آشنایی با ارزان‌ترین مراکز خرید دبی

وجود جاذبه‌های گردشگری مختلف در شهر دبی از قبیل آسمان خراش‌ها، سواحل زیبا، هتل‌های مدرن و مراکز خرید پیشرفته شهر دبی را تبدیل به یکی از مقصدهای گردشگری محبوب در آسیا کرده است. افراد مختلف ممکن است که با اهداف گوناگونی به این شهر سفر کنند، ولی به هر حال در سفری بد نیست که با مراکز خرید شهر مقصد آشنا باشیم. در این پست از « زرین‌نما بلاگ » مراکز خرید دبی ارزان قیمت را خدمت شما معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

تجربه خرید ارزان در دبی ؛ معرفی مراکز خرید دبی ارزان قیمت

  • دراگون مارت (Dragon Mart)

مرکز خرید دراگون مارت یا همان بازار اژدها که با نام‌های « اژدهای دبی » و « بازار چینی‌های دبی » نیز شناخته می‌شود، حدود ده سال است که کار خود را شروع کرده است. مرکز خرید دراگون مارت شامل نمايشگاه‌ها، فروشگاه‌های متنوع و رستوران‌ها و شرکت‌هایی است که در زمینه محصولات چينی فعالیت دارند. معماری جالب و زیبای مرکز خرید دراگون مارت، به نوعی یکی از جاذبه‌های این مرکز خرید به حساب می‌آید. معماری این مرکز همانند اژدهایی است که به صورت مارپیچی از بالا به پایین آمده و به نوعی خرید در چین را نیز به بازدیدکنندگانش تداعی می‌کند. همان طور که اشاره شد بسیاری از شرکت‌های چینی در مرکز خرید دراگون مارت مشغول هستند و به همین علت به راحتی می‌توان انواع محصولات چینی ارزان قیمت، البته با کیفیت مناسب، را در این مرکز خرید یافت. دراگون مارت در خارج از شهر قرار گرقته است و حدود نیم ساعت طول می‌کشد تا از مرکز شهر به آن رسید.

آدرس : Dragon Mart Al Awir Rd, Dubai 7567, United Arab Emirates

شماره تلفن : +971 4 433 6200

وبسایت : dragonmart

ساعات کاری :‌ پنج شنبه، جمعه و شنبه : ۱۰ صبح تا ۱۲ نیمه شب ؛ یکشنبه تا چهارشنبه : ۱۰ صبح تا ۱۰ شب

 

مراکز خرید دبی ارزان
مراکز خرید دبی ارزان ؛ مرکز خرید دراگون مارت یا همان بازار اژدها که با نام‌های « اژدهای دبی » و « بازار چینی‌های دبی » نیز شناخته می‌شود، حدود ده سال است که کار خود را شروع کرده است.
مراکز خرید دبی ارزان
مراکز خرید دبی ارزان ؛ مرکز خرید دراگون مارت شامل نمايشگاه‌ها، فروشگاه‌های متنوع و رستوران‌ها و شرکت‌هایی است که در زمینه محصولات چينی فعالیت دارند.
مراکز خرید دبی ارزان
مراکز خرید دبی ارزان ؛ معماری جالب و زیبای مرکز خرید دراگون مارت، به نوعی یکی از جاذبه‌های این مرکز خرید به حساب می‌آید. معماری این مرکز همانند اژدهایی است که به صورت مارپیچی از بالا به پایین آمده و به نوعی خرید در چین را نیز به بازدیدکنندگانش تداعی می‌کند.
مراکز خرید دبی ارزان
مراکز خرید دبی ارزان ؛ به راحتی می‌توان انواع محصولات چینی ارزان قیمت، البته با کیفیت مناسب، را در مرکز خرید دراگون مارت یافت. دراگون مارت در خارج از شهر قرار گرقته است و حدود نیم ساعت طول می‌کشد تا از مرکز شهر به آن رسید.

 

  • اوت لت مال (Dubai Outlet Mall)

همان طور که می‌دانید فروشگاه‌های « اوت لت »، فروشگاه‌هایی هستند که در آن‌ها می‌توان انواع برندها را که در حال حاضر اندکی قدیمی هستند، با قیمت‌هایی استثنایی خریداری کرد. در هر شهر این نوع فروشگاه‌ها مشتریان زیادی دارند و در شهر دبی نیز معروف‌ترن این نوع فروشگاه‌ها، مرکز خرید « اوت لت مال دبی » است. « دبی اوت لت مال » اولین فروشگاه اوت لت در خاورمیانه به حساب می‌آید که در آن بیش از ۱۲۰۰ برند معروف دنیا یافت می‌شود. در این مرکز خرید می‌توان انواع لباس، کیف و کفش، عطر و جواهرات، مبلمان، کامپیوتر، موبایل و انواع اجناس دیگر را با تخفیف‌های باورنکردنی پیدا کرد. معمولا اجناسی که در فروشگاه‌های دیگر به فروش نمی‌رسند، و پس ار مدتی از مد روز بودن دور می‌شوند، به این فروشگاه آورده می‌شوند و به همین دلیل با قیمت‌هایی استثنایی و فوق‌العاده ارزان به فروش می‌رسند.

آدرس : Dubai Outlet Mall Dubai – Al Ain Rd 66, Dubai, United Arab Emirates

شماره تلفن : +971 4 423 4666

وبسایت : dubaioutletmall

ساعات کاری : پنج شنبه و جمعه : ۱۰ صبح تا ۱۲ نیمه شب ؛ شنبه تا چهارشنبه : ۱۰ صبح تا ۱۰ شب

 

مراکز خرید دبی ارزان
مراکز خرید دبی ارزان ؛ فروشگاه‌های « اوت لت »، فروشگاه‌هایی هستند که در آن‌ها می‌توان انواع برندها را با قیمت‌هایی استثنایی خریداری کرد. در شهر دبی معروف‌ترن این نوع فروشگاه‌ها، مرکز خرید « اوت لت مال دبی » است
مراکز خرید دبی ارزان
مراکز خرید دبی ارزان ؛ « دبی اوت لت مال » اولین فروشگاه اوت لت در خاورمیانه به حساب می‌آید که در آن بیش از ۱۲۰۰ برند معروف دنیا یافت می‌شود.
مراکز خرید دبی ارزان
مراکز خرید دبی ارزان ؛ در مرکز خرید «اوت لت مال دبی» می‌توان انواع لباس، کیف و کفش، عطر و جواهرات، مبلمان، کامپیوتر، موبایل و انواع اجناس دیگر را با تخفیف‌های باورنکردنی پیدا کرد.
مراکز خرید دبی ارزان
مراکز خرید دبی ارزان ؛ در مرکز خرید «اولت لت مال دبی» یک شهر بازی نیز برای کودکان وجود دارد.
مراکز خرید دبی ارزان
مراکز خرید دبی ارزان ؛ معمولا اجناسی که در فروشگاه‌های دیگر به فروش نمی‌رسند، و پس ار مدتی از مد روز بودن دور می‌شوند، به این فروشگاه آورده می‌شوند و به همین دلیل با قیمت‌هایی استثنایی و فوق‌العاده ارزان به فروش می‌رسند.
مراکز خرید دبی ارزان
مراکز خرید دبی ارزان ؛ فروشگاه‌ « اوت لت مال دبی»، که در آن می‌توان انواع برندها را که در حال حاضر اندکی قدیمی هستند، با قیمت‌هایی استثنایی خریداری کرد

 

  • مرکز خرید ابن بطوطه (Ibn Battuta Mall)

مرکز خرید ابن بطوطه یکی از منحصر به فردترین مراکز خرید دبی است که علاوه بر ارزان بودن، جاذبه‌های گردشگری خاصی نیز دارد. نام این مرکز خرید از یک گردشگر عرب به نام «ابن بطوطه» گرفته شده است. مرکز خرید ابن بطوطه دارای شش بخش اصلی است : مصر، هند، چین، اندلس، ایران و تونس. نکته جالب درباره هر یک از این بخش‌ها معماری آن‌هاست. چرا که معماری هر یک از این بخش‌ها الهام گرفته شده از این سزمین‌ها است که ابن بطوطه به آن‌ها سفر کرده است. با رفتن به هر یک از این بخش‌ها فرهنگ و آداب و رسوم آن کشور و مردم آن در ذهن شما مجسم خواهد شد. مرکز خرید ابن بطوطه مساحت بزرگی داشته و علاوه بر تعداد زیادی فروشگاه، حدود ۵۰ رستوران و ۲۰ سینما نیز در آن فعالیت می‌کنند.

آدرس : Sheikh Zayed Rd, Dubai, United Arab Emirates

شماره تلفن : +971 4 362 1900

وبسایت : ibnbattutamall

ساعات کاری : پنج شنبه، جمعه و شنبه : ۱۰ صبح تا ۱۲ نیمه شب ؛ یکشنبه تا چهارشنبه : ۱۰ صبح تا ۱۰ شب

 

مراکز خرید دبی ارزان
مراکز خرید دبی ارزان ؛ مرکز خرید ابن بطوطه یکی از منحصر به فردترین مراکز خرید دبی است که علاوه بر ارزان بودن، جاذبه‌های گردشگری خاصی نیز دارد. نام این مرکز خرید از یک گردشگر عرب به نام «ابن بطوطه» گرفته شده است.
مراکز خرید دبی ارزان
مراکز خرید دبی ارزان ؛ مرکز خرید ابن بطوطه دارای شش بخش اصلی است : مصر، هند، چین، اندلس، ایران و تونس.
مراکز خرید دبی ارزان
مراکز خرید دبی ارزان ؛ معماری هریک از بخش‌های بازار ابن بطوطه بسیار جالب است. چرا که معماری هر یک از این بخش‌ها الهام گرفته شده از سزمین‌هایی هستند که ابن بطوطه به آن‌ها سفر کرده است.
مراکز خرید دبی ارزان
مراکز خرید دبی ارزان ؛ با رفتن به هر یک از بخش‌های بازار ابن بطوطه فرهنگ و آداب و رسوم آن کشور و مردم آن بخش در ذهن شما مجسم خواهد شد.
مراکز خرید دبی ارزان
مراکز خرید دبی ارزان ؛ با رفتن به هر یک از بخش‌های بازار ابن بطوطه فرهنگ و آداب و رسوم آن کشور و مردم آن بخش در ذهن شما مجسم خواهد شد.
مراکز خرید دبی ارزان
مراکز خرید دبی ارزان ؛ مرکز خرید ابن بطوطه مساحت بزرگی داشته و علاوه بر تعداد زیادی فروشگاه، حدود ۵۰ رستوران و ۲۰ سینما نیز در آن فعالیت می‌کنند.

 

  • منطقه الکرامه

منطقه الکرامه تنها مکانی برای خرید ارزان نیست. بلکه در این منطقه هر چیزی با قیمت ارزان و مناسب وجود دارد. در این منطقه محل‌های اقامتی، رستوران‌ها و مراکز خرید همگی ارزان هستند و یکی از مناطق محبوب در دبی به حساب می‌آید. در منطقه الکرامه مجموعه‌ای ویژه از رستوران‌ها وجود دارد که در آن‌ها انواع غذاهای عربی، هندی، سنگاپوری و … با قیمتی ارزان و مناسب عرضه می‌شوند. در این منطقه فروشگاه‌ها و مراکز خریدی نیز وجود دارند که برای خریدی ارزان کاملا مناسب هستند.

 

مراکز خرید دبی ارزان
مراکز خرید دبی ارزان ؛ منطقه الکرامه تنها مکانی برای خرید ارزان نیست. بلکه در این منطقه هر چیزی با قیمت ارزان و مناسب وجود دارد. در این منطقه محل‌های اقامتی، رستوران‌ها و مراکز خرید همگی ارزان هستند و یکی از مناطق محبوب در دبی به حساب می‌آید.
مراکز خرید دبی ارزان
مراکز خرید دبی ارزان ؛ در منطقه الکرامه دبی فروشگاه‌ها و مراکز خریدی وجود دارند که برای خریدی ارزان کاملا مناسب هستند.

 

امیدواریم که این مطلب برایتان مفید بوده باشد. برای مشاوره در زمینه مسافرت، رزرو بلیط و هتل، می‌توانید با «زرین‌نما» تماس بگیرید.

دسته بندی های مرتبط

5 دیدگاه برای ”آشنایی با ارزان‌ترین مراکز خرید دبی

  1. با سلام بنده خریدار کفش عمده از دبی هستم واسم خیلی مهمه این خرید ولی نمیتونم سفر داشته باشم ب دبی..اگر کسی میتونه کمکم کنه ک چطور انلاین خرید کنم ممنون میشم اینم شمارمه..
    09373602005

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *