نمایشگاه کفش و چرم استانبول (AYSAF)، ترکیه

نمایشگاه کفش و چرم استانبول (AYSAF) یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌ها در این زمینه است که در کشور ترکیه برگزار شده و در آن شرکت‌ها و برندهای بین‌المللی شرکت می‌کنند. در این پست از زرین نما به معرفی این نمایشگاه برای علاقمندان پرداخته‌ایم. با ما همراه باشید.

نمایشگاه کفش و چرم استانبول (AYSAF) در ترکیه

این نمایشگاه یکی از مطرح‌ترین نمایشگاه‌ها در زمینه کفش و چرم بوده فرصتی مناسب برای شرکت‌های تامین‌کننده و یا فعال در این زمینه، و همین طور فرصتی ایده‌آل برای علاقمندان است. چرا که در این نمایشگاه شرکت‌های مطرح در این زمینه می‌توانند با سایر شرکت‌های معروف دیدار داشته و با آخرین محصولات و دستاوردهای آن‌ها آشنا شوند. از طرفی نیز این فرصت برای آن‌ها وجود دارد که بتوانند با تامین‌کنندگان مواد اولیه و چرم نیز دیدار داشته و با آن‌ها طرح همکاری بریزند. نمایشگاه AYSAF تنها مختص تولیدکنندگان کفش نبوده و تمامی شرکت‌هایی که در زنجیره تامین این محصول وجود دارند می‌توانند در آن شرکت کنند،‌ که از جمله آن‌ها می‌توان به تامین کنندگان مواد اولیه، تامین‌کنندگان قطعات و ابزار مورد نیاز، تولیدکنندگان، تجار و فروشندگان و… اشاره کرد. به همین دلیل نیز گفته می‌شود که این نمایشگاه می‌تواند فرصت مناسبی برای شرکت‌ها باشد تا برای خود شرکای جدید پیدا کنند.

[c][/c]

 

نمایشگاه کفش و چرم استانبول
نمایشگاه کفش و چرم استانبول (AYSAF) یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌ها در این زمینه است که در کشور ترکیه برگزار می‌شود

 

نمایشگاه بین‌المللی AYSAF در همکاری با شرکت Pozitif Fuarcılık A.S که وابسته به هولدینگ CNR است و با همکاری انجمن سازندگان قطعات کفش ترکیه (AYSAD) برگزار می‌شود. انجمن AYSAD از سال ۱۹۸۸ نقش مهم و منحصر به فردی در توسعه و بهبود صنایع مربوط به تولید کفش در ترکیه داشته و به عنوان نماینده‌ای منحصر به فرد و متمایز از کشور ترکیه در سطح بین‌المللی شناخته می‌شود.

نمایشگاه کفش و چرم استانبول

بخش تولید کفش و صنایع مربوط به آن در سال‌های اخیر پیشرفت چشمگیری را در کشور ترکیه داشته است و نقش مهمی را نیز در بخش‌هایی از اقتصاد محلی این کشور بازی می‌کند. به طوری که تولید کفش در کشور ترکیه به ۵۰۰ میلیون در سال رسیده است و صنعت تولید کفش این کشور از جایگاه ویژه‌ای در بخش صادرات ترکیه دارد. کیفیت محصولات صنعت کفش ترکیه به اندازه‌ای مناسب و خوب است که این کشور یکی از بزرگ‌ترین تولید کنندگان کفش بوده و در این زمینه در اروپا رتبه اول را داشته و در جهان نیز در رتبه هفتم ایستاده است. با توجه به این امر نیز این کشور به دنبال سرمایه‌گذاری بیشتر در این صنعت بوده و نمایشگاه کفش و چرم استانبول نیز یکی از راه‌های آشنایی هرچه بیشتر تولیدکنندگان و شرکت‌های خارجی مطرح در این زمینه با صنعت کفش ترکیه است.

نمایشگاه کفش و چرم استانبول
بخش تولید کفش و صنایع مربوط به آن در سال‌های اخیر پیشرفت چشمگیری را در کشور ترکیه داشته است

 

نمایشگاه چرم استانبول توسط متخصصان کشورهای بسیاری از جمله الجزایر، اتریش، جمهوری آذربایجان، بلژیک، مصر، فرانسه، آلمان، ایران، قزاقستان، لبنان، مراکش، روسیه، اسپانیا، اوکراین و انگلستان مورد بازدید قرار خواهد گرفت و میزبان بیش از 450 غرفه دار خواهد بود. نمایشگاه کفش و چرم استانبول AYSAF به مدت چهار روز و از سوم تا ششم ماه می ۲۰۱۷ (۲۴ تا ۲۷ آبان ماه ۱۳۹۶) و در مرکز نمایشگاه استانبول (CNR) برگزار خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با این نمایشگاه می‌توانید به وبسایت این نمایشگاه به آدرس www.cnraysaf.com مراجعه کنید.

نمایشگاه کفش و چرم استانبول

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *