نمایشگاه های صنعت ساختمان در سراسر جهان را بشناسید

در این مطلب از زرین تراول قصد داریم تا به معرفی نمایشگاه های صنعت ساختمان که در سراسر جهان برگزار می شوند بپردازیم. اگر کسب و کار شما مرتبط به صنعت ساختمان و بطورکلی ساخت و ساز است شرکت در این نمایشگاه ها میتواند برای شما و توسعه کسب و کارتان مفید باشد.

شما می توانید برای حضور در هر یکی از نمایشگاه های صنعت ساختمان که در زیر معرفی کرده ایم با ما در تماس باشید. ما در آژانس مسافرتی زرین نما آماده ارائه بهترین پیشنهادات برای رزرو بلیط هواپیما ، هتل و پرواز هستیم. از طریق تلفن 02188790590 با ما در ارتباط باشید.

نمایشگاه سنگ ،سرامیک، کاشی و ماشین آلات اربیل erbil stone exhibition عراق

کمتر از 40 روز دیگر کردستان رق میزبان یکی از بزرگترین رویدادها در زمینه سنگ، سرامیک و کاشی است. با توجه به اینکه در سال های اخیر کشور عراق در حال پیشرفت و توسعه می باشد در آن بازار خوبی برای ساخت و ساز ایجاد شده است. شما می توانید با حضور در این بازار کسب و کار خود را گسترش دهید و ارتباط مستقیمی با مشتریان برقرار نمایید.

زمان برگزاری : 29 نوامبر – 2 دسامبر 2018

نمایشگاه های صنعت ساختمان

نمایشگاه ماشین آلات ساختمانی و معدنی شانگهای shanghai bauma china چین

ماشین آلات حرفه ای ساخت و ساز را در این نمایشگاه مشاهده نمایید. اگر یک تولید کننده هستید با شرکت در انمایشگاه ماشین آلات ساختمانی و معدنی یکی از نمایشگاه های صنعت ساختمان و مشاهده این ماشین آلات می توانید ایده های جدیدی بگیرید و یا اینکه به عنوان یک واردکننده جدیدترین محصولات را خریداری نمایید. از مدرن ترین تجهیزات لوله کشی گرفته تا دستگاه های انتقال هوایی و انواع مینی لودرها و بسیاری از ماشین آلات دیگر در این نمایشگاه به چشم می خورند.

زمان برگزاری : 27 – 30 نوامبر 2018

نمایشگاه های صنعت ساختمان

نمایشگاه ساختمان مسکو moscow batimat russia روسیه 

با توجه به ارتباطات تجاری مناسب ایران و روسیه فعالیت و توسعه کسب و کار به واسطه این کشور کار ساده تری است. در نمایشگاه ساختمان مسکو موارد مختلفی از جمله مصالح و تجهیزات ساختمانی، کاربرد فلز در ساخت و ساز، کفپوش، کاشی سرامیک، وسایل حمام و بسیاری دیگر از تجهیزات مهندسی در سیستم های خانگی به چشم می خورد.

زمان برگزاری : 12- 16 مارس 2019

نمایشگاه های صنعت ساختمان

نمایشگاه تهویه مطبوع پکن beijing ish china cihe چین 

سال گذشته استقبال از این نمایشگاه تا حدی بود که تمامی غرفه داران از مسئولین و تیم اجرایی نمایشگاه تشکر کردند. برندهای مطرح جهانی در نمایشگاه تهویه مطبوع پکن با مدرن ترین فناوری ها محصولات خود را ارائه میدهند . این نمایشگاه بهترین فرصت برای ایجاد تمایز در ارائه خدمات و محصولات در زمینه سیستم های تهویه مطبوع هوا می باشد. اگر شما یک مدیر پروژه در حوزه ساخت و ساز هستید نیز این نمایشگاه تهویه مطبوع پکن می تواند تکنولوژی های جذابی برای شما داشته باشید.

زمان برگزاری : 6 – 8 می 2019

نمایشگاه های صنعت ساختمان

نمایشگاه تاسیسات و تهویه مطبوع فرانکفورت frankfurt ish آلمان

آب و انرژی دو زمینه اصلی در نمایشگاه تاسیسات و تهویه مطبوع فرانکفورت هستند. یکی از بخش های مهم این نمایشگاه در حوزه کاربرد انرژی های تجدید پذیر می باشد. اگر مجموعه شما در این بستر فعالیت می کند برای آشنایی با به روزترین فناوری های این زمینه در نمایشگاه فرانکفورت شرکت داشته باشید. شما میتوانید ایده های جدیدی برای استفاده از انرژی های تجدید پذیر در سیستم های تاسیسات بدست آورید و یا با شرکت های مطرح جهانی برای گسترش کسب و کار خود ارتباطات تجاری برقرار نمایید.

زمان برگزاری : 11- 15 مارس 2019

نمایشگاه های صنعت ساختمان

نمایشگاه تهویه مطبوع و خدمات ساختمانی india acrex هند 

می توان گفت که بخش خدمات ساختمانی در این نمایشگاه بیشتر حائز اهمیت است و در آن انواه سیستم های مدیریت هوشمند ساختمان ها، انواع محصولات الکتریکی، بسیاری موارد دیگر و در کنار آنها تاسیسات تهویه مطبوع چیلر های سانتریفیوژ، چیلرهای تراکمی، چیلرهای جذب کننده بخار، سیستم های یاتاقان مغناطیسی و … دیده می شود.

زمان برگزاری : 28 – 30 فوریه 2019

نمایشگاه های صنعت ساختمان

اگر در زمینه نمایشگاه های صنعت ساختمان نمایشگاه مطرح و بین المللی دیگری را نیز می شناسید که در این لیست دیده نمی شود آن را از قسمت نظرات با ما در میان بگذراید.

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *