آشنایی با هفته مد پاییز و زمستان هنگ کنگ ۲۰۱۸

نمایشگاه مد پاییز و زمستان هنگ کنگ یکی از بزرگ‌ترین رویدادها در زمینه مد و پوشاک در جهان است که همه ساله در هنگ کنگ برگزار می‌شود و بهترین مکان برای آشنایی با آخرین محصولات مرتبط به مد و پوشاک و تزئینات است. در ادامه با زرین نما بلاگ همراه باشید تا با این رویداد بیشتر آشنا شوبد.

[c][/c]

 

هفته مد پاییز و زمستان هنگ کنگ یکی از بزرگترین نمایشگاه‌ها در زمینه مد و پوشاک است که به صورت سالیانه در هنگ کنگ برگزار شده و بهترین مکان برای افراد و شرکت‌هایی است که به دنبال معرفی برند خود و توسعه بازاهایشان هستند. در این نمایشگاه طیف وسیعی از از آخرین محصولات مربوط به مد، پوشاک و لوازم تزئینی توسط شرکت‌های بزرگ و کوچک ارائه می‌شود و فرصتی مناسب برای آشنایی با آخرین محصولات این زمینه محسوب می‌شود. این نمایشگاه همچنین می‌تواند فرصتی مناسب برای شرکت‌هایی باشد که به دنبال شرکای تجاری جدید هستند.

نمایشگاه مد پاییز و زمستان هنگ کنگ

در مورد هنگ کنگ بیشتر بخوانید:

 

محصولات نمایشگاه مد پاییز و زمستان هنگ کنگ به چند بخش تقسیم شده است که از جمله آن‌ها می‌توان به لباس عروس و لباس شب، محصولات جین، پارچه و نخ، جواهرات و اشیای قیمتی، کیف‌های دستی، لباس نوزادان و کودکان، لباس سبک و شنا، لباس مردان، روسری و شال، لوازم چرخ خیاطی، خدمات، بازرسی و صدور گواهینامه اشاره کرد.

نمایشگاه مد پاییز و زمستان هنگ کنگ

نمایشگاه مد پاییز و زمستان هنگ کنگ، ملحی مناسب برای شرکت‌هایی است که به دنبال بازارهای آسیایی هستند و به همین دلیل نیز شرکت‌های بسیاری از کشورهای مختلف در آن شرکت می‌کنند. لازم به ذکر است که بیش از ۱۵۰۰ غرفه‌دار از ۲۱ کشور مختلف در هفته مد پاییز و زمستان هنگ کنگ ۲۰۱۷ شرکت داشته و همچنین بیش از ۱۵ هزار بازدید کننده و خریدار نیز برای مشاهده محصولات این غرفه‌داران به هنگ کنگ رفته و در این نمایشگاه حضور داشتند و انتظار می‌رود که این تعداد در نمایشگاه سال ۲۰۱۸ بیشتر شود.

نمایشگاه مد پاییز و زمستان هنگ کنگ

لازم به ذکر است که این نمایشگاه در مرکز همایش و نمایشگاه هنگ کنگ (HKCEC) و در تاریخ ۱۵ تا ۱۸ ژانویه ۲۰۱۸ (۲۵ تا ۲۸ دی ۹۶) برگزار خواهد شد و برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وبسایت رسمی این نمایشگاه به آدرس hktdc.com مراجعه نمایید.

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *