نمایشگاه های خودرو و لوازم جانبی

در این مطلب از زرین تراول قصد داریم تا شما را با نمایشگاه های خودرو و لوازم جانبی که در سراسر جهان برگزار می شوند آشنا کنیم. اگر حوزه فعالیت و کسب و کار شما به موضوع خودرو و لوازم جانبی خودرو وابسته است مطلب زیر را مطالعه نمایید.

نمایشگاه های خودرو و لوازم جانبی اتومکانیکا Automechanika Shanghai شانگهای در چین

با یکی از بزرگترین نمایشگاه های خودرو جهان  آشنا شوید. نمایشگاه خودرو و لوازم جانبی اتومکانیکا شانگهای در حقیقت دومین نمایشگاه های خودرو در سطح تجاری و در حوزه ارائه خدمات خودرو به شمار می آید. در این نمایشگاه نه تنها از فناوری های نوین و جدیدترین محصولات ارائه می شود بلکه بهترین مکان برای بدست تجربیات بیشتر در زمینه فروش و بازاریابی برای خودرو نیز می باشد. بطورکلی نمایشگاه خودرو و لوازم جانبی اتومکانیکا در شانگهای چین با دسته بندی های اصلی قطعات، تعمیر، لوازم جانبی، برق و شخصی سازی خودرو برگزار می شود. ایجاد روابط تجاری با شرکت هایی از کشور چین را از دست ندهید.

زمان برگزاری : 28 نوامبر تا 1 دسامبر 2018

نمایشگاه های خودرو و لوازم جانبی

نمایشگاه خودرو توکیو tokyo auto salon ژاپن

اگر از تولیدکنندگان قطعات خودرو هستید حضور در نمایشگاه خودرو توکیو یکی از بهترین فرصت ها برای توسعه کسب و کار شما می باشد. در این نمایشگاه کنفرانس های مختلفی نیز برگزار خواهد شد که در آنها به ارائه نتایج تحقیقات در زمینه جدیدترین فناوری های خودرو پرداخته می شود. این نمایشگاه هر ساله حدودا 35 هزار بازدید کننده از سراسر جهان دارد و حدودا 1000 غرقه نیز در آن به چشم میخورد که هر کدام به ارائه خدمات خود خواهند پرداخت.

زمان برگزاری : 11 – 13 ژانویه 2019

نمایشگاه های خودرو و لوازم جانبی

نمایشگاه تایر و لاستیک جاکارتا jakarta tire rubber indonesia اندونزی

امسال شهر جاکارتا در کشور زیبای اندونزی میزبان یکی از مهمترین نمایشگاه های سراسر جهان در زمینه تایر و لاستیک می باشد. تولیدکنندگان زیادی در این نمایشگاه دارای غرفه هستند و به ارائه جدیدترین محصولات خود خواهند پرداخت در این میان این یک فرصت مناسب برای ایجاد ارتباطات تجاری عالی و گسترش کسب و کار می باشد. توجه داشته باشید که این تایرها تنها مربوط به خودروها نیستند و دوچرخه، موتورسیکلت و انواع وسایل حمل و نقل دیگر همچون هواپیما، تراکتورهای و بسیاری دیگر را شامل می شوند.

زمان برگزاری : 20 تا 22 مارس 2019

نمایشگاه های خودرو و لوازم جانبی

نمایشگاه آزمایش فنی خودرو  korea automotive testing کره جنوبی

کیفیت، امنیت و مقاوت از مهمترین موضوعاتی است که در نمایشگاه فنی خودرو کره جنوبی به آن رسیدگی می شود. نمایشگاهی کاملا تخصصی که نمونه هایی از آن در کشورهای اروپایی همچون آلمان برگزار می شود. بهترین شرکت های جهان که در زمینه ارزیابی خودرو و کنترل کیفیت حرف های زیادی برای گفتن دارند در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

زمان برگزاری : 6 تا 8 مارس 2019

نمایشگاه های خودرو و لوازم جانبی

نمایشگاه لوازم جانبی خودرو shenzen aaitf china (AAITF China) چین 

نمایشگاه لوازم جانبی خودرو شنژن ازن مایشگاه های خودرو جهان است که در کشور چین برگزار خواهد شد و در حقیقت یکی از بزرگترین نمایشگاه های قاره آسیا در این زمینه است. بیش از 3500 غرفه از شرکت های مطرح و بین الملیی در این نمایشگاه به ارائه جدیدترین محصولات خود خواهند پرداخت. این نمایشگاه در سال گذشته میزبان 180 هزار بازدیدکننده بوده که با اهداف تجاری وارد آن شدند. جدیدترین محوصلات و خدمات در حوزه لوازم جانبی خودرو را بشناسید و برای گسترش کسب و کار خود با شرکت های مطرح چینی همکاری های خود را آغاز نمایید.

زمان برگزاری : 27 تا 29 فوریه 2019

نمایشگاه های خودرو و لوازم جانبی

نمایشگاه اتومکانیکا دهلی ACMA Automechanika New Delhi هند

نمایشگاه اتومکانیکا دهلی از نمایشگاه های خودرو و لوازم جانبی بازار خدمات پس از فروش خودرو را هدف گرفته است. در نمایشگاه اتومکانیکا دهلی که توسط یک شرکت اروپایی برگزار می شود شرکت هایی که در فرایند کامل خودرو از فروش، لوازم یدکی، خدمات پس از فروش تا بازیافت فعالیت می کنند در دسترس هستند. همچنین شرکت های نو آ؛ور با فناوری های جدید را نیز در نمایشگاه اتومکانیکا دهلی خواهید دید. فضای مناسبی برای ایجاد رابطه و همکاری با شرکت هایی در کشور هند وجود دارد که نباید آنها را از دست داد.

زمان برگزاری : 14 تا 16 فوریه 2019

نمایشگاه های خودرو و لوازم جانبی

نمایشگاه خودروهای کلاسیک پاریس Salon Retromobile فرانسه

بزرگترین کلکسیون داران خودروهای کلاسیک در بزرگترین رویداد این گونه از خودروها در سراسر جهان در این نمایشگاه در فرانسه دور یکدیگر جمع خواهند شد. در بخشی از این نمایشگاه حراجی هایی برگزار می شود که در آن برای خودروهای کلاسیک ارقام بسیاری بالایی در نظر گرفته شده و برای علاقمندان بسیار جذاب خواهد بود. برنامه های متنوع و نمایش هایی شگفت انگیز از خودروهای کلاسیک در این نمایشگاه اجرا خواهد شد و جالب است بدانید هر ساله بیش از 100 هزار نفر در آن حضور خواهند داشت.

زمان برگزاری : 6 تا 10 فوریه 2019

نمایشگاه های خودرو و لوازم جانبی

نمایشگاه فناوری خودرو توکیو Automotive World ژاپن

ژاپن با نوآوری های خارق العاده اش در زمینه خودروهای هوشمند خود را به عنوان یکی از اصلی ترین قطب های ساخت خودرو به جهان معرفی کرده است. بخش های مختلف این نمایشگاه شامل لوازم الکترونیکی مربوط به خودرو، کاهش وزن خودروهای جدید، خودروها با امکان اتصال به اینترنت و بخش های بسیار دیگر می شود.

زمان برگزاری : 16 تا 18 ژانویه 2019

نمایشگاه های خودرو و لوازم جانبی

اگر شما نیز مورد دیگری می شناسید که در لیست بالا از نمایشگاه های خودرو در سراسر جهان دیده نمی شود آن را از قسمت نظرات معرفی کنید.

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *