گوناگون لذت ببرید. در دیزنی لند توکیو شخصیت‌هایی مثل سفیدبرفی، پیتر پن، میکی موس و… را می‌‌توانید مشاهده کنید.

دیزنی لند توکیو | پارک های معروف آسیا
محیط رنگارنگ و شاد دیزنی لند توکیو برای شما خاطراتی به یادماندی را خواهند ساخت

 

۲. استودیو یونیورسال ژاپن – اوزاکا

استودیو یونیورسال ژاپن در سال ۲۰۱۱ افتتاح شد. در همان سال اول،‌این پارک بیش از ده میلیون بازدیدکننده داشت. اگرچه بعد از آن افتتحاح با شکوه بازدید از این پارک کمی کاهش یافت، ولی استودیو یونیورسال ژاپن همواره یکی از مکان‌‌های پربازدید کشور ژاپن بوده است. استودیو یونیورسال ژاپن، مثل بقیه استودیو یونیورسال‌ها، تجربه‌های هیجان‌انگیز و ماجرایی را برای بازدیدکنندگانش ارائه می‌دهد.

استودیو یونیورسال ژاپن در سال اول خود ده میلیون بازدیدکننده داشت
استودیو یونیورسال ژاپن در سال اول خود ده میلیون بازدیدکننده داشت

 

۳. پارک اقیانوس هنگ کنگ

پارک اقیانوس هنگ هنگ علی رغم رقابت با دیزنی لند هنگ کنگ،‌ هموراه یکی از محبوب‌ترین مکان‌‌های تفریحی آسیا بوده است. پارک اقیانوس هنگ کنگ یک پارک تمام عیار است. این پارک ترکیبی فوق‌العاده از آموزش، نمایش‌ها، فعالیت‌های هیجانی و… است. رفتن به پارک اقیانوس هنگ کنگ خاطره‌ای فراموش نشدنی برایتان بوجود خواهد آورد. پارک اقیانوس هنگ کنگ در حال سرمایه‌گذاری بر روی امکانات جدید نظیر جنگل‌هایی متفاوت و نمایشگاه حیوانات مختلف هست.

پارک اقیانوس هنگ هنگ هموراه یکی از محبوب‌ترین مکان‌‌های تفریحی آسیا بوده است
پارک اقیانوس هنگ هنگ هموراه یکی از محبوب‌ترین مکان‌‌های تفریحی آسیا بوده است

 

۴. استودیو یونیورسال سنگاپور

هیچ لیستی از پارک‌های آسیایی بدون استودیو یونیورسال سنگاپور کامل نیست. سال‌هاست که این پارک در سطح جهانی بوده گردشگران زیادی را از سراسر جهان به خود جذب می‌کند. با رفتن به استودیو یونیورسال سنگاپور می‌توانید تجربه‌ای متفاوت از ماداگاسکار، سرزمین شرک، مصر باستان و … را در مناطق شبیه‌سازی شده در این پارک داشته باشید.

استودیو یونیورسال سنگاپور | پارک های معروف آسیا
هیچ لیستی از پارک‌های آسیایی بدون استودیو یونیورسال سنگاپور کامل نیست

 

۵. لگولند مالزی

لازم نیست که به اروپا و یا آمریکا سفر کنید تا بتوانید برای کودک خود تجربه‌ای از ماجراجویی لگوها داشته باشید. کافی است به مالزی سفر کرده و کودک خود را به لگولند مالزی ببرید. لگولند مالزی که یکی از بهترین پارک‌های آسیای جنوب شرقی است. این پارک نمایش‌ها و و ماجراجویی‌های مختلفی برای همه خامواده فراهم می‌کند. در این پارک می‌توانید به سرزمین‌های مختلف لگو از جمله شهر لگوها، پادشاهی لگوها و… سفر کرده و شخصیت‌های لگو را نیز ببینید.

سفر به لگو لند مالزی | پارک های معروف آسیا
با سفر به لگو لند مالزی شخصیت‌های معروف لگو را ببینید

 

۶. پارک تفریحی اورلند (EVERLAND) کره جنوبی

پارک تفریحی اورلند کره جنوبی، بهترین پارک در نوع خود در این کشور است. این پارک می‌تواند تجربه‌ای از بهشت را به شما القا کند. از امکانات این پارک می‌توان به پارک آبی، باغ وحش و ترکیبی از چندین جاذبه‌های گردشگری اشاره کرد. در این پارک می‌توانید از سرزمین‌های جادویی و ماجرایی از جمله زوتوپیا و سرزمین ربات‌ها لذت ببرید. لازم به ذکر است که این پارک متعلق به شرکت سامسونگ است.

اورلند کره جنوبی | پارک های معروف آسیا
اورلند کره جنوبی، تجربه‌ای از بهشت را برای شما ایجاد می‌کند

 

۷. لوته ورلد (Lotte World) سئول

لوته ورلد (Lotte World) سئول با موضوعات و سرزمین‌های افسانه‌ای خود یکی از بهترین مکان‌های تفریحی کره جنوبی است. در این پارک می‌توانید تجربه‌ای متفاوت از پارک‌های فضای باز و پارک‌های فضای بسته داشته باشید. این پارک یکی از پربازدیدترین پارک‌های کره جنوبی بوده و غذاهای لذیذ و ارزان هم در آن به وفور یافت می‌شوند.

لوته ورلد کره جنوبی | پارک های معروف آسیا
لوته ورلد کره جنوبی یکی از بهترین پارک‌های این کشور است

 

۸. دیزنی لند شانگهای

دیزنی لند شانگهای اولین پارک دیزنی در چین بوده و کلی نمایش و شعبده بازی در خود دارد. با رفتن به به دیزنی لند شانگهای می‌توانید به سرزمین‌های فانتزی، باغ‌های تخیلی، سرزمین آینده و… را همراه با ترکیبی از نمادهای کشور چین ببینید. همچنین در این پارک داستان شیرشاه به صورت زنده هم به زبان ماندارین اجرا می‌شود. سفر به دیزنی شانگهای تجربه‌ای متفاوت را برای شما خواهد داشت.

دیزنی شانگهای | پارک های معروف آسیا
دیزنی شانگهای با سرزمین‌هایی عجیب و زیبا

منبع : homeaway

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *