هتل گرند کنیون، هتلی در عمق ۶۷ متری زیر زمین

آیا تا بحال تصور کرده‌اید که شبی را در قدیمی‌ترین، تاریک‌ترین، عمیق‌ترین و آرام‌ترین اتاق یکی از عجیب‌ترین هتل‌ها در زیر زمین سپری کنید؟ در ادامه با زرین نما همراه باشید تا با هتل گرند کنیون که تمام این ویژگی‌ها را در خود دارد، آشنا شوید.

 

هتل گرند کنیون
هتل گرند کنیون، قدیمی‌ترین، تاریک‌ترین، عمیق‌ترین، آرام‌ترین، بزرگترین اتاق و خشک‌ترین هتل جهان

 

[c][/c]

 

مطالب مرتبط:

 

هتل گرند کنیون ؛ هتلی عجیب در عمق ۶۷ متری زمین

شاید بتوان هتل گرند کنیون، که در غارهای گرند کنیون آمریکا واقع شده است را عجیب‌ترین هتل دنیا نامید. چرا که این هتل ویژگی‌هایی مثل قدیمی‌ترین، تاریک‌ترین، عمیق‌ترین، آرام‌ترین، بزرگترین اتاق و خشک‌ترین هتل جهان را در خود دارد. ویژگی‌های ذکر شده برای این هتل بی دلیل نمی‌باشند:

  • بزرگترین اتاق هتل جهان: اتاقی با ابعاد ۶۱ در ۱۲۲ متری و با سقف ۲۱.۵ متر مربعی
  • قدیمی‌ترین هتل جهان: قدمت دیواره‌های این هتل به بیش از ۶۵ میلیون سال پیش باز‌ می‌گردد
  • عمیق‌ترین هتل جهان: این هتل عجیب در عمق ۶۷ متری سطح زمین قرار دارد که با یک آسانسور قابل دسترس است
  • تاریک‌ترین هتل جهان: در صورت خاموش کردن سیستم روشنایی اتاق، هیچ گونه روشنایی در آن وجود نخواهد داشت
  • آرام‌ترین هتل جهان: تنها صدایی که در این هتل وجود خواهد داشت صدای تپش قلب و تنفس شما خواهد بود!! چرا که جز شما هیچ موجود زنده‌ای در این اتاق اقامت نخواهد داشت
  • خشک‌ترین هتل جهان: میزان رطوبت موجود در این هتل صفر می‌باشد. چرا که سنگ آهک‌های موجود در این غار تمامی رطوبت موجود را به خود جذب می‌کند و این امر باعث می‌شود که هیچ اثری از رطوبت در اتاق وجود نداشته باشد.
هتل گرند کنیون
قدمت دیواره‌های این هتل به بیش از ۶۵ میلیون سال پیش باز‌ می‌گردد

 

در این اتاق، هیچ موجود زنده‌ای، حتی هیچ پشه و یا کرمی وجود نخواهد داشت و تنها موجود زنده در هتل گرند کنیون شما خواهید بود. با توجه به این ویژگی‌ها ممکن است که همه افراد حاضر به سپری کردن شب در آن نباشند. البته نیازی به نگرانی نیست. چرا که اگر گروهی سفر کرده‌اید و برخی ار افراد گروه تمایلی به اقامت در آن ندارند، در بالای این غار و سطح زمین نیز اتاق‌هایی معمولی برای اقامت وجود دارند که می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

هتل گرند کنیون
در این اتاق، هیچ موجود زنده‌ای، حتی هیچ پشه و یا کرمی وجود نخواهد داشت و تنها موجود زنده در هتل گرند کنیون شما خواهید بود

 

هتل گرند کنیون

اما در این هتل زیر زمین، تنها یک اتاق وجود دارد که ظرفیت آن حداکثر شش نفر است. تمامی امکاناتی که از یک اتاق نیاز دارید، در این اتاق موجود است. تخت خواب مناسب، مبلمان، میز، صندلی، کتابخانه‌ای پر از کتاب‌های سرگرم کننده و معروف، مجلات معروف و… . به همین دلیل نیز از این اتاق به عنوان « خانه‌ای مناسب برای داشتن یک شب هیجان‌انگیز » یاد می‌کنند.

هزینه اقامت در هتل گرند کنیون نیز شبی ۸۵۰ دلار برای دو نفر بوده و به ازای هر نفر اضافه نیز (تا سقف شش نفر) بایستی ۱۰۰ دلار پرداخت شود. ساعت ورود به این هتل ۴ عصر بوده و در ۱۰ صبح نیز اتاق بایستی تحویل داده شود.

هتل گرند کنیون

هتل گرند کنیون
هزینه اقامت در هتل گرند کنیون نیز شبی ۸۵۰ دلار برای دو نفر می‌باشد

 

نظر شما در مورد این هتل عجیب چیست ؟ آیا حاضرید در هتلی با این ویژگی‌ها اقامت داشته باشید، یا ترجیح می‌دهید با هزینه اقامت در این هتل یک شب رویایی را در هتلی لوکس داشته باشید؟

منبع: gccaverns

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *