بهترین مراکز خرید در شهرهای مختلف مالزی را بشناسید

مالزی از جمله کشورهای توریستی آسیا به حساب می‌آید. سواحل زیبا، طبیعت دلنشین و سایر جاذبه‌های گردشگری این کشور، سالانه مسافرین زیادی را به خود جذب می‌کند. با توجه به اینکه سفر به مالزی بدون نیاز به ویزا برای ایرانیان امکان‌پذیر است، این کشور تبدیل به یکی از مقصدهای سفر ایرانیان به خصوص در تعطیلات و فصل بهار است. در این پست قصد داریم که بهترین مراکز خرید مالزی را همراه با آدرس خدمتتان معرفی کنیم. با «زرین‌نما بلاگ» همراه باشید.

مراکز خرید مالزی ؛ بهترین مراکز خرید در شهرهای مختلف مالزی

Pavilion KL

Pavilion KL یکی از بهترین مراکز خرید مالزی است که در شهر کوالالامپور واقع شده است. این مرکز خرید انواع برندهای معروف را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. در طبقه زیرین Pavilion KL نیز می‌توانید غذاهای خوشمزه‌ کشور مالزی را امتحان کنید. این پاساژ به مشتریان خود وای فای رایگان نیز ارائه می‌دهد.

آدرس : 168 Jalan Bukit Bintang, Kuala Lumpur 55100, Malaysia

شماره تلفن : +60 3-2118 8833

وبسایت : pavilion-kl

ساعات کاری : یکشنبه تا شنبه ۱۰ صبح تا ۱۰ شب – دوشنبه‌ها تعطیل

مراکز خرید مالزی ؛
مراکز خرید مالزی ؛ Pavilion KL یکی از بهترین مراکز خرید مالزی است که در شهر کوالالامپور واقع شده است. این مرکز خرید انواع برندهای معروف را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

 

Suria KLCC Mall

Suria KLCC Mall نیز همانند Pavilion KL در شهر کوالالامپور واقع شده است. Suria KLCC Mall یک مرکز خرید بزرگ با رستوران‌ها و فروشگاه‌های متنوع است. با پای پیاده نیز می‌توان از Pavilion KL به این مرکز خرید آمد.

آدرس : 241, Suria KLCC, Kuala Lumpur City Centre, 50088 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia

شماره تلفن :  +60 3-2382 2828

وبسایت : suriaklcc

ساعات کاری : دوشنبه تا یکشنبه ۷:۳۰ صبح تا ۱۰ شب – شنبه تعطیل

مراکز خرید مالزی ؛
مراکز خرید مالزی ؛ Suria KLCC Mall نیز همانند Pavilion KL در شهر کوالالامپور واقع شده است. Suria KLCC Mall یک مرکز خرید بزرگ با رستوران‌ها و فروشگاه‌های متنوع است

 

Sunway Pyramid Shopping Mall

Sunway Pyramid Shopping Mall در شهر «پتالینگ جایا» واقع شده است. در این بازار بزرگ اکثر برندهای معروف بین‌المللی یافت شده و یک مرکز خرید مناسب برای تمامی افراد و با قیمت‌‌های مناسب است.

آدرس : No. 3 Jalan Pjs 11/15, Petaling Jaya 46150, Malaysia

شماره تلفن : +60 3-7494 3100

وبسایت : sunwaypyramid

ساعات کاری : یکشنبه تا شنبه ۱۰ صبح تا ۱۰ شب – دوشنبه‌ها تعطیل

مراکز خرید مالزی ؛
مراکز خرید مالزی ؛ Sunway Pyramid Shopping Mall در شهر «پتالینگ جایا» واقع شده است. در این بازار بزرگ اکثر برندهای معروف بین‌المللی یافت شده و یک مرکز خرید مناسب برای تمامی افراد و با قیمت‌‌های مناسب است.

 

مطالب مرتبط : شماره تلفن های ضروری مالزی ؛ معرفی تمام شماره‌ های ضروری مالزی

 

Mid Valley Megamall

Mid Valley Megamall نیز یکی از بازارهای بزرگ مالزی است که در شهر کوالالامپور واقع شده است. در کنار انواع برندهای معروف موجود در این مرکز خرید، انواع مواد غذایی، نوشیدنی‌ها و فعالیت‌های دیگر مثل بازی بولینگ، تماشای فیلم در سینما و انواع بازی‌ها برای کودکان و بزرگسالان وجود دارد که می‌توانید امتحان کنید.

آدرس : Lingkaran Syed Putra | Mid Valley City, Kuala Lumpur 59200, Malaysia

شماره تلفن : +(603) 2938 3333

وبسایت : midvalley

ساعات کاری : یکشنبه تا شنبه ۱۰ صبح تا ۱۰ شب – دوشنبه‌ها تعطیل

مراکز خرید مالزی ؛
مراکز خرید مالزی ؛ در کنار انواع برندهای معروف موجود در مرکز خرید Mid Valley Megamall، انواع مواد غذایی، نوشیدنی‌ها و فعالیت‌های دیگر مثل بازی بولینگ، تماشای فیلم در سینما و انواع بازی‌ها برای کودکان و بزرگسالان وجود دارد که می‌توانید امتحان کنید.

 

Bukit Bintang

Bukit Bintang یک مرکز خرید به حساب نمی‌آید، اما بایستی در لیست مراکز خرید مالزی قرار بگیرد. چرا که Bukit Bintang منطقه اصلی خرید شهر کوالالامپور بوده و مراکز خرید، بارها، کافه‌‌ها و بازارهای شبانه فراوانی در این منطقه وجود دارند. زندگی شبانه این منطقه و خوردن شام در رستوران‌هایش را در سفر به شهر کوالالامپور نباید از دست داد.

آدرس :  Jalan Bukit Bintang, Kuala Lumpur 56100, Malaysia

مراکز خرید مالزی ؛
مراکز خرید مالزی ؛ Bukit Bintang منطقه اصلی خرید شهر کوالالامپور بوده و مراکز خرید، بارها، کافه‌‌ها و بازارهای شبانه فراوانی در این منطقه وجود دارند.

 

IOI City Mall

IOI City Mall بازاری بزرگ و مدرن در شهر «پوتراجایا» مالزی است. این بازاری مناسب برای تمامی قشر‌ها بوده و انواع برندها در آن یافت می‌شود.

آدرس : IOI City Mall, Lebuh IRC, IOI Resort City, 62502 Putrajaya, Malaysia

شماره تلفن : 60383288899

وبسایت : ioicitymall

ساعات کاری : یکشنبه تا شنبه ۱۰ صبح تا ۱۰ شب – دوشنبه‌ها تعطیل

مراکز خرید مالزی ؛
مراکز خرید مالزی ؛ IOI City Mall بازاری بزرگ و مدرن در شهر «پوتراجایا» مالزی است. این بازاری مناسب برای تمامی قشر‌ها بوده و انواع برندها در آن یافت می‌شود.

 

 

مطالب مرتبط : پارک تامان نگارا، قدم زدن در جنگل‌های گرمسیگری مالزی

 

Central Market

Central Market یا همان «بازار مرکزی» کوالالامپور یکی از قدیمی‌ترین مراکز خرید مالزی به حساب می‌آید. این بازار در واقع یک مرکز فرهنگی است که به صنایع دستی مالزی اختصاص یافته است و در آن کالاهای هر نژادی از کشور مالزی یافت می‌شود.

آدرس : Jalan Hang Kasturi, Kuala Lumpur 50050, Malaysia

شماره تلفن :  +60 3-2031 0399

وبسایت : centralmarket

ساعات کاری : یکشنبه تا شنبه ۱۰ صبح تا ۹:۳۰ شب – دوشنبه‌ها تعطیل

مراکز خرید مالزی ؛
مراکز خرید مالزی ؛ Central Market یا همان «بازار مرکزی» کوالالامپور یکی از قدیمی‌ترین مراکز خرید مالزی به حساب می‌آید. این بازار در واقع یک مرکز فرهنگی است که به صنایع دستی مالزی اختصاص یافته است و در آن کالاهای هر نژادی از کشور مالزی یافت می‌شود.

 

Berjaya Times Square Kuala Lumpur

Berjaya Times Square Kuala Lumpur نیز از جمله بازارهای بزرگ مالزی است که در شهر کوالالامپور واقع شده است. در این بازار علاوه بر خرید انواع مختلف اجناس می‌توانید از رستوران‌ها و ماساژهای حرفه‌ای لذت ببرید. قیمت‌های این بازار، طبق نظرهای مخاطبین وبسایت tripadvisor، منصفانه و معقول هستند.

آدرس : 1 Jalan Imbi, Kuala Lumpur 55100, Malaysia

شماره تلفن : +60 3-2117 3111

وبسایت : berjayatimessquarekl

ساعات کاری : یکشنبه تا شنبه ۱۰ صبح تا ۱۰ شب – دوشنبه‌ها تعطیل

مراکز خرید مالزی ؛
مراکز خرید مالزی ؛ Berjaya Times Square Kuala Lumpur نیز از جمله بازارهای بزرگ کوالالامپور است که علاوه بر خرید انواع مختلف اجناس می‌توانید از رستوران‌ها و ماساژهای حرفه‌ای لذت ببرید. قیمت‌های این بازار، طبق نظرهای مخاطبین وبسایت tripadvisor، منصفانه و معقول هستند.

 

Johor Bahru City Square

Johor Bahru City Square مرکز خریدی واقع در شهر «جوهور بهرو»، و یک مکان عالی برای خرید و امتحان کردن انواع غذاها است. این مرکز یکی از مکان‌های شهر جوهور بهرو است که گردشگران در سفر خود به این شهر،‌ بازدید از آن را از دست نمی‌دهند.

آدرس : Jalan Wong Ah Fook, Johor Bahru 80000, Malaysia

شماره تلفن :  +60 7-226 3668

وبسایت : citysqjb

ساعات کاری : یکشنبه تا شنبه ۱۰ صبح تا ۱۰ شب – دوشنبه‌ها تعطیل

مراکز خرید مالزی ؛
مراکز خرید مالزی ؛ Johor Bahru City Square مرکز خریدی واقع در شهر «جوهور بهرو»، و یک مکان عالی برای خرید و امتحان کردن انواع غذاها است. این مرکز یکی از مکان‌های شهر جوهور بهرو است که گردشگران در سفر خود به این شهر،‌ بازدید از آن را از دست نمی‌دهند.

 

Gurney Paragon Mall

Gurney Paragon Mall در شهر «جرج تاون» مالزی واقع شده است. این مرکز خرید دارای فروشگاه‌های متعدد و تعدادی رستوران با غذاهای محلی است. Gurney Paragon Mall یکی از مکان‌هایی است که در صورت رفتن به شهر «جرج تاون» نباید آن را از دست داد.
آدرس : 163-D Persiaran Gurney, George Town, Penang Island 11250, Malaysia

شماره تلفن : +60 4-228 8266

وبسایت : gurneyparagon

ساعات کاری : یکشنبه تا شنبه ۱۰ صبح تا ۱۰ شب – دوشنبه‌ها تعطیل

مراکز خرید مالزی ؛
مراکز خرید مالزی ؛ Gurney Paragon Mall در شهر «جرج تاون» مالزی واقع شده است. این مرکز خرید دارای فروشگاه‌های متعدد و تعدادی رستوران با غذاهای محلی است.

 

امیدواریم که از این مطلب لذت برده باشید. برای مشاوره در زمینه سفر، تهیه بلیط و یا رزرو هتل، می‌توانید با «زرین‌نما» تماس بگیرید.

منبع : tripadvisor

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *