هتل حبابی ایسلند، هتلی پنج میلیون ستاره!!

در این پست از «زرین نما بلاگ» تصمیم گرفتیم که به ایسلند سفر کرده‌ و شبی را در یکی از عجیب ترین هتلهای ایسلند، یا بهتر است بگوییم یکی از عجیب ترین هتل جهان، یعنی « هتل حبابی ایسلند » بگذرانیم. با ما همراه باشید.

هتل حبابی (bubble hotel) هتلی در وسط جنگل‌های کشور ایسلند است و اقامت در آن می‌تواند تبدیل به یکی از منحصر به فردترین و عجیب‌ترین کارهای ممکن باشد.

این هتل «پنج میلیون ستاره» دارای هشت اتاق حبابی در زمین‌هایی متعلق به یک زوج دوستداشتنی کشاورز است و نکته جالب در رابطه با این هتل این است که آدرس دقیق این هتل به شما داده نمی‌شود تا این که شما اتاقی را در آن رزرو کنید!! و اینکه نام هر کدام از اتاق‌های این هتل، از نام زنان این خانواده گرفته شده است!!

 

هتل حبابی ایسلند
هتل حبابی ایسلند ؛ این هتل «پنج میلیون ستاره» دارای هشت اتاق حبابی در زمین‌هایی متعلق به یک زوج دوستداشتنی کشاورز است و نکته جالب در رابطه با این هتل این است که آدرس دقیق این هتل به شما داده نمی‌شود تا این که شما اتاقی را در آن رزرو کنید!!

 

هتل حبابی ایسلند
هتل حبابی ایسلند ؛  این هتل «پنج میلیون ستاره» دارای هشت اتاق حبابی در زمین‌هایی متعلق به یک زوج دوستداشتنی کشاورز است که نام هر کدام از اتاق‌های این هتل، از نام زنان این خانواده گرفته شده است!!

 

در راه خود به این هتل‌‌ها و ممکن است که به طور اجمالی برخی از اتاق‌های این هتل را مشاهده کنید، اما به خاطر وجود درختان زیاد  در منظقه و از طرفی هوای برفی ایسلند، معمولا این اتاق‌های حبابی پوشیده هستند و به سختی می‌توان آن‌‌ها را دید. این اتاق‌های حبابی به اندازه کافی از مزرعه اصلی دور هستند و تا در اقامت خود احساس امنیت کامل داشته و حریم خصوصی‌تان زیر پا گذاشته نشود؛ و از طرفی نیز این فاصله به اندازه‌ای است که در صورت نیاز و مواقع ضروری بتوانید کمک بگیرید.

 

هتل حبابی ایسلند
هتل حبابی ایسلند ؛ در راه خود به این هتل‌‌ها و ممکن است که به طور اجمالی برخی از اتاق‌های این هتل را مشاهده کنید، اما به خاطر وجود درختان زیاد  در منظقه و از طرفی هوای برفی ایسلند، معمولا این اتاق‌های حبابی پوشیده هستند

 

هتل حبابی ایسلند
هتل حبابی ایسلند ؛ اتاق‌های حبابی به اندازه کافی از مزرعه اصلی دور هستند و تا در اقامت خود احساس امنیت کامل داشته و حریم خصوصی‌تان زیر پا گذاشته نشود؛ و از طرفی نیز این فاصله به اندازه‌ای است که در صورت نیاز و مواقع ضروری بتوانید کمک بگیرید.

 

هر یک از این اتاق‌‌ها دارای یک تختخواب گرم و نرم، پاتختی، بخاری مخصوص، ملحفه مناسب، پریزهایی برای شارژ وسایل الکترونیکی، یک لامپ، و مقداری فضا برای گذاشتن وسایل و کوله پشتی‌ها هستند. هر یک از این اتاق های حبابی از جنس پلاستیک‌هایی محکم و شفاف ساخته شده‌اند. به همین دلیل با اقامت در آن‌ها تجربه خوابیدن زیر آسمان را داشته و با تماشای ستارگان به خواب بروید.

 

هتل حبابی ایسلند
هتل حبابی ایسلند ؛ هر یک از این اتاق‌‌ها دارای یک تختخواب گرم و نرم، پاتختی، بخاری مخصوص، ملحفه مناسب، پریزهایی برای شارژ وسایل الکترونیکی، یک لامپ، و مقداری فضا برای گذاشتن وسایل و کوله پشتی‌ها هستند.

 

هتل حبابی ایسلند
هتل حبابی ایسلند ؛ هر یک از این اتاق های حبابی از جنس پلاستیک‌هایی محکم و شفاف ساخته شده‌اند. به همین دلیل با اقامت در آن‌ها تجربه خوابیدن زیر آسمان را داشته و با تماشای ستارگان به خواب بروید.

 

هتل حبابی ایسلند
هتل حبابی ایسلند ؛ هر یک از این اتاق‌‌ها دارای یک تختخواب گرم و نرم، پاتختی، بخاری مخصوص، ملحفه مناسب، پریزهایی برای شارژ وسایل الکترونیکی، یک لامپ، و مقداری فضا برای گذاشتن وسایل و کوله پشتی‌ها هستند.

 

هتل حبابی ایسلند
هتل حبابی ایسلند ؛ هتل حبابی ایسلند ؛ هر یک از این اتاق های حبابی از جنس پلاستیک‌هایی محکم و شفاف ساخته شده‌اند. به همین دلیل با اقامت در آن‌ها تجربه خوابیدن زیر آسمان را داشته و با تماشای ستارگان به خواب بروید.

 

هتل حبابی ایسلند
هتل حبابی ایسلند ؛ با توجه به شفاف بودن این اتاق‌های حبابی در شب می‌توانید به تماشای ستارگان بپردازید

 

اگر که به دنبال محل مناسبی برای تماشای شفق‌های شمالی هستید، هتل حبابی و اتاق‌هایش می‌تواند بهترین مکان برای این امر باشد. به علت عدم وجود هیچ گونه نوری در منطقه و واقع شدن اتاق‌ها در مکانی دور از شهر، می‌توانید به خوبی این شفق‌ها را مشاهده کرده و لذت ببرید. این کار می‌تواند یکی از رویایی‌ترین کارهای زندگی‌تان باشد!!

 

هتل حبابی ایسلند
هتل حبابی ایسلند ؛ اگر که به دنبال محل مناسبی برای تماشای شفق‌های شمالی هستید، هتل حبابی و اتاق‌هایش می‌تواند بهترین مکان برای این امر باشد.

 

هتل حبابی ایسلند
هتل حبابی ایسلند ؛ به علت عدم وجود هیچ گونه نوری در منطقه و واقع شدن اتاق‌ها در مکانی دور از شهر، می‌توانید به خوبی این شفق‌ها را مشاهده کرده و لذت ببرید. این کار می‌تواند یکی از رویایی‌ترین کارهای زندگی‌تان باشد!!

 

علاوه بر اتاق های حبابی، خانه‌ای خدماتی نیز همراه با آشپرخانه، دسشویی، حمام و غذاخوری وجود دارد تا در صورت نیاز از آن استفاده نمایید. البته همان طور که اشاره شد، فاصله این اتاق‌ها با یکدیگر به اندازه‌ای است که از داخل اتاق های حبابی سایر اتاق‌ها دیده نمی‌شوند. پس با توجه به شفاف بودن اتاق‌ها، به هیچ عنوان نیازی به نگرانی درباره حریم خصوصی وجود ندارد. با توجه به برقراری امنیت در اتاقی شیشه‌ای در مزرعه‌ای به دور از شهر در کشور ایسلند، شاید بیراهه نباشد که این کشور را یکی از امن‌ترین کشورهای جهان می‌دانند!!

 

 

هتل حبابی ایسلند
هتل حبابی ایسلند ؛ البته همان طور که اشاره شد، فاصله این اتاق‌ها با یکدیگر به اندازه‌ای است که از داخل اتاق های حبابی سایر اتاق‌ها دیده نمی‌شوند.

 

هتل حبابی ایسلند
هتل حبابی ایسلند ؛ با توجه به برقراری امنیت در اتاقی شیشه‌ای در مزرعه‌ای به دور از شهر در کشور ایسلند، شاید بیراهه نباشد که این کشور را یکی از امن‌ترین کشورهای جهان می‌دانند!!

 

تجربه خواب در هتل حبابی ایسلند، مطمئنا برای هر فردی لذت بخش و به یادماندنی خواهد بود و بعد از گذارندن شبی در مزرعه‌ای آرام و بی‌صدا می‌توانید آماده سفر به سایر نقاط شده و از جاذبه‌های گردشگری آن لذت ببرید.

هتل حبابی همین طور یک تور پیشنهادی نیز برای مسافرین خود دارد که در صورت علاقه‌مند بودن، می‌توان از آن استفاده کرده و از مکان‌های دیدنی منطقه لذت برد. هزینه اقامت یک شبه در این هتل پنج میلیون ستاره، حدود ۲۷۰ دلار بوده و هزینه تور پیشنهادی نیز ۵۵۵ دلار می‌باشد.

 

امیدواریم که از این مطلب لذت برده باشید. برای مشاوره در زمینه مسافرت، رزرو بلیط و هتل، می‌توانید با «زرین‌نما» تماس بگیرید.

منبع : travelandleisure

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *