هفته فناوری جیتکس (GITEX Technology Week) رویدادی مخصوص علاقه‌مندان به فناوری

هفته فناوری جیتکس (GITEX Technology Week) رویدادی بزرگ است که غول‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات و سایر شرکت‌های حوزه تکنولوژی را دور هم جمع می‌کند. اگر که یک استارت آپ کوچک، یک شرکت متوسط و یا یک برند در سطح جهانی هستید، تفاوتی نمی‌کند. این رویداد مخصوص همه حوزه‌های فناوری اطلاعات هست. در ادامه با “زرین‌نما بلاگ” همراه باشید تا با جزئیات هفته فناوری جیتکس (GITEX Technology Week) آشنا شوید.

هفته فناوری جیتکس در سال ۲۰۱۷ در شهر دبی برگزار خواهد شد. تاریخ دقیق این رویداد، ۸ تا ۱۲ اکتبر ۲۰۱۷ یعنی ۱۶ تا ۲۰ مهرماه ۱۳۹۶ است.  شرکت‌های بزرگ فناوری در این نمایشگاه دستاوردها و برنامه‌های آینده، راه‌حل‌ها و ایده‌های نوی خود را در طی برنامه‌ها و کنفرانس‌هایی ارائه می‌دهند. حدود ۴۰۰۰ نفر از پیشروان فناوری از سراسر دنیا در این نمایشگاه خواهند بود.  لازم به ذکراست که این رویداد همزمان با نمایشگاه اینفوکام دبی و در یک مکان برگزار خواهد شد.

شرکت‌های حوزه کلاود، سخت افزاری، نرم‌افزاری، امنیت، شبکه، روباتیک، واقیعت مجازی، واقعیت افزوده و… در هفته فناوری جیتکس ۲۰۱۷ دبی حضور خواهند داشت.

 

مکان برگزاری : مرکز جهانی دبی

زمان : ۱۶ تا ۲۰ مهر ۱۳۹۶ (۸ تا ۱۲ اکتبر ۲۰۱۷)

مکان برگزاری نمایشگاه هفته فناوری جیتکس
مکان برگزاری نمایشگاه هفته فناوری جیتکس : مرکز جهانی دبی

 

برای بازدید از این نمایشگاه به ویزای امارات، رزور هتل و هواپیما، و ثبت نام در این نمایشگاه نیاز دارید. ثبت نام در نمایشگاه هنوز باز نشده است اما می‌توان با پر کردن فرم اعلام علاقمندی، در زمان باز شدن ثبت نام، پیامی از نمایشگاه دریافت کرد. برای دریافت راهنمایی و مشاوره بیشتر درباره ثبت نام در هفته فناوری جیتکس ۲۰۱۷ می‌توانید با زرین‌نما تماس بگیرید.

در نمایشگاه هفته فناوری جیتکس در سال ۲۰۱۶، بیش از صدهزار بازدیدکننده از ۱۵۰ کشور، بیش از ۴۰۰۰ شرکت فناوری، و ۲۳۰ سخنگو حضور داشتند. تعدادی از تصاویر مربوط به این نمایشگاه در سال ۲۰۱۶ را می‌توانید ملاحظه بفرمایید.

حضور صدهزار نفری در هفته فناوری جیتکس
حضور صدهزار نفری در نمایشگاه هفته فناوری جیتکس

 

رونمایی از آخرین فناوری‌ها در هفته فناوری جیتکس
رونمایی از آخرین فناوری‌ها در نمایشگاه

 

حوزه‌های مختلف روباتیک در هفته فناوری جیتکس
حوزه‌های مختلف روباتیک در  نمایشگاه

 

ارائه آخرین فناوری‌ها در زمینه هولوگرافیک | هفته فناوری جیتکس
ارائه آخرین فناوری‌ها در زمینه هولوگرافیک

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت رسمی Gitex مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *