نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو – ISR

نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو (Integrated Systems Russia – ISR) نمایشگاهی حرفه‌ای در زمینه لوازم صوتی و تصویری است که در کشور روسیه برگزار می‌شود. در ادامه با «زرین‌نما بلاگ» همراه باشید تا با این رویداد آشنا شوید.

نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو رویدادی بزرگ در زمینه سیستم‌های صوتی و تصویری است که در کشور روسیه است که در آن آخرین فناوری‌های مرتبط با زمینه صوتی، تصویری و سیستم‌های الکترونیکی به نمایش گذاشته می‌شوند.

از شرکت کنندگان و غرفه داران در این نمایشگاه می‌توان به تولیدکنندگان، توزیع کنندگان، شرکت‌های یکپارچه کننده سیستم و نصب و انجمن‌های حرفه‌ای در زمینه سیستم‌های صوتی و تصویری و الکترونیکی اشاره کرد. در این نمایشگاه شرکت کنندگان آخرین دستاوردهای خود را در زمینه صوتی و تصویری ارائه خواهند کرد.

 

نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو
نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو ؛ نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو (Integrated Systems Russia – ISR) نمایشگاهی حرفه‌ای در زمینه لوازم صوتی و تصویری است که در کشور روسیه برگزار می‌شود

 

نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو
نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو ؛ در این نمایشگاه آخرین فناوری‌های مرتبط با زمینه صوتی، تصویری و سیستم‌های الکترونیکی به نمایش گذاشته می‌شوند.

 

نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو
نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو ؛ از شرکت کنندگان و غرفه داران در این نمایشگاه می‌توان به تولیدکنندگان، توزیع کنندگان، شرکت‌های یکپارچه کننده سیستم و نصب و انجمن‌های حرفه‌ای در زمینه سیستم‌های صوتی و تصویری و الکترونیکی اشاره کرد

 

نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو
نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو ؛ شرکت کنندگان در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای خود را در زمینه صوتی و تصویری ارائه خواهند کرد.

 

نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو
نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو ؛ شرکت کنندگان در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای خود را در زمینه صوتی و تصویری ارائه خواهند کرد.

 

از جمله موضوعاتی که در این نمایشگاه وجود خواهند داشت، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

نمایشگرهای LED
نمایشگرهای پلاسما و LCD
انواع تلویزیون

زیرساخت کابل، کانکتور و بیسیم
فناوری اطلاعات
دوربین های مدار بسته و سیستم‌های امنیتی

بلندگوها، میکروفون و هدست

حذف کننده اکو صدا

تابلوهای دیجیتال

فناوری‌های سه بعدی

نورپردازی و صحنه

و انواع تجهیزات، محصولات و خدمات مرتبط با خانه‌های هوشمند از قبیل :

سیستم‌های یکپارچه چندرسانه‌ای

واسطه‌های کنترل
سینما خانگی
کنترل روشنایی
سیم کشی
سیستم‌های مخفی و امنیتی

 

لازم به ذکر است که نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو در مرکز نمایشگاهی مسکو (ZAO) و از تاریخ ۳۱ اکتبر تا ۲ نوامبر سال ۲۰۱۷ (نهم تا یازدهم آبان ماه سال ۱۳۹۶) و به مدت سه روز برگزار خواهد شد. محل دقیق برگزاری این نمایشگاه را می‌توانید در تصویر زیر مشاهده کنید.

نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو
نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو ؛ نمایشگاه سیستم های صوتی و تصویری مسکو در مرکز نمایشگاهی مسکو (ZAO) و از تاریخ ۳۱ اکتبر تا ۲ نوامبر سال ۲۰۱۷ (نهم تا یازدهم آبان ماه سال ۱۳۹۶) و به مدت سه روز برگزار خواهد شد.

 

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این نمایشگاه، می‌توانید با متخصصین ما در « زرین‌نما » تماس گرفته و یا به وبسایت اصلی این نمایشگاه مراجعه کنید.

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *