مهم‌ترین رویدادهای وین در سال 2018

اگر قصد سفر به اتریش و شهر وین را دارید، مطالعه این مطلب از زرین نما با موضوع مهم‌ترین رویدادهای وین را از دست ندهید. امسال، رویدادها و جشنواره‌های متنوعی در وین برگزار می‌شوند.

[c][/c]

مهم‌ترین رویدادهای وین

نمایشگاه هنر معاصر وین  (Viennacontemporary)

مهم‌ترین رویدادهای وین

بهترین آثار هنری از هنرمندان معاصر در میان کشورهای اروپایی را در نمایشگاه هنر معاصر وین تماشا کنید. اگر هنرمند هستید و یا اینکه به هنر مدرن علاقمندید، این نمایشگاه بی‌نظیر را فراموش نکنید. لازم به ذکر است که در نمایشگاه هنر معاصر وین  بسیاری از هنرمندان، منتقدین و کلکسیونرهای مطرح جهان نیز حضور دارند. از میان هنرمندان مطرح در این نمایشگاه می‌توان به مارینا آبراموویچ اشاره کرد.

زمان برگزاری نمایشگاه هنر معاصر وین 2018

نمایشگاه هنر معاصر وین  در روزهای پنجم الی هشتم مهر ماه و در سال 1397 برگزار می‌گردد.

جشنواره‌ ماه می

مهم‌ترین رویدادهای وین

همانطور که می‌دانید روز جهانی کارگر در یکم ماه می است. در این روز به پارک پراته در وین بروید. یکی از مهم‌ترین رویدادهای وین در این مکان برگزار می‌شود. در این روز شما می‌توانید در پارک پراته از برنامه‌های شاد و جشن‌های متنوع لذت ببرید.

زمان برگزاری جشنواره‌ ماه می 2018

روز یازدهم اردیبهشت سال 1397 زمان برگزاری این جشن اعلام شده است.

نمایشگاه طراحی و دکوراسیون داخلی

مهم‌ترین رویدادهای وین

هر ساله در شهر وین نمایشگاهی تحت عنوان طراحی و داکوراسیون داخلی برگزار می‌شود. این نمایشگاه که دارای جنبه‌های هنری می‌باشد، علاقمندان را از سراسر جهان به سمت خود می‌کشاند. در نمایشگاه طراحی و داکوراسیون داخلی شما می‌توانید مدرن‌ترین ابزار و محصولات را مشاهده کنید و از آنها برای ایده‌های خود الهام بگیرید. به هر جایی از وین که بروید هنر را در آن خواهید یافت و این نمایشگاه نیز ارزش هنری زیادی دارد.

زمان برگزاری نمایشگاه طراحی و دکوراسیون داخلی وین 2018

نمایشگاه طراحی و دکوراسیون داخلی وین در روزهای نوزدهم الی بیست‌وهفتم اسفند ماه و در سال 1396 برگزار می‌شود.

جشنواره انیمیشن زنان وین

مهم‌ترین رویدادهای وین

این جشنواره در وین مختص کارگردانان زن است. البته حضور در آن و تماشای آثار هنرمندان برای عموم آزاد می‌باشد. جالب است بدانید اگر شما یک خانوم هستید و تاکنون یک انیمیشن ساخته‌اید می‌توانید بطور رایگان اثر خود را برای شرکت در جشنواره ارسال کنید. در جشنواره انیمیشن زنان در کنار پخش انیمیشن‌های گوناگون کارگاه‌های آموزشی زیادی نیز برگزار می‌شود. در این کارگاه‌ها شما می‌توانید با هنرمندان مطرح ارتباط پیدا کنید.

زمان برگزاری جشنواره انیمیشن زنان وین 2018

جشنواره انیمیشن زنان وین در روزهای شانزدهم الی بیستم اسفند ماه و در سال 1396 برگزار می‌گردد.

جشنواره‌ دونااینسل‌ (donauinselfest)

مهم‌ترین رویدادهای وین

این جشنواره هیچ هزینه‌ای برای شما نخواهد داشت. شما می‌توانید در جشنواره‌ دونااینسل‌ در کنسرت‌های موسیقی شرکت کنید، شانس خود را در مسابقه نقاشی روی بدن امتحان کنید و در جشن‌هایی که در گوشه و کنار شهر برگزار می‌شوند شرکت داشته باشید.

زمان برگزاری جشنواره‌ دونااینسل‌ 2018

این جشنواره تاریخ دقیقی ندارد اما احتمالا در سال 2018 نیز طبق معمول هر ساله حدودا از 25 خرداد آغاز می‌شود.

جشنواره‌ فیلم و موسیقی وین

مهم‌ترین رویدادهای وین

جشنواره‌ فیلم یکی از مهم‌ترین رویدادهای وین است. البته باید بدانید که این جشنواره غیر رقابتی بوده و برنده‌ای در آن وجود ندارد. معمولا در جشنواره‌ فیلم وین آثاری به نمایش گذاشته می‌شود که چندان معروف نیست اما ارزش هنری زیادی دارد. در حاشیه این جشنواره نیز کنسرت‌های موسیقی و نمایشگاه‌های عکاسی برگزار می‌شوند.

زمان برگزاری جشنواره‌ فیلم وین 2018

جشنواره‌ فیلم و موسیقی وین در روزهای سوم الی هفدهم آبان ماه و در سال 1397 برگزار می‌گردد.

ماراتن وین

مهم‌ترین رویدادهای وین

از سال 1984 در شهر وین یک مارتن بسیار بزرگ برگزار می‌شود. شرکت‌کنندگان در این مسابقه باید مسافت 42.5 کیلومتری را طی کنند. اگر قصد شرکت در این مسابقه را دارید باید سریعا دست بکار شوید.

زمان برگزاری ماراتن وین 2018

ماراتن وین در دوم اردیبهشت سال 1397 برگزار می‌گردد.

اپرای وین در فاشینگ

مهم‌ترین رویدادهای وین

همه ساله در آخرین پنجشنبه قبل از روز عید پاک، خانه اپرای وین برنامه ویژه‌ای دارد. در این مکان شما شخصیت‌های برجسته کشور اتریش دور هم جمع می‌شوند و جشنی بزرگ برپا می‌کنند. شما نیز می‌توانید با رزور کردن جای خود در این جشن شرکت کنید.

زمان برگزاری اپرای وین در فاشینگ 2018

زمان برگزاری این جشن بطور رسمی آخرین پنجشنبه قبل از روز عید پاک اعلام شده است.

نمایشگاه اتوماسیون هوشمند وین

مهم‌ترین رویدادهای وین

 نمایشگاه اتوماسیون هوشمند وین در حقیقت نمایشگاهی بین‌المللی محسوب می‌شود. شرکت‌هایی از 14 کشور دنیا جدیدترین و مدرن‌ترین محصولات خود در زمینه اتوماسیون‌های صنعتی در وین به معرض نمایش قرار می‌دهند. اگر حوزه کسب‌وکارتان به اتوماسیون‌های صنعتی مربوط است در این نمایشگاه با شرکت‌های زیادی آشنا خواهید شد.

زمان برگزاری نمایشگاه اتوماسیون هوشمند وین 2018

نمایشگاه اتوماسیون هوشمند وین در روزهای بیستم الی بیستم‌وهشتم اردیبهشت ماه و در سال 1397 برگزار می‌شود.

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *