زیباترین مکان‌های پاییزی جهان را بشناسید – قسمت دوم

فصل پاییز همراه با برگ‌های رنگارنگ خود زیبایی‌های بی‌شماری را خلق می‌کند. این فصل همانند فصل بهار علاقمندان بسیاری داشته و طرفداران خاص خود را دارد. در این پست از زرین نما بلاگ به معرفی زیباترین مکان های پاییزی جهان همراه با تصاویری از این مکان‌ها پرداخته‌ایم. با ما همراه باشید.

[c][/c]

مطالعه قسمت اول مکان های پاییزی:

مکان های دیدنی در پاییز

زیباترین مکان های پاییزی

کوهستان هونگ‌شان؛ چین

کوهستان هونگ‌شان یا کوه زرد به دلیل مناظر زیبای خود از جمله غروب، درختان کاج و قله‌های گرانیت میان ابرها موضوع مکرر نقاشی‌های سنتی چینی و ادبیات، و همچنین عکاسی‌های مدرن بوده است. این کوهستان یکی از مکان های دیدنی در پاییز در کشور چین است که شکوه این فصل را می‌توان در آن مشاهده کرد.

در مورد چین بیشتر بخوانید:

مکان های دیدنی در پاییز مکان های دیدنی در پاییز

Dandenong Ranges؛ استرالیا

در اکثر لیست‌های پیشنهاد سفر پاییزی کشور استرالیا به چشم می‌خورد و به نوعی این لیست‌ها بدون کشور استرالیا کامل نیستند. Dandenong Ranges در نزدیکی ملبورن واقع شده است و با فرا رسیدن فصل پاییز تبدیل به یکی از زیباترین مکان‌های کشور استرالیا می‌شود. این منطقه یک پارک ملی در استرالیا نیز محسوب می‌شود و به همین دلیل نیز در آن مناظر زیبایی وجود دارند که در پاییز و با رنگارنگ شدن زیبایی چند برابر به خود می‌گیرند.

در مورد استرالیا بیشتر بخوانید:

زیباترین مکان های پاییزی زیباترین مکان های پاییزی

بیشاپ کریک (اینیو کانتی)؛ کالیفرنیا، آمریکا

بیشاپ کریک (Bishop Creek Canyon) یکی از مکان های پاییزی جهان است که در کالیفرنیای آمریکا واقع شده است. برگ‌های زرد و قرمزی که در فصل پاییز در اطراف این رودخانه وجود دارند، آن را تبدیل به یکی از زیباترین مکان‌های ممکن در فصل پاییز می‌کنند.

در مورد آمریکا بخوانید:

زیباترین مکان های پاییزی زیباترین مکان های پاییزی

پیتلوچی، اسکاتلند

جنگل‌های کاج اسکاتلند شاید در فصل پاییز تغییر رنگ زیادی ندهند، اما با این حال با رنگ‌های خود به عنوان یکی از زیباترین مکان‌ها در فصل برگریزان به شمار می‌روند. یکی از این مکان‌های زیبا در اسکاتلند، پیتلوچی اسکاتلند است که جنگل‌های آن در پاییز رنگارنگ شده و بسیار زیبا می‌شوند.

در مورد اسکاتلند بیشتر بخوانید:

زیباترین مکان های پاییزی زیباترین مکان های پاییزی

لمباردی؛ ایتالیا

لمباردی (Lombardy) که در شمال ایتالیا واقع شده است، یکی از زیباترین مکان های پاییزی اروپا محسوب می‌شود. صنوبرهای محلی لمبارد در فصل پاییز با رنگ‌های زرد زیبای خود این مکان را تبدیل به یکی از دیدنی‌ترین مناظر در فصل پاییز می‌کنند.

زیباترین مکان های پاییزی زیباترین مکان های پاییزی

در این پست از زرین نما بلاگ به معرفی زیباترین مکان‌ها و مناظر پاییزی کشورهای مختلف پرداختیم. امیدواریم که از آن لذت برده باشید.

منبع: lonelyplanet

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *