آخرین دستاوردهای رباتیک در نمایشگاه ربات چین

نمایشگاه ربات چین (China International Robot Show) که با عنوان CIROS نیز شناخته می‌شود، یکی از معروف‌ترین نمایشگاه‌ها در زمینه رباتیک است که علاقه‌مندان به این زمینه را دور هم جمع می‌کند. در ادامه با « زرین‌نما بلاگ » همراه باشید تا با جزئیات این نمایشگاه آشنا شوید.

نمایشگاه ربات چین رویدادی چهار روزه است که از سال ۲۰۱۲، همه ساله در شانگهای چین و در نمایشگاه ملی و مرکز همایش‌های شانگهای برگزار می‌شود. شرکت کنندگان در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای خود در رباتیک را به نمایش می‌گذارند و در آن می‌توان انواع ربات‌ها در زمینه‌های مختلف مانند آموزشی، خانه‌داری، پرستاری، تمیزکاری و … را مشاهده کرد.

 

نمایشگاه ربات چین
نمایشگاه ربات چین (China International Robot Show) که با عنوان CIROS نیز شناخته می‌شود، یکی از معروف‌ترین نمایشگاه‌ها در زمینه رباتیک است که علاقه‌مندان به این زمینه را دور هم جمع می‌کند.

 

نمایشگاه ربات چین
نمایشگاه ربات چین رویدادی چهار روزه است که از سال ۲۰۱۲، همه ساله در شانگهای چین و در نمایشگاه ملی و مرکز همایش‌های شانگهای برگزار می‌شود.

 

نمایشگاه ربات چین
نمایشگاه ربات چین ؛ شرکت کنندگان در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای خود در رباتیک را به نمایش می‌گذارند و در آن می‌توان انواع ربات‌ها در زمینه‌های مختلف مانند آموزشی، خانه‌داری، پرستاری، تمیزکاری و … را مشاهده کرد.

 

نمایشگاه روبات شانگهای با داشتن فضای نمایشگاهی به مساحت 38,000 متر مربع و مشارکت حدود 500 شرکت رباتیک و 80,000 نفر مخاطب، به بزرگترین نمایشگاه روبات در چین تبدیل شده است. شرکت کنندگان در این نمایشگاه ربات چین علاوه بر بازدید از آخرین دستاوردهای شرکت‌های معروف در زمینه‌های مختلف رباتیک، می‌توانند در کنفرانس‌های تخصصی برگزار شده نیز شرکت داشته و از متخصصین این زمینه استفاده کنند.

 

نمایشگاه ربات چین
نمایشگاه ربات چین ؛ این نمایشگاه با داشتن فضای نمایشگاهی به مساحت 38,000 متر مربع و مشارکت حدود 500 شرکت رباتیک و 80,000 نفر مخاطب، به بزرگترین نمایشگاه روبات در چین تبدیل شده است.

 

نمایشگاه ربات چین
نمایشگاه ربات چین ؛ شرکت کنندگان در این نمایشگاه ربات چین علاوه بر بازدید از آخرین دستاوردهای شرکت‌های معروف در زمینه‌های مختلف رباتیک، می‌توانند در کنفرانس‌های تخصصی برگزار شده نیز شرکت داشته و از متخصصین این زمینه استفاده کنند.

 

در دوره قبلی این نمایشگاه، با افزایش ۸۰ درصدی، تعداد ۲۱۶ غرفه‌دار در نمایشگاه شرکت کرده و 38,572 بازدید کننده و خریدار حرفه‌ای از 18 کشور از نمایشگاه بازدید کردند.

 

نمایشگاه ربات چین
نمایشگاه ربات چین ؛ در دوره قبلی این نمایشگاه، با افزایش ۸۰ درصدی، تعداد ۲۱۶ غرفه‌دار در نمایشگاه شرکت کرده و 38,572 بازدید کننده و خریدار حرفه‌ای از 18 کشور از نمایشگاه بازدید کردند.

 

لازم به ذکر است که نمایشگاه ربات چین به مدت چهار روز و از تاریخ پنجم تا هشتم ژولای ۲۰۱۷ (چهاردهم تا هفدهم تیر ماه) و در نمایشگاه ملی و مرکز همایش‌های شانگهای برگزار خواهد شد که می‌توانید آدرس دقیق آن را در تصویر زیر مشاهده کنید.

 

نمایشگاه ربات چین
نمایشگاه ربات چین ؛ مشاهده آدرس در گوگل مپ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نمایشگاه ربات چین، می‌توانید به وب سایت رسمی این رویداد به آدرس ciros.com مراجعه کنید.

امیدواریم که از این مطلب لذت برده باشید. برای مشاوره در زمینه مسافرت، رزرو بلیط و هتل، می‌توانید با «زرین‌نما» تماس بگیرید.

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *