نمایشگاه کیف و کفش مسکو و ارائه آخرین دستاوردهای کیف و کفش

نمایشگاه کیف و کفش مسکو (Mosshoes) شناخته شده‌ترین نمایشگاه کیف و کفش در روسیه به حساب آمده و موقعیت ایده‌آل و مناسبی برای توسعه کسب و کار و موقعیت شرکت‌های فعال در این زمینه است. در ادامه با « زرین نما بلاگ » همراه باشید تا با این رویداد بیشتر آشنا شوید.

در سال ۱۹۹۷ برای اولین بار در روسیه نمایشگاهی در زمینه کفش در شهر مسکو با عنوان «Mosshoes» برگزار گردید. مسئولین برگزاری این نمایشگاه به دنبال این بودند که شرکت‌های فعال در این زمینه را دور هم جمع کرده و آخرین دستاوردهای شرکت‌ها را به جهانیان معرفی نمایند.

در این نمایشگاه ۱۷۲ برند از روسیه، ۷۱ برند از ایتالیا، ۵۱ برند از آلمان، ۳۱ برند از ترکیه، ۳۱ برند از اسپانیا و ۱۷۷ برند از سایر کشورها به نمایش گذاشته می‌شوند. علاوه بر این موارد نیز ۱۲۰ برند معروف در زمینه کیف و کفش کودکان در نمایشگاه کیف و کفش مسکو حضور دارند.

 

نمایشگاه کیف و کفش مسکو ، روسیه
نمایشگاه کیف و کفش مسکو ، روسیه ؛ نمایشگاه کیف و کفش مسکو (Mosshoes) شناخته شده‌ترین نمایشگاه کیف و کفش در روسیه به حساب آمده و موقعیت ایده‌آل و مناسبی برای توسعه کسب و کار و موقعیت شرکت‌های فعال در این زمینه است

 

نمایشگاه کیف و کفش مسکو ، روسیه
نمایشگاه کیف و کفش مسکو در سال ۱۹۹۷ برای اولین بار در زمینه کفش در شهر مسکو با عنوان «Mosshoes» برگزار گردید

 

نمایشگاه کیف و کفش مسکو ، روسیه
نمایشگاه کیف و کفش مسکو ، روسیه ؛ مسئولین برگزاری این نمایشگاه به دنبال این هستند که شرکت‌های فعال در این زمینه را دور هم جمع کرده و آخرین دستاوردهای شرکت‌ها را به جهانیان معرفی نمایند.

 

از جمله غرفه‌داران این نمایشگاه نیز می‌توان به کشورهای ارمنستان، آلمان، هند، ایران، ایتالیا، چین، ازبکستان و آفریقای جنوبی اشاره کرد. انتظار می‌رود که حدود ۸ تا ۱۲ هزار بازدید کننده در نمایشگاه کیف و کفش مسکو حضور داشته باشند که معمولا ۳۵درصد از آنان از مسکو و مرکز روسیه بوده و ۶۵ درصد آنان نیز از سایر کشورها در این نمایشگاه حضور می‌یابند.

 

نمایشگاه کیف و کفش مسکو ، روسیه
نمایشگاه کیف و کفش مسکو ، روسیه ؛ از جمله غرفه‌داران این نمایشگاه نیز می‌توان به کشورهای ارمنستان، آلمان، هند، ایران، ایتالیا، چین، ازبکستان و آفریقای جنوبی اشاره کرد.

 

نمایشگاه کیف و کفش مسکو ، روسیه
نمایشگاه کیف و کفش مسکو ، روسیه ؛ انتظار می‌رود که حدود ۸ تا ۱۲ هزار بازدید کننده در نمایشگاه کیف و کفش مسکو حضور داشته باشند

 

نمایشگاه کیف و کفش مسکو ، روسیه
نمایشگاه کیف و کفش مسکو ، روسیه ؛ معمولا ۳۵درصد از شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه از مسکو و مرکز روسیه بوده و ۶۵ درصد آنان نیز از سایر کشورها در این نمایشگاه حضور می‌یابند

 

نمایشگاه کیف و کفش مسکو ، روسیه
در نمایشگاه کیف و کفش مسکو برندهایی از روسیه، ایتالیا، آلمان، ترکیه، اسپانیا و سایر کشورها به نمایش گذاشته می‌شوند. علاوه بر این موارد نیز برندهای معروف در زمینه کیف و کفش کودکان در این نمایشگاه حضور دارند.

 

این نمایشگاه امروزه بزرگ‌ترین نمایشگاه کیف و کفش در اروپای شرقی بوده و چهار بار در سال برگزار می‌گردد و شرکت‌کنندگان در آن آخرین دستاوردهای خود را به بازدیدکنندگان ارائه می‌دهند. حدود ۵۰۰ شرکت از ۲۷ کشور که در زمینه کیف، کفش و سایر لوازم مربوطه فعال هستند، در این نمایشگاه شرکت می‌کنند.

 

نمایشگاه کیف و کفش مسکو ، روسیه
نمایشگاه کیف و کفش مسکو ، روسیه ؛ این نمایشگاه امروزه بزرگ‌ترین نمایشگاه کیف و کفش در اروپای شرقی بوده و چهار بار در سال برگزار می‌گردد

 

نمایشگاه کیف و کفش مسکو ، روسیه
نمایشگاه کیف و کفش مسکو ، روسیه ؛ این نمایشگاه امروزه بزرگ‌ترین نمایشگاه کیف و کفش در اروپای شرقی بوده و شرکت‌کنندگان در آن آخرین دستاوردهای خود را به بازدیدکنندگان ارائه می‌دهند.

 

نمایشگاه کیف و کفش مسکو ، روسیه
نمایشگاه کیف و کفش مسکو، روسیه ؛ حدود ۵۰۰ شرکت از ۲۷ کشور که در زمینه کیف، کفش و سایر لوازم مربوطه فعال هستند، در این نمایشگاه شرکت می‌کنند.

 

نمایشگاه کیف و کفش مسکو ، روسیه
در نمایشگاه کیف و کفش مسکو برندهایی از روسیه، ایتالیا، آلمان، ترکیه، اسپانیا و سایر کشورها به نمایش گذاشته می‌شوند. علاوه بر این موارد نیز برندهای معروف در زمینه کیف و کفش کودکان در این نمایشگاه حضور دارند

 

لازم به ذکر است که است که این نمایشگاه به مدت چهار روز و از پانزدهم تا هجدهم خردادماه ۱۳۹۶ در نمایشگاه Crocus مسکو برگزار خواهد شد.

 

نمایشگاه کیف و کفش مسکو ، روسیه
نمایشگاه کیف و کفش مسکو به مدت چهار روز و از پانزدهم تا هجدهم خردادماه ۱۳۹۶ در نمایشگاه Crocus مسکو برگزار خواهد شد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وبسایت رسمی نمایشگاه کیف و کفش مسکو به آدرس www.mosshoes.com مراجعه فرمایید و یا با مشاورین ما در زرین نما تماس بگیرید.

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *