مهم‌ترین فستیوال‌های اتریش

هرساله در کشور اتریش رویدادهایی برگزار می‌شود که در سراسر جهان معروف بوده و گردشگران زیادی برای حضور در آنها در روزهای مشخصی خود را به این کشور می‌رسانند. در این مطلب از زرین تراول قصد داریم تا مهم‌ترین فستیوال‌های اتریش را معرفی کنیم. تمامی اطلاعات مورد نیاز برای حضور در این رویدادها نیز در این مطلب در دسترس شما خواهند بود.

مهم‌ترین فستیوال‌های اتریش که می توانید در آنها شرکت کنید

برخی از تورهای اتریش برای رویدادهای خاص و منحصربفردی در این کشور اجرا می‌شوند. در این میان فستیوال‌های موسیقی بزرگ، نمایشگاه‌های هنری و حتی نمایشگاه‌های تجاری در میان گردشگران طرفداران زیادی دارند. اکنون در زیر به معرفی تعدادی از محبوب‌ترین و مهم‌ترین فستیوال‌های اتریش خواهیم پرداخت که میتوانید در تورهای اتریش در آنها شرکت داشته باشید.

جشنواره رقص وین (ImPulsTanz)

جشنواره رقص وین یکی از بزرگترین و مهم‌ترین فستیوال‌های اتریش در شهر وین است. هر ساله در این رویداد پر طرفدار بیش از صد هزار نفر شرکت دارند. اما کارگاه‌های آموزشی بی‌نظیر یکی از مهم‌ترین دلایل بازدیدکنندگان از جشنواره رقص وین است. برنامه‌ها و کارگاه‌های آموزشی متنوع در سبک‌های مختلف دنس علاقمندان زیادی را از سراسر جهان به این مکان می‌کشاند. همچنین در کنار این برنامه‌های آموزشی کنسرت‌های موسیقی، نمایش‌های بسیار حرفه‌ای و دورهمی‌های شبانه از دیگر جذابیت‌های جشنواره رقص وین محسوب می‌شود.

مهم‌ترین فستیوال‌های اتریش

زمان برگزاری جشنواره رقص وین

جشنواره رقص (ImPulsTanz) از تاریخ 21 تیر الی 21 مرداد ماه در شهر وین برگزار خواهد شد.

قیمت بلیط جشنواره رقص وین

با توجه به اینکه رویدادهای زیادی در جشنواره رقص وین از مهم‌ترین فستیوال‌های اتریش برگزار خواهد شد و مدت زمان این جشنواره نیز نسبتا طولانی است باید بدانید که شما می‌توانید برای حضور در هر رویداد بلیط مورد نظر خود را تهیه کنید. هزینه شرکت در این رویدادها از 8 تا 80 یورو متغییر است. همچنین در نظر داشته باشید که امکان حضور در برخی از رویدادهای این جشنواره نیز بطور رایگان  فراهم است. شما می‌توانید برای حضور در جشنواره رقص وین با ما در تماس باشید.

کانال تلگرام زرین نما

اگر از علاقمندان به سفر و گردشگری هستید احتمالا کانال تلگرام زرین نما با مطالب جذابی که دارد برایتان جالب خواهد بود. کافیست روی لینک پایین کلیک کرده و با همراه شوید.

جشنواره اسنوبمبینگ (Snowbombing)

اسنوبمبینگ از مهم‌ترین فستیوال‌های اتریش در حقیقت جشنواره‌ای پرطرفدار بوده که بطور سالانه در پیست اسکی شهر مایرهوفن (Mayrhofen) اتریش برگزار می‌شود. جشنواره‌ای پر از هیاهو با موسیقی و برف که افرادی از سراسر جهان را به سمت خود جذب می‌کند. اسنوبمبینگ در حقیقت صحنه بزرگترین اجراها بر روی برف بوده که سال آینده 20 ساله خواهد شد. کنسرت‌های موسیقی فضای باز و انجام تفریحات زمستانه از مهم‌ترین فعالیت‌ها در جشنواره اسنوبمبینگ محسوب می‌شود. اگر از تماشای مناظر برفی و دورهمی‌ها بسیار بزرگ لذت می‌برید حضور در این رویداد از مهم‌ترین جشنواره‌های اتریش را از دست ندهید.

مهم‌ترین فستیوال‌های اتریش

زمان برگزاری جشنواره اسنوبمبینگ (Snowbombing) اتریش

تاریخ برگزاری جشنواره اسنوبمبینگ از مهم‌ترین فستیوال‌های اتریش در هر سال متغیر است. اما باید بدانید که ثبت نام برای حضور در جشنواره سال 2019 از روز چهارشنبه 23 خرداد آغاز می‌شود. شما می‌توانید برای حضور در جشنواره اسنوبمبینگ با ما در تماس باشید.

قیمت بلیط جشنواره اسنوبمبینگ از مهم‌ترین فستیوال‌های اتریش

برای حضور در جشنواره اسنوبمبینگ اتریش بسته به اینکه در طول جشنواره در چه نوع هتلی اقامت داشته باشید متفاوت است. اما توجه داشته باشید که با ثبت نام زود هنگام می‌توانید از تخفیف 50 پوندی بهره ببرید. همچنین باید بدانید که قیمت بلیط جشنواره اسنوبمبینگ اتریش از 50 پوند تا 256 پوند متغیر می‌باشد.

جشنواره سالزبورگ موسیقی کلاسیک

جشنواره سالزبورگ یکی دیگر از مهم‌ترین فستیوال‌های اتریش است که حدودا 100 سال قدمت دارد. این جشنواره در دسته فستیوال‌های موسیقی کلاسیک قرار داشته و در کنار موسیقی به نمایش نیز پرداخته می‌شود. جالب است بدانید نمایش هر مرد اثر هوگو فون هوفمانستال در هر سال در این جشنواره روی صحنه می‌رود. اگر از علاقمندان به موسیقی کلاسیک هستید کشور اتریش بهترین مکان برای درک آن است. جایی که بزرگان موسیقی کلاسیک همچون موتزارت در آن حضور داشتند.

مهم‌ترین فستیوال‌های اتریش

زمان برگزاری جشنواره سالزبورگ

جشنواره سالزبورگ  نیز در هر سال در تاریخ‌های متفاوتی شروع به کار خواهد کرد و گفته می‌شود در سال 2018 نیز جشنوره از تاریخ 29  تیر ماه تا 8 شهریور ماه آغاز می‌شود.

قیمت بلیط جشنواره سالزبورگ

با توجه به اینکه برنامه‌ها و اجراهای متنوعی در جشنواره سالزبورگ برگزار می‌شود قیمت بلیط‌ها نیز متفاوت است. اما بطورکلی برای حضور در این جشنواره باید مبلغی از  11 تا 430 یورو پرداخت کنید. شما می‌توانید برای حضور در جشنواره سالزبورگ با ما در تماس باشید.

پیج اینستاگرام زرین نما

در پیج اینستاگرام زرین نما ما سعی داریم تا به معرفی مکان‌های کمتر شناخته شده بپردازیم. تصاویر و محتوای پیج اینستاگرام زرین نما برای کسانی که به سفر و گردشگری علاقمند هستند بسیار جذاب خواهد بود.

فستیوال جاز وین

کریس کریستوفرسون خوانند و بازیگر مطرح آمریکایی یکی از افرادی است که در فستیوال جاز وین به اجرای برنامه خواهد پرداخت. این فستیوال از سال 1991 آغاز به کار کرده و در طول این سال‌ها با حضور هنرمندان سرشناس در سبک موسیقی جاز بسیار معروف و معتبر شده است.

مهم‌ترین فستیوال‌های اتریش

زمان برگزاری فستیوال جاز وین

فستیوال جاز وین از 25 خرداد ماه تا 19 تیر ماه در شهر وین برگزار خواهد شد.

قیمت بلیط فستیوال جاز وین

برای حضور در کنسرت‌های بزرگ موسیقی فستیوال جاز وین باید مبلغی از 27 تا 100 پرداخت کنید.

نمایشگاه هنر معاصر وین  (Viennacontemporary)

پیش از این هم در مطلب مهم‌ترین رویدادهای وین اطلاعاتی را در مورد این نمایشگاه به شما کاربران عزیز ارائه کرده بودیم. اگر از علاقمندان به هنر مدرن هستید توصیه می‌کنم فرصت حضور در نمایشگاه هنر معاصر وین  را از دست ندهید. هنرمندانی از سراسر جهان در این نمایشگاه آثار خود را به نمایش می‌گذارند و امکان ارتباط گرفتن با صاحبان آثار نیز برای بازدیدکنندگان میسر است.

مهم‌ترین فستیوال‌های اتریش

زمان برگزاری نمایشگاه هنر معاصر وین

نمایشگاه هنر معاصر وین  از تاریخ 5 الی 8 مهر ماه در شهر وین برگزار خواهد شد.

هزینه ورودی برای بازدید از نمایشگاه هنر معاصر وین

بازدیدکنندگان می‌توانند در طول برگزاری نمایشگاه با پرداخت روزانه 15 یورو وارد محیط نمایشگاه شوند. البته شما می‌توانید تا پیش از 30 سپتامبر بصورت آنلاین بلیط‌های خود را به قیمت 9 روزانه یورو تهیه نمایید. همچنین لازم به ذکر است که بلیط کلی نمایشگاه برای تمامی روزها به قیمت 35 یورو در دسترس است. شما می‌توانید برای حضور در این نمایشگاه با ما در تماس باشید.

نمایشگاه طراحی و دکوراسیون داخلی

یکی از مدرن‌ترین نمایشگاه‌های طراحی و دکوراسیون داخلی جهان در کشور اتریش و شهر وین برگزار خواهد شد. اگر یک طراح دکوراسیون حرفه‌ای هستید این نمایشگاه حتما برایتان جالب توجه و کاملا مفید خواهد بود. شرکت‌هایی بسیار توانمند در نمایشگاه طراحی و دکوراسیون داخلی وین حضور دارند که شما می‌توانید با آنها ارتباط بگیرید. همچنین این نمایشگاه می‌تواند یکی از بهترین مکان‌ها برای گرفتن ایده برای طراحی‌های خلاقانه بعدی باشد.

مهم‌ترین فستیوال‌های اتریش

زمان برگزاری نمایشگاه طراحی و دکوراسیون داخلی

نمایشگاه طراحی و دکوراسیون داخلی از تاریخ 18 الی 26 اسفند ماه در شهر وین برگزار خواهد شد.

هزینه ورودی برای بازدید از نمایشگاه طراحی و دکوراسیون داخلی

هنوز قیمت بلیط ورودی این نمایشگاه بطور دقیق مشخص نیست اما این نکته را در نظر بگیرید که شما می‌توانید برای حضور در نمایشگاه طراحی و دکوراسیون داخلی با ما در تماس باشید.

نمایشگاه اتوماسیون هوشمند وین

با اینکه همه وین را به عنوان شهری با حال‌وهوای فرهنگی و اروپایی می‌شناسند اما نمایشگاه‌های تجاری نیز در این شهر در سطح بین‌المللی برگزار خواهد شد. اگر به دنبال آشنایی با مدرن‌ترین سیستم‌های اتوماسیون هوشمند هستید در این نمایشگاه شرایط مناسبی برایتان وجود دارد تا با معتبرترین شرکت‌ها ارتباط بگیرید.

مهم‌ترین فستیوال‌های اتریش

زمان برگزاری نمایشگاه اتوماسیون هوشمند وین

نمایشگاه اتوماسیون هوشمند وین از تاریخ 20 الی 28 اردیبهشت ماه در شهر وین برگزار خواهد شد.

هزینه ورودی برای بازدید از نمایشگاه اتوماسیون هوشمند وین

هزینه ورودی برای تمامی روزهای برگزاری این نمایشگاه 25 یورو می‌باشد. همچنین در صورت نیاز به پارکینگ نیز باید به ازای هر روز مبلغ 9.5 یورو را پرداخت کنید. شما می‌توانید برای حضور در نمایشگاه اتوماسیون هوشمند وین با ما در تماس باشید.

نمایشگاه هنر وین (Viennafair)

این نمایشگاه هنر در حقیقت در کنار نمایشگاه هنر معاصر (viennacontemporary) برگزار می‌شود. اما به عنوان بخشی مستقل شناخته شده و برنامه‌های متنوعی در آن برگزار خواهد شد.

مهم‌ترین فستیوال‌های اتریش

زمان برگزاری نمایشگاه هنر معاصر وین

نمایشگاه هنر وین نیز همانند نمایشگاه هنر معاصر از تاریخ 5 الی 8 مهر ماه در شهر وین و در موقعیت مکانی یکسان برگزار خواهد شد.

نمایشگاه عکس اتریش (Photo+Adventure)

نمایشگاه عکس اتریش کمی با دیگر نمایشگاه‌های عکس معمولی تفاوت دارد. در این نمایشگاه بزرگترین شرکت‌های تولید تجهیزات عکاسی مدرن‌ترین محصولات خود را به نمایش می‌گذارند. شما می‌توانید جدیدترین ابزار و لوازم جانبی حرفه‌ای برای عکاسی را در این نمایشگاه پیدا کنید. همچنین بخشی از نمایشگاه عکس اتریش نیز مرتبط با تجربیات سفر است. سفرهایی ماجراجویانه که با هدف عکاسی صورت می‌گیرد و در این بخش عکاسان حرفه‌ای و برخی از انجمن‌های گردشگری تجربیات خود را با بازدیدکنندگان به اشتراک می‌گذارند.

مهم‌ترین فستیوال‌های اتریش

زمان برگزاری نمایشگاه عکس اتریش

نمایشگاه عکس اتریش از تاریخ 03 الی 04 آذر ماه در سه شهر وین، لینتس و دویسبورگ برگزار خواهد شد.

قیمت بلیط نمایشگاه عکس اتریش

قیمت بلیط نمایشگاه عکس اتریش 11 یورو می‌باشد. همچنین شما می‌توانید برای حضور در نمایشگاه عکس اتریش با ما در تماس باشید.

 منبع  : wikipedia

 

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *