نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی بانکوک

نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی بانکوک که با نام In-Cosmetics Asia شناخته می‌شود، یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های آسیا در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی به حساب می‌آید. در این پست از « زرین‌نما بلاگ » اطلاعات جامعی را در رابطه با این نمایشگاه برایتان آماده کرده‌ایم. با ماه همراه باشید.

نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی بانکوک یکی از بزرگترین نمایشگاه‌ها در این زمینه است که در آن شرکت‌کنندگان زیادی از کشورهای آسیایی و سایر کشورها دور هم جمع می‌شوند. در این نمایشگاه بیش از ۴۰۰ غرفه‌دار وجود خواهد داشت که در زمینه تولید مواد اولیه و اجزای سازنده، توزیع مواد اولیه و اجزای سازنده، ارائه خدمات و نرم افزار، آزمون و تحقیق و در زمینه عطر فعالیت دارند.

از جمله اهداف اصلی شرکت‌کنندگان در نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی بانکوک، می‌توان به ملاقات و آشنایی با غرفه‌داران، آشنایی با جدیدترین محصولات آرایشی و بهداشتی، افزایش دانش و الهام گرفتن از دیگران، عقد قراردادهای جدید و پیدا کردن شرکا و افزایش اطلاعات بازاریابی اشاره کزد.

 

نمایشگاه عطر و لوازم آرایشی مسکو
نمایشگاه عطر و لوازم آرایشی مسکو ؛ این نمایشگاه یکی از بزرگترین نمایشگاه‌ها در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی است که در آن شرکت‌کنندگان زیادی از کشورهای آسیایی و سایر کشورها دور هم جمع می‌شوند

 

نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی بانکوک
نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی بانکوک ؛ در این نمایشگاه بیش از ۴۰۰ غرفه‌دار وجود خواهد داشت که در زمینه تولید مواد اولیه و اجزای سازنده، توزیع مواد اولیه و اجزای سازنده، ارائه خدمات و نرم افزار، آزمون و تحقیق و در زمینه عطر فعالیت دارند.

 

نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی بانکوک
نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی بانکوک ؛ از جمله اهداف اصلی شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه، می‌توان به ملاقات و آشنایی با غرفه‌داران، آشنایی با جدیدترین محصولات آرایشی و بهداشتی، افزایش دانش و الهام گرفتن از دیگران، عقد قراردادهای جدید و پیدا کردن شرکا و افزایش اطلاعات بازاریابی اشاره کزد.

 

نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی بانکوک
نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی بانکوک ؛ ؛ از جمله اهداف اصلی شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه، می‌توان به ملاقات و آشنایی با غرفه‌داران، آشنایی با جدیدترین محصولات آرایشی و بهداشتی، افزایش دانش و الهام گرفتن از دیگران، عقد قراردادهای جدید و پیدا کردن شرکا و افزایش اطلاعات بازاریابی اشاره کزد.

 

نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی بانکوک
نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی بانکوک ؛ این نمایشگاه یکی از بزرگترین نمایشگاه‌ها در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی است که در آن بیش از ۴۰۰ غرفه‌دار وجود خواهد داشت که در زمینه‌های مختلف مرتبط فعالیت می‌کنند

 

لازم به ذکر است که این نمایشگاه به مدت ۳ روز و از تاریخ ۳۱ اکتبر تا ۲ نوامبر ۲۰۱۷ (۹ تا ۱۱ آبان ۱۳۹۶) و در « مرکز تجارت و نمایشگاه بین المللی بانکوک » برگزار خواهد شد. که محل دقیق آن را می‌توانید در تصویر زیر مشاهده کنید. برای دریافت راهنمایی و مشاوره درباره ثبت نام در نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی بانکوک می‌توانید با زرین نما تماس بگیرید.

 

نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی بانکوک
نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی بانکوک ؛ این نمایشگاه به مدت ۳ روز و از تاریخ ۳۱ اکتبر تا ۲ نوامبر ۲۰۱۷ (۹ تا ۱۱ آبان ۱۳۹۶) و در « مرکز تجارت و نمایشگاه بین المللی بانکوک » برگزار خواهد شد

 

امیدواریم که این مطلب برایتان مفید بوده باشد. برای مشاوره در زمینه مسافرت، بلیط هواپیما و یا رزور هتل می‌توانید با زرین‌نما تماس بگیرید.

منبع : in-cosmetics

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *