نمایشگاه های دکوراسیون و مبلمان در جهان

اگر کسب و کار شما مربوط به دکوارسیون داخلی ، میلمان و تجهیزات مرتبط با این صنعت است، این مطلب با موضوع آشنایی با نمایشگاه های دکوراسیون و مبلمان در جهان را از دست ندهید.

نمایشگاه طراحی و دکوراسیون داخلی قطر doha index qatar

این نمایشگاه یکی از نمایشگاه های دکوراسیون و مبلمان بوده که تحت حمایت دولت قطر برگزار می شود که در حقیقت  یک فرصت مناسب برای شرکت های طراحی دکوراسیون داخلی است که در آن می توانند ارتباطات مناسبی ایجاد کنند. همانطورکه می دانید قطر در حال حاضر یکی از ثروتنمندترین کشورهای جهان محسوب میشود و دولت قطر نیز پر قدرت در حال توسعه زیر ساخت های تجاری، گردشگری و صنعتی آن می باشد. از این رو این کشور انتخاب مناسبی برای برقراری ارتباطات تجاری به شمار می آید. نمایشگاه طراحی و دکوراسیون داخلی قطر در شهر دوحه برگزار می گردد.

نمایشگاه های دکوراسیون و مبلمان

زمان برگزاری : 13 – 15 نوامبر 2018

نمایشگاه های دکوراسیون و مبلمان داخلی مسکو moscow mebel expo

شرکت های مطرح در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی و در کنار آن انواع شرکت های برتر تولید کننده مبلمان در نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی مسکو و در قالب بزرگترین نمایشگاه روسیه و اروپای شرقی دور هم جمع خواهند شد. فرصتی مناسب با شرکت هایی از کشور روسیه که میتوان به سادگی ارتباطی تجاری با آنها داشت. البته این نمایشگاه از نمایشگاه های دکوراسیون و مبلمان تنها به این زمینه مربوط نیست و بسیاری از دیگر حوزه های مرتبط را نیز شامل می شود. اثاثیه و تحهیزات آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی از جمله این موارد هستند. مسکو پایتخت روسیه میزبان نمایشگاه می باشد.

نمایشگاه های دکوراسیون و مبلمان

زمان برگزاری : 19 – 23 نوامبر 2018

نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی کلن cologne imm

حضور در نمایشگاه های خارجی در کنار اینکه می تواند برای شما ارتباط جدید به وجود بیاورد در بدست آوردن ایده های نو و جدیدی که در ایران هنوز وجود ندارد نیز موثر است. مشاهده جدیدترین محصولات برندهای مطرح بین المللی در زمینه دکوراسیون داخلی و بررسی دقیق آن می تواند ایده های جدید نیز به شما ارائه کند. نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی کلن یکی از معروفترین نمایشگاه های سال در آلمان در این زمینه است. نمایشگاه کلن بخش های مختلفی از مبلمان منزل از اتاق نشیمن گرفته تا اتاق خواب، مبلمان کودک و حتی پارچه های مبل را نیز در بر می گیرد.

نمایشگاه های دکوراسیون و مبلمان

زمان برگزاری : 14 – 20 ژانویه 2019

نمایشگاه مبلمان استانبول istanbul furniture fair

صنعت مبلمان کشور ترکیه در سراسر جهان شناخته شده است. بخش اعظمی از تولیدات ترکیه به کشورهای اروپایی همچون ایتالیا صادر میشوند و به همین جهت حضور در نمایشگاه مبلمان استانبول فرصت مناسبی برای ایجاد روابط تجاری است. جالب است بدانید که این نمایشگاه با مشارکت شرکت هایی از 100 کشور دنیا برگزار می گردد و هر ساله نیز استقبال بسیاری خوبی از آن می شود. همچنین باید گفت که برگزاری این نمایشگاه در کشور ترکیه که نزدیک به ایران است و بدون ویزا میتوان به آن سفر کرد فرصتی است که نباید از دست داد.

نمایشگاه های دکوراسیون و مبلمان

زمان برگزاری : 22 – 27 ژانویه 2019

نمایشگاه دکوراسیون و مبلمان ویتنام اینترنشنال فرنیچر اند هوم اکسسوریز فیر Vietnam International Furniture & Home Accessories Fair در کشور ویتنام

کشور ویتنام در تولید و پردازش بر روی چوب برای ساخت مبلمان بصورت سنتی تاریخ و پیشینه زیادی دارد. اما از 20 سال پیش تا کنون این مورد به عنوان یک صنعت در ویتنام رشد زیادی داشته است بطوریکه در سال 2017 ارزش صادرات این مورد در این کشور به 8 میلیارد دلار می رسید. اما جالب است بدانید که بطور خاص سهم صادرات مبلمان در ویتنام حدود 7.66 میلیارد دلار بوده که بخش زیادی از کل را شامل می شود. با این آمارها نمایشگاه اینترنشنال فرنیچر اند هوم اکسسوریز فیر از جمله نمایشگاه هایی است که فعالان حوزه مبلمان و دکوراسیون داخلی برای بدست آوردن ارتباطات بیشتر باید در آن شرکت نمایند

نمایشگاه های دکوراسیون و مبلمان

زمان برگزاری : 6 – 9 مارس 2019

نمایشگاه طراحی و دکوراسیون داخلی اتریش vienna wohnen interieur fair

نمایشگاهی کاملا مدرن که بهترین مکان برای بدست آورده ایده های جدید است. در نمایشگاه دکوراسیون داخلی اتریش بیش از 500 غرفه از شرکت های مختلف جهان به چشم میخورد. بخش لوازم الکترونیک و سرگرمی منزل یکی از بخش های جذاب این نمایشگاه است که به مرور وارد زمینه دکوراسیون داخلی منزل هم خواهد شد. همچنین از دیگر بخش های این نمایشگاه می توان به لوازم آشپزخانه، اتاق خواب، بخاری و شومینه نیز اشاره کرد.

زمان برگزاری : 9 – 17 مارس 2019

نمایشگاه های دکوراسیون و مبلمان

نمایشگاه مبلمان و لوازم خانگی مالزی kuala lumpur furniture fair

در هر سال بیش از 6 هزار خریدار از نمایشگاه مبلمان مالزی یکی از نمایشگاه های دکوراسیون و مبلمان که در کوالالامپور پایتخت این کشور برگزار می شوند شرکت دارند. بازاری کاملا تجاری در این نمایشگاه بر پا می شود که فروشندگان و خریداران محصولات به روز در این زمینه با یکدیگر ارتباط پیدا خواهند کرد. در محل برگزاری نمایشگاه کوالالامپور 8 سالن اصلی وجود دارد که با حضور متخصصان این حوزه فرصت های کسب و کار تیمی به وجود خواهد آمد.

نمایشگاه های دکوراسیون و مبلمان

زمان برگزاری : 8 – 11 مارس 2019

منبع: zarintravel

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *