آشنایی با پارک آبی بانکوک

بانکوک پایتخت تایلند و یکی از شهرهای مهم توریستی این کشور است که جاذبه‌های گردشگری مختلفی در خود دارد. پارک آبی این شهر از جمله این جاذبه‌های تورسیتی به حساب می‌آید که در سفر به بانکوک نباید آن را از دست داد. در ادامه با «زرین‌نما بلاگ» همراه باشید تا با « پارک آبی بانکوک » آشنا شوید.

 

پارک آبی بانکوک
پارک آبی بانکوک ؛ پارک آبی سیام شهر بانکو، از جمله جاذبه‌های تورسیتی به حساب می‌آید که در سفر به بانکوک نباید آن را از دست داد

 

پارک آبی بانکوک در یک مرکز تفریحی بزرگ در بانکوک به نام « مرکز تفریحی سیام پارک » قرار گرفته است. سیام پارک یک مرکز تفریحی بزرگ است که دارای شهر بازی و پارک آبی بزرگی است. دیدنی‌ها و جاذبه‌های این پارک به اندازه‌ای است که شاید به راحتی بتوان یک روز کامل را در آن به سر برد. البته لوازمی که در این پارک وجود دارند، شاید بیشتر مناسب کودکان و نوجوانان باشد، ولی باز هم با توجه به ارزان بودن ورودی این پارک و غذاهای آن، به راحتی نمی‌توان در سفر به بانکوک از این پارک آبی صرف نظر کرد.

 

پارک آبی بانکوک
پارک آبی بانکوک ؛ پارک آبی بانکوک در یک مرکز تفریحی بزرگ در بانکوک به نام « مرکز تفریحی سیام پارک » قرار گرفته است. سیام پارک یک مرکز تفریحی بزرگ است که دارای شهر بازی و پارک آبی بزرگی است

 

پارک آبی بانکوک
پارک آبی بانکوک ؛ دیدنی‌ها و جاذبه‌های این پارک به اندازه‌ای است که شاید به راحتی بتوان یک روز کامل را در آن به سر برد

 

پارک آبی بانکوک
پارک آبی بانکوک ؛ با توجه به ارزان بودن ورودی این پارک و غذاهای آن، به راحتی نمی‌توان در سفر به بانکوک از این پارک آبی صرف نظر کرد.

 

پارک آبی بانکوک
پارک آبی بانکوک ؛ یکی از مراکز تفریحی و جاذبه‌های گردشگری شهر بانکوک

 

از جمله قسمت‌های دیدنی این پارک می‌توان به «دنیای خانواده»، «دنیای فانتزی»، «دنیای کوچک» و «منطقه ایکس – X-Zone» اشاره کرد، که برای تمامی سنین مناسب هستند. نکته جالبی که در رابطه با پارک آبی بانکوک می‌توان به آن اشاره کرد، این است که بزرگترین استخر موج جهان در آن قرار گرفته است. این استخر موجود ۱۳۶۰۰ متر مربعی در رکورد جهانی گینس نیز ثبت شده است.

 

پارک آبی بانکوک
پارک آبی بانکوک ، که بزرگترین استخر موج جهان نیز در آن قرار گرفته است.

 

پارک آبی بانکوک
پارک آبی بانکوک ؛ از جمله قسمت‌های دیدنی این پارک می‌توان به «دنیای خانواده»، «دنیای فانتزی»، «دنیای کوچک» و «منطقه ایکس – X-Zone» اشاره کرد، که برای تمامی سنین مناسب هستند

 

لازم به ذکر است که رفتن از مرکز شهر بانکوک به این پارک توسط تاکسی حدود ۴۵ طول خواهد کشید و هزینه‌ای حدود ۲۰۰ بات برای شما خواهد داشت.

آدرس : Suan Sa-yaam Road, Bangkok, Thailand

ساعات کاری : ۱۰ صبح تا ۶ عصر

شماره تلفن : +66 2 919 7200

 

امیدواریم که این مطلب برایتان مفید بوده باشد. برای مشاوره در زمینه مسافرت، رزرو بلیط و هتل، می‌توانید با «زرین‌نما» تماس بگیرید.

 

منبع : wikipedia و bangkok و siamparkcity

دسته بندی های مرتبط

1 دیدگاه برای ”آشنایی با پارک آبی بانکوک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *