نمایشگاه های مد لباس و پوشاک در سراسر جهان

اگر از فعالان حوزه پوشاک لباس و بطورکلی مد و فشن هستید در این مطلب از زرین تراول قصد داریم تا شما را با مهمترین نمایشگاه های مد لباس و پوشاک آشنا کنیم.

نمایشگاه کفش نیویورک شو اکسپو New York Shoe Expo در ایالات متحده

برترین تولیدکنندگان و بهترین برندهای جهانی در زمینه کفش در نیویورک حاضر خواهند بود. برخلاف بسیاری دیگر از نمایشگاه های این چنینی که در حوزه های وابسته نیز به ارائه محصول میپردازند در نمایشگاه  نیویورک شو اکسپو فقط کفش ها در انواع طرح ها و جنس های مختلف دیده میشوند. بخش مهمی از این نمایشگاه به کفش های ورزشی حرفه ای اختصاص دارد که بازار مناسبی برای فعالیت به شمار می آید.

زمان برگزاری : 4 – 6 دسامبر 2018

نمایشگاه های مد لباس و پوشاک

نمایشگاه لباس و پوشاک اپرل سورسینگ یو‌اس‌ای Apparel Sourcing USA در کشور ایالات متحده آمریکا

یک گردهمایی بی نظیر از خرده فروشان، عمده فروشان، شرکت های طراحی لباس و مشتریان در نمایشگاه لباس و پوشاک اپرل سورسینگ یو‌اس‌ای به چشم می خورد. شما می توانید در این نمایشگاه بصورت مستقیم با بزرگترین تامین کنندگان جهان که در زمینه لباس و پوشاک فعال هستند در ارتباط باشید.

زمان برگزاری : 21 – 23 ژانویه 2019

نمایشگاه های مد لباس و پوشاک

نمایشگاه منسوجات لندن تکستیل فیر London Textile Fair در بریتانیا

یکی از بزرگترین نمایشگاه های منسوجات در انگلستان در شهر لندن برگزار خواهد شد. بیش از 470 ارائه دهنده در این نمایشگاه به عرضه محصولات خود خواهند پرداخت. با طراحان با نفوذ و مطرح پوشاک در نمایشگاه لندن تکستیل فیر ارتباط مستقیمی برقرار کنید. لندن تکستیل فیر از جمله نمایشگاه های بین المللی و بسیار بزرگ بریتانیا است که حجم معاملات نیز در آن بسیار بالاست.

زمان برگزاری : 9 – 10 ژانویه 2019

نمایشگاه های مد لباس و پوشاک

نمایشگاه لباس و پوشاک اکسسوریز دی شو ACCESSORIES THE SHOW در کشور ایالات متحده آمریکا

نمایشگاه لباس و پوشاک اکسسوریز دی شو رویدادی بسیار جذاب و محبوب در ایالات متحده آمریکا است که در آن انواع اکسسوری ها به چشم می خورد. از کیف گرفته تا انواع شال و لوازم زینتی ارزشمند در این نمایشگاه دیده می شود. خرده فروشان و یا واردکنندگان مطرح میتوانند ارتباط مناسبی با ارائه دهندگان در این نمایشگاه داشته باشند. همچنین شما می توانید به عنوان یک طراح ایده های خلاقانه ای از آثار به نمایش در آمده دریافت کنید.

زمان برگزاری : 6 – 8 ژانویه 2019

نمایشگاه های مد لباس و پوشاک

نمایشگاه منسوجات همی‌تکس‌تیل Heimtextil در کشور آلمان

نمایشگاه همی‌تکس‌تیل از نمایشگاه های مد لباس و پوشاک جهان تمامی منسوجات خانگی را تحت پوشش قرار میدهد. همی‌تکس‌تیل در حقیقت بزرگترین نمایشگاه منسوجات خانگی در سراسر جهان محسوب می شود. این نمایشگاه در شهر فرانکفورت برگزار خواهد شد و از محصولات اصلی که توسط برندهای مطرح جهانی در آن ارائه می شود می توان به انواع کاغذ دیواری، پارچه های تزئینی و انواع پارچه های مبلمان اشاره کرد.

زمان برگزاری : 8 – 11 ژانویه 2019

نمایشگاه های مد لباس و پوشاک

نمایشگاه لباس و پوشاک ایندیا اینترنشنال گارمنت فیر India International Garment Fair در کشور هند

نمایشگاه لباس و پوشاک ایندیا اینترنشنال گارمنت فیر یکی از نمایشگاه های مد لباس و پوشاک جهان در هر سال دوبار در کشور هند برگزار میشود. جالب است بدانید امسال دوره 62 از این نمایشگاه برگزار خواهد شد و به لحاظ موضوع صادرات از اهمیت ویژه ای برخوردار است. پس از سی سال برگزاری نمایشگاه احتمالا با یک بستر تجاری تمام و کمال روبرو خواهید بود که میتوانید از آن نهایت استفاده را ببرید.

زمان برگزاری : 16 – 18 ژانویه 2019

نمایشگاه های مد لباس و پوشاک

نمایشگاه لباس و پوشاک سورسینگ ات مجیک SOURCING AT MAGIC ایالات متحده آمریکا

این نمایشگاه به نوعی میتواند پل ارتباطی شما با دنیای مدرن صنعت پوشاک باشد و تحول عظیمی را در کسب و کار شما ایجاد نماید. بیش از 40 نماینده از کشورهای مختلف در نمایشگاه لباس و پوشاک سورسینگ ات مجیک حضور دارند و این یک فرصت مناسب برای تجارت و ارتباط مستقیم با آنها است.

زمان برگزاری : 4 – 7 فوریه 2019

نمایشگاه های مد لباس و پوشاک

نمایشگاه های مد لباس و پوشاک پور لندن  Pure London در بریتانیا

در هر سال بیش از 17 هزار نفر از نمایشگاه لباس و پوشاک پور لندن یکی از نمایشگاه های مد لباس و پوشاک در جهان بازدید دارند. این نمایشگاه در حقیقت یک رویداد تجاری مهم در بریتانیا است که معاملات زیادی در آن انجام خواهد شد. معرفترین برندهای جهانی در این نمایشگاه جدیدترین محصولات خود را ارائه خواهند کرد و این بهترین زمان برای گرفتن ایده های جدید و یا ایجاد ارتباطات برای توسعه کسب و کار شما می باشد.

زمان برگزاری : 10 – 12 فوریه 2019

نمایشگاه های مد لباس و پوشاک

منبع: zarintravel

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *