نمایشگاه طلا و جواهر سنگاپور

نمایشگاه طلا و جواهر سنگاپور یکی از بزرگترین نمایشگاه‌ها در زمینه طلا و جواهرات است که در کشور سنگاپور و در ماه اکتبر ۲۰۱۷ برگزار خواهد شد. در این پست از «زرین‌نما بلاگ» اطلاعات جامع و کاملی را در رابطه با این نمایشگاه آماده کرده‌ایم. با ما همراه باشید.

نمایشگاه طلا و جواهر سنگاپور (Singapore Jewellery & Gem Fair) یکی از بزرگترین نمایشگاه‌ها در این زمینه است که در سنگاپور و در «مارینا بی سندز – Marina Bay Sands» برگزار خواهد شد. این نمایشگاه در طول ۴ روز و از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ اکتبر ۲۰۱۷ برگزار خواهد شد،‌ و در آن بیش از ۲۰۰ غرفه‌دار از ۲۰ کشور جهان شرکت خواهند کرد. در بین این شرکت‌کنندگان غرفه‌داران و افراد سرشناسی وجود دارند که جواهرات گرانبهای خود را در این نمایشگاه به عرضه خواهند گذاشت.

 

نمایشگاه طلا و جواهر سنگاپور
نمایشگاه طلا و جواهر سنگاپور ؛ نمایشگاه طلا و جواهر سنگاپور (Singapore Jewellery & Gem Fair) یکی از بزرگترین نمایشگاه‌ها در این زمینه است که در سنگاپور و در «مارینا بی سندز – Marina Bay Sands» برگزار خواهد شد.

 

نمایشگاه طلا و جواهر سنگاپور
نمایشگاه طلا و جواهر سنگاپور ؛ در این نمایشگاه بیش از ۲۰۰ غرفه‌دار از ۲۰ کشور جهان شرکت خواهند کرد و در بین این شرکت‌کنندگان غرفه‌داران و افراد سرشناسی وجود دارند که جواهرات گرانبهای خود را در این نمایشگاه به عرضه خواهند گذاشت.

 

برآورد شده است که در این نمایشگاه بیش از ۱۵۰۰۰۰ قطعه جواهرات شامل الماس، مروارید، سنگ‌ها و جواهرات قیمتی، قطعات کمیاب و قیمتی، ساعت‌های نفیس و عتیقه‌جات به نمایش گذاشته خواهند شد. گفته می‌شود که ارزش این جواهرات به بیش از ۳.۵ میلیارد دلار می‌رسد. نمایشگاه طلا و جواهر سنگاپور برای دوستداران و علاقه‌مندان به طلا و جواهرات می‌تواند بهشتی بی‌نظیر باشد. می‌توانید در صفحه اینساگرام این نمایشگاه،‌نمونه‌هایی از این جواهرات بی‌نظیر را مشاهده کنید.

 

نمایشگاه طلا و جواهر سنگاپور
نمایشگاه طلا و جواهر سنگاپور ؛ برآورد شده است که در این نمایشگاه بیش از ۱۵۰۰۰۰ قطعه جواهرات شامل الماس، مروارید، سنگ‌ها و جواهرات قیمتی، قطعات کمیاب و قیمتی، ساعت‌های نفیس و عتیقه‌جات به نمایش گذاشته خواهند شد

 

نمایشگاه طلا و جواهر سنگاپور
نمایشگاه طلا و جواهر سنگاپور ؛  گفته می‌شود که ارزش جواهرات به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه به بیش از ۳.۵ میلیارد دلار می‌رسد

 

نمایشگاه طلا و جواهر سنگاپور
نمایشگاه طلا و جواهر سنگاپور ؛ در این نمایشگاه بیش از ۲۰۰ غرفه‌دار از ۲۰ کشور جهان شرکت خواهند کرد و برآورد شده است که در آن بیش از ۱۵۰۰۰۰ قطعه جواهرات نفیس به نمایش گذاشته شود

 

نمایشگاه طلا و جواهر سنگاپور
در صفحه اینساگرام این نمایشگاه می‌توانید نمونه‌هایی از این جواهرات بی‌نظیر را مشاهده کنید

 

گفته می‌شود که نمایشگاه طلا و جواهر سنگاپور  بزرگترین رویداد در این زمینه در سنگاپور و مناطق اطرافش بوده و پیش‌بینی می‌شود که تعداد بازدیدکنندگان این دوره از نمایشگاه با افزایش ۱۰ درصدی به بیش از ۱۰۰۰۰ بازدیدکننده برسد.

 

نمایشگاه طلا و جواهر سنگاپور
نمایشگاه طلا و جواهر سنگاپور ؛ گفته می‌شود که تعداد بازدیدکنندگان این دوره از نمایشگاه با افزایش ۱۰ درصدی به بیش از ۱۰۰۰۰ بازدیدکننده برسد

 

نمایشگاه طلا و جواهر سنگاپور از تاریخ ۲۷ام تا ۳۰ام ماه اکتبر ۲۰۱۷ (۵ تا ۸ آبان ماه ۱۳۹۶) و در مرکز نمایشگاهی Marina Bay Sands برگزار خواهد شد که محل دقیق آن را می‌توانید در نقشه زیر مشاهده کنید. برای مشاوره در رابطه با نحوه شرکت و ثبت‌نام در این نمایشگاه می‌توانید با «زرین نما» تماس بگیرید.

 

نمایشگاه طلا و جواهر سنگاپور
نمایشگاه طلا و جواهر سنگاپور ؛ این نمایشگاه در مرکز نمایشگاهی Marina Bay Sands برگزار خواهد شد

 

 

مطالب مرتبط : نمایشگاه عطر و لوازم آرایشی مسکو

 

امیدواریم که این مطلب برایتان مفید بوده باشد. برای مشاوره در زمینه مسافرت، بلیط هواپیما و یا رزور هتل می‌توانید با زرین‌نما تماس بگیرید.

منبع : singaporejewellerygemfair

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *