نمایشگاه های تجهیزات الکترونیکی در سراسر جهان

اگر کسب و کار شما در زمینه نمایشگاه های تجهیزات الکترونیکی و صنایع وابسته است و قصد دارید با مطرح ترین برندهای این حوزه فعالیت داشته باشید در این مطلب از زرین تراول با ما همراه شوید.

نمایشگاه تولید قطعات الکترونیکی سن دیگو san diego ipc apex expo شیلی

کشور شیلی شاید به عنوان یک مقصد گردشگری برای سفر چندان شناخته شده نباشد اما نمایشگاه قطعات و تجهیزات الکترونیکی که در شهر سن دیگو برگزار میشود افراد متخصص و با دانش زیادی را که در این حوزه فعالیت میکنند به سمت خود می کشاند. در این نمایشگاه از تولیدات مدرن قطعات الکترونیکی باخبر خواهید شد و میتوانید ارتباطات خوبی ایجاد نمایید.

زمان برگزاری : 26 – 31 ژانویه 2019

نمایشگاه های تجهیزات الکترونیکی
نمایشگاه تولید قطعات الکترونیکی سن دیگو

نمایشگاه تاسیسات و محصولات الکتریکی گت نورد hamburg get nord هامبورگ

این نمایشگاه سطح بالا در زمینه  های مختلفی از جمله مهندسی الکتریکی، محصولات بهداشتی، تجهیزات گرمایشی و تهویه هوا در شهر هامبورگ برگزار میگردد. این بار اروپای شمالی میزبان شرکت های فعال در زمینه محصولات  الکتریکی است. برخی از شرکت های فعال در زمینه انرژی هم در این نمایشگاه حضور دارند. نمایشگاه تاسیسات و محصولات الکتریکی هر ساله با بیش از 500 غرفه برگزار می گردد و شما می توانید مستقیما با مطرح ترین شرکت های فعال در این زمینه کسب و کار ارتباط داشته باشید.

زمان برگزاری : 21 – 24 نوامبر 2018

نمایشگاه های تجهیزات الکترونیکی
نمایشگاه تاسیسات و محصولات الکتریکی گت نورد

نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات مسقط کومکس muscat comex عمان

نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات مسقط کومکس یکی از محبوب ترین نمایشگاه های جهان در این زمینه است. این نمایشگاه هر ساله بیش از 25 هزار بازدیدکننده که با اهداف تجاری وارد نمایشگاه خواهند شد را به خود جذب میکند. این نمایشگاه نیز همچون جیتکس بخش های گوناگونی از تکنولوژی های جدید از بلاک چین گرفته تا دنیای جدید ربات های صنعتی، بیگ دیتا و امنیت سایبری را تحت پوشش قرار میدهد. با امکان سفر به عمان با ویزای فرودگاهی به سادگی می توانید سفر خود برای حضور در این نمایشگاه را بررسی نمایید.

زمان برگزاری : 17 – 19 مارس 2019

نمایشگاه های تجهیزات الکترونیکی
نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات مسقط کومکس

dubai cabsat دبی

در سال 2019 قرار است بیست و سومین دوره از نمایشگاه کبست دبی برگزار گردد. این نمایشگاه در شهر دبی بخش های مختلفی از جمله رسانه های دیجیتال، ماهواره، سیستم های مدیریت محتوای دیجیتال و انواع سیستم های صوتی و تصویری حرفه ای را در بر دارد. نمایشگاه کبست در حقیقت بزرگترین نمایشگاه خاورمینانه در حوزه رسانه های دیجیتال، ارتباطات و ماهواره میباشد که می توانید با هزینه نسبتا پایینی به آن سفر کنید.

زمان برگزاری : 12 – 14 مارس 2019

نمایشگاه های تجهیزات الکترونیکی
نمایشگاه های تجهیزات الکترونیکی

نمایشگاه کامپیوتر سیبت CeBIT در هانوفر

سبیت  در میان نمایشگاه های تجهیزات الکترونیکی جهان بزرگترین نمایشگاه کامپیوتر محسوب می شود. نمایشگاه کامپیوتر هانوفر (CeBIT) بزرگترین رویداد دنیا در صنعت کامپیوتر، شبکه و فناوری اطلاعات و ارتباطات است که همه ساله با حضور فعالان علوم کامپیوتر، ارتباطات و مخابرات در محل نمایشگاه های شهر هانوفر برگزار می شود. این نمایشگاه به عنوان معیاری برای کاربرد خلاقیت و هنر در صنعت فناوری اطلاعات شناخته می‌شود که جالب ترین و خلاقانه ترین ایده های عملی شده را می توان درآن یافت. طیف وسیعی از کمپانی‌ها، سازمان‌ها و مراکز معتبر پژوهشی مرتبط با تکنولوژی های نوین ارتباطی و اطلاعاتی در نمایشگاه کامپیوتر آلمان شرکت می کنند و دستاوردهای تخصصی خود را در معرض دید عموم و کارشناسان این صنعت قرار می دهند. نمایشگاه فناوری اطلاعات هانوفر معروف به سبیت، که مورد توجه سیاستمداران نیز هست، فرصت بسیار خوبی برای تولیدکنندگان محصولات و خدمات فناوری اطلاعات برای عرضه و فروش آنها به تمام دنیاست.

زمان برگزاری : 24 – 28 جون 2019

نمایشگاه های تجهیزات الکترونیکی
نمایشگاه کامپیوتر سیبت CeBIT در هانوفر

کنگره جهانی موبایل بارسلون barcelona mobile world congress

نمایشگاه جهانی گوشی همراه یا کنگره جهانی موبایل  MWC، که به نام GSMA معروف شده است مجموعه‌ای شامل بزرگترین نمایشگاه صنعت گوشی همراه در جهان است که در آن مدیران برجسته شرکت‌های سازنده گوشی همراه، اپراتورهای ارتباطات، سازندگان نرم‌افزار و فروشندگان حضور دارند.  کنگره جهانی موبایل بارسلون یکی از محبوب ترین نمایشگاه های جهان در این زمینه است. بسیاری از شرکت های مطرح و فعال حوزه تکنولوژی از جدیدترین محصولاتشان در این نمایشگاه رونمایی میکنند و حضور در آن برای واردکنندگان به ایجاد ارتباطاتی جدید می انجامد.

زمان برگزاری : 26 – 29 فوریه 2019

نمایشگاه های تجهیزات الکترونیکی
کنگره جهانی موبایل بارسلون barcelona mobile world congress

نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات باکو bakutel

باکو یکی از شهرهای حاشیه دریای خزر است که در سال 2018 میزبان یکی از مهمترین نمایشگاه های تجهیزات الکترونیکی و فناوری اطلاعات و ارتباطات میباشد. این نمایشگاه تا حدی اعتبار دارد که حتی در سال گذشته مسئولینی در سطح وزرا از آن بازدید داشته اند. در کنار شرکت های مطرح که با ارائه جدیدترین محصولاتشان در نمایشگاه حضور دارند سمینارهای تخصصی نیز برگزار می گردد که در آن ها از فناوری های مدرن صحبت خواهد شد. زمینه های برگزاری نمایشگاه باکو بسیار گسترده است و شامل بخش هایی همچون سرگرمی، گردشگری، آموزش و بسیاری دیگر خواهد شد.

زمان برگزاری : 4 – 7 دسامبر 2018

نمایشگاه های تجهیزات الکترونیکی
نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات باکو bakutel

نمایشگاه لوازم الکترونیکی لاس وگاس las vegas consumer electronics show

بیش از ۳۵۰۰ شرکت‌کننده از سی ای اس (CES) یکی از نمایشگاه های تجهیزات الکترونیکی میان‌کشوری به عنوان ویترین خود بهره می‌برند که از این میان می‌توان به تولیدکنندگان، طراحان، تامین‌کنندگان بخش سخت‌افزاری فناوری، سیستم انتقال فناوری اطلاعات و فراتر از آن به فراهمایی‌های ۲۵۰ جلسه‌ای همراه با صد و پنجاه هزار شرکت‌کننده از ۱۴۰ کشور مختلف جهان اشاره کرد. ازآنجایی‌که این گردهمایی نمایندهٔ صنعت ۲۸۰ میلیارد دلاری تجهیزات الکترونیکی در امریکاست و توسط انجمن تجهیزات الکترونیکی مصرف‌کنندگان و انجمن تجاری فناوری، تولید و پشتیبانی می‌شود، توانسته توجه سران تجاری و ایده پردازان پیش‌کسوت را به میز خطابه جلب کند که پشت آن مسائل مرتبط با این صنعت مورد بحث قرار می‌گیرند.

زمان برگزاری : 8 – 11 ژانویه 2019

نمایشگاه های تجهیزات الکترونیکی
نمایشگاه لوازم الکترونیکی لاس وگاس las vegas consumer electronics show

نمایشگاه فن آوری های برتر چین shenzhen china hi tech fair

شرکت در نمایشگاه هایی که در کشور چین برگزار میشوند را از دست ندهید. این نمایشگاه ها بهترین فرصت برای خرید و ایجاد ارتباطات میان بزرگترین شرکت های مطرح هستند. در این میان نمایشگاه فن آوری های برتر چین از جمله مهمترین رویدادها در زمینه تکنولوژی محسوب می شود که نقش بسیار مهمی را در مراودات تجاری ایفا می کند.

زمان برگزاری : 14 – 17 نوامبر 2018

نمایشگاه های تجهیزات الکترونیکی
نمایشگاه فن آوری های برتر چین shenzhen china hi tech fair
 

اگر شما نیز دیگر نمایشگاه های تجهیزات الکترونیکی را میشناسید که در لیست بالا وجود ندارد از بخش نظرات آن را با ما در میان بگذارید…

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *