نمایشگاه هنر و جوهر آسیا (Ink Asia)، نمایشگاهی مخصوص هنرمندان

نمایشگاه هنر جوهر آسیا (Ink Asia) ، نمایشگاهی مخصوص علاقه‌مندان به هنرهای خلق شده با جوهر بوده و برای اولین در مرکز نمایشگاهی هنگ کنگ برگزار می‌گردد. در این پست از زرین‌نما بلاگ به معرفی و بررسی این نمایشگاه پرداخته‌ایم. با ما همراه باشید.

نمایشگاه هنر جوهر آسیا یکی از رویدادهای جدید در زمینه‌های هنرهای ایجاد شده با جوهر است که در شهر هنگ کنگ برگزار می‌گردد. هدف اصلی برگزارکنندگان این نمایشگاه ترویج هنرهای خلق شده با جوهر در سطح بین‌المللی است. در این نمایشگاه گالری‌ها و هنرمندانی از آسیا و جهان به دیگران معرفی شده و آثار هنری این زمینه نیز در انواع مختلف به نمایش درمی‌آیند.

 

 

نمایشگاه هنر و جوهر آسیا، اولین نمایشگاه هنری تخصصی هنر جوهر است که در دسامبر 2015 در مرکز کنوانسیون و نمایشگاه هنگ کنگ افتتاح شد و قرار است که دوره سوم آن نیز از 15 تا 17 دسامبر 2017 (۲۴ تا ۲۶ آذر) برگزار گردد.

نمایشگاه هنر جوهر آسیا

نمایشگاه هنر جوهر آسیا

 

معمولا افرادی که در نمایشگاه هنر جوهر آسیا شرکت می‌کنند، یکی از زمینه‌های زیر را به عنوان دلیل خود برای شرکت در آن عنوان می‌کنند:


پیش زمینه هنری نمایشگاه:

هنرها و آثار خلق شده توسط جوهر در سال‌های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است در میان رشته‌های هنری، جایگاه مناسبی برای خود پیدا کرده است. نمایشگاه هنر جوهر هنگ کنگ نیز مکان و رویداد مناسبی برای بازدید و آشنایی با انواع مختلف آثار در این زمینه و دیدار با افراد هنرمند و اساتید فعال در این زمینه است.

تاریخچه استثنایی برگزار کنندگان:

شرکتی که این نمایشگاه را برگزار می‌کند، حدود ده سال در برگزاری نمایشگاه‌های هنری بین‌المللی سابقه داشته و بارها نیز در این زمینه مورد تحسین قرار گرفته است. همین امر باعث شده که این شرکت در زمینه برگزاری نمایشگاه‌های هنری حرفه‌ای شده و با کیفیت عالی این رویدادها را برگزار کند.

تبادل فرهنگی:

آثاری که با جوهر خلق می‌شوند، هر کدام پیشینه‌های متنوعی دارند که نشان از فرهنگ‌های مختلف هستند. آثاری که در این نمایشگاه نیز به نمایش گذاشته می‌شوند، می‌توانند به عنوان ابزاری برای تبادل فرهنگی میان شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه باشند.

 

جایگاه تجاری و آکادمیک:

نمایشگاه هنر جوهر آسیا، علاوه بر این که مکان و رویدادی تجاری برای فروشندگان و خریداران آثار هنری است، بلکه فرصتی برای علاقه‌مندان به این نوع هنر است که بتوانند در زمینه مورد علاقه خود به تبادل نظر پرداخته و با اساتید مربوطه نیز آشنا شوند.

نمایشگاه هنر جوهر آسیا

نمایشگاه هنر جوهر آسیا

نمایشگاه هنر جوهر آسیا

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این نمایشگاه، می‌توانید به وبسایت رسمی این نمایشگاه به آدرس www.inkasia.com.hk مراجعه کرده و یا با کارشناسان ما در زرین‌نما تماس حاصل بفرمایید.

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *