مراکز خرید استانبول (قسمت اول)

استانبول بزرگترین شهر کشور ترکیه بوده و یکی از توریستی‌ترین شهرهای اروپا به حساب می‌آید. سالانه گردشگران زیادی برای دیدن جاذبه‌های گردشگری این شهر به ترکیه سفر می‌کنند. از طرفی نیز با توجه به امکان سفر بدون ویزا به کشور ترکیه، ایرانیان زیادی نیز به این کشور و شهر استانبول سفر می‌کنند. در این پست از « زرین‌نما بلاگ » به معرفی مراکز خرید استانبول ، مرکز فرهنگی و اقتصادی ترکیه، می‌پردازیم.

5 مورد از بهترین خیابان‌های استانبول برای خرید

هزینه سفر به استانبول [شهر هفت تپه] در کشور زیبای ترکیه

مسافرت به استانبول در پاییز

آب و هوای استانبول

استانبول ‌بهتره یا آلانیا ؟ برای سفر کدام را انتخاب کنیم ؟

ازمیر بهتره یا استانبول؟ در سفر به ترکیه کدام را انتخاب کنیم؟

استانبول بهتره یا ایروان ؟ برای سفر کدام را انتخاب کنیم ؟

تجربه سفری لذت‌بخش به استانبول، پایتخت فرهنگی ترکیه

 • Istinye Park Mall

 • Istinye Park Mall مرکز خریدی در شهر استانبول است که در منطقه Sariyer‏ قرار گرفته است. این مرکز خرید به اندازه کافی بزرگ بوده و انواع وسایل مورد نیاز خود و برندهای مختلف معروف را می‌توانید در آن پیدا کنید. مرکز خرید Istinye Park Mall با معماری خاص خود، و با داشتن مرکز تفریحی کودکان، ۱۲ سینما، ‏در کنار سینمای سه بعدی ‏IMAX ‎، یکی از بی‌نظیرترین و زیباترین مراکز خرید شهر استانبول است که مطمئنا از خرید در آن لذت خواهید برد.

  آدرس :  Istinye Bayiri Street, No:73 | Sariyer, Istanbul, Turkey

  وب‌سایت : istinyepark

  تلفن : +۹۰ ۲۱۲ ۳۴۵ ۵۵ ۵۵

  ساعات کاری : هر روز – ده صبح تا ده شب

   

  مراکز خرید استانبول
  مراکز خرید استانبول ؛ Istinye Park Mall مرکز خریدی بزرگ و زیبا است که در شهر استانبول و در منطقه Sariyer‏ قرار گرفته است.
  مراکز خرید استانبول
  مراکز خرید استانبول ؛ مرکز خرید Istinye Park Mall به اندازه کافی بزرگ بوده و انواع وسایل مورد نیاز خود و برندهای مختلف معروف را می‌توانید در آن پیدا کنید.
  مراکز خرید استانبول
  مراکز خرید استانبول ؛ مرکز خرید Istinye Park Mall با معماری خاص خود، و با داشتن مرکز تفریحی کودکان، ۱۲ سینما، ‏در کنار سینمای سه بعدی ‏IMAX ‎، یکی از بی‌نظیرترین و زیباترین مراکز خرید شهر استانبول است

   

  • Kanyon Shopping Center

  « مرکز خرید کانیون » یکی از مراکز خرید معروف شهر استانبول به حساب می‌آید. معماری این مرکز خرید بسیار زیبا بوده و جزء اولین مراکز خرید استانبول است. معماری خاص مرکز خرید کانیون باعث شده است که این مرکز خرید جوایز بسیاری را به خاطر معماریش ببرد. بهترین و معروف‌ترین برندهای جهان و معروف‌ترین برندهای ترکیه را می‌توانید در این مرکز خرید ۳۷۵۰۰ متر مربعی پیدا کنید. این مرکز خرید علاوه بر فروشگاه‌های متنوع، سینماها، سالن‌های ورزشی، کافه‌های و رستوران‌های معروفی را نیز در خود دارد.

  آدرس : Buyukdere Cad. No:185 Levent, Besiktas, Istanbul, Turkey

  وبسایت : kanyon

  شماره تلفن : +90 212 317 53 00

  ساعات کاری : هر روز ده صبح تا ده شب

   

  مراکز خرید استانبول
  مراکز خرید استانبول ؛ « مرکز خرید کانیون » یکی از مراکز خرید معروف شهر استانبول به حساب می‌آید. معماری این مرکز خرید بسیار زیبا بوده و جزء اولین مراکز خرید استانبول است.
  مراکز خرید استانبول
  مراکز خرید استانبول ؛ معماری خاص مرکز خرید کانیون باعث شده است که این مرکز خرید جوایز بسیاری را به خاطر معماریش ببرد.
  مراکز خرید استانبول
  مراکز خرید استانبول ؛ بهترین و معروف‌ترین برندهای جهان و معروف‌ترین برندهای ترکیه را می‌توانید در این مرکز خرید ۳۷۵۰۰ متر مربعی پیدا کنید.
  مراکز خرید استانبول
  مراکز خرید استانبول ؛ مرکز خرید کانیون علاوه بر فروشگاه‌های متنوع، سینماها، سالن‌های ورزشی، کافه‌های و رستوران‌های معروفی را نیز در خود دارد.

   

  • Forum Istanbul Alisveris Merkezi

  Forum Istanbul Alisveris Merkezi یا همان « مرکز خرید فروم استانبول » یکی از بزرگترین مراکز خرید استانبول است که در قسمت اروپایی این شهر قرار دارد. همانند سایر مراکز خرید معروف، انواع برندهای معروف بین‌المللی و معروف را می‌توانید در مرکز خرید فروم استانبول پیدا کنید. علاوه بر وجود بخش‌های مختلف در این مرکز خرید، کنسرت‌ها و فستیوال‌هایی نیز در آن برگزار می‌شود و این امر باعث شده که بازدیدکنندگان این مرکز خرید بسیار زیاد باشد.

  آدرس :  Kocatepe Mahallesi, Pasa Caddesi | Bayrampasa, Istanbul, Turkey

  وبسایت : forumistanbul

  تلفن : +90 212 443 1350

  ساعات کاری : هر روز ده صبح تا ده شب

   

  مراکز خرید استانبول
  مراکز خرید استانبول ؛ Forum Istanbul Alisveris Merkezi یا همان « مرکز خرید فروم استانبول » یکی از بزرگترین مراکز خرید استانبول است که در قسمت اروپایی این شهر قرار دارد.
  مراکز خرید استانبول
  مراکز خرید استانبول ؛ همانند سایر مراکز خرید معروف، انواع برندهای معروف بین‌المللی و معروف را می‌توانید در مرکز خرید فروم استانبول پیدا کنید.
  مراکز خرید استانبول
  مراکز خرید استانبول ؛ علاوه بر وجود بخش‌های مختلف در مرکز خرید فروم، کنسرت‌ها و فستیوال‌هایی نیز در آن برگزار می‌شود و این امر باعث شده که بازدیدکنندگان این مرکز خرید بسیار زیاد باشد.

   

  • Via/Port Outlet

  همان طور که می‌دانید فروشگاه‌های « اوت لت »، فروشگاه‌هایی هستند که در آن‌ها می‌توان انواع برندها را که در حال حاضر اندکی قدیمی هستند، با قیمت‌هایی استثنایی خریداری کرد. در هر شهری این نوع فروشگاه‌ها مشتریان زیادی دارند و « مرکز خرید اوت لت ویا پورت » نیز در شهر استانبول از جمله معروف‌ترین این مراکز خرید است که در سال ۲۰۰۸ تاسیس شده است. در این مرکز خرید به راحتی می‌توانید اجناس ارزان و با کیفیتی را پیدا کنید. در مرکز خرید اوت لت ویا پورت تقریبا ۱۴۰ فروشگاه وجود دارد که اجناس متنوعی از جمله مبلمان، طلا و جواهرات، وسایل آشپزخانه، ساعت و چرم اصل ترک را می‌توانید در آن‌ها بیابید. علاوه بر تعداد زیاد فروشگاه‌ها در اوت لت ویا پورت، بخش‌های دیگری نظیر نمایشگاه، داروخانه، هتل، پارکینگ، شهر بازی، سینما، آمفی تئاتر، سالن زیبایی، اسپا، سالن بولینگ، رستوران، پیست اسب سواری، پیست ماشین بازی نیز می‌باشد. لازم به ذکر است که در این مرکز یک دریاچه‌ مصنوعی نیز وجود دارد که از جمله جاذبه‌های گردشگری این مرکز خرید و شهر  استانبول به شمار می‌رود.

  آدرس :  Pendik, Dede Pasa Cad. 19, Istanbul 34912, Turkey

  وبسایت : viaport

  شماره تلفن : +90 216 696 10 01

  ساعات کاری : هر روز ده صبح تا ده شب

   

  مراکز خرید استانبول
  مراکز خرید استانبول ؛ « مرکز خرید اوت لت ویا پورت » در شهر استانبول از جمله معروف‌ترین مراکز خرید اوت لت است که در سال ۲۰۰۸ تاسیس شده است.
  مراکز خرید استانبول
  مراکز خرید استانبول ؛ در مرکز خرید اوت لت ویا پورت به راحتی می‌توانید اجناس ارزان و با کیفیتی را پیدا کنید. در مرکز خرید اوت لت ویا پورت تقریبا ۱۴۰ فروشگاه وجود دارد که اجناس متنوعی از جمله مبلمان، طلا و جواهرات، وسایل آشپزخانه، ساعت و چرم اصل ترک را می‌توانید در آن‌ها بیابید.
  مراکز خرید استانبول
  مراکز خرید استانبول ؛ علاوه بر تعداد زیاد فروشگاه‌ها در اوت لت ویا پورت، بخش‌های دیگری نظیر نمایشگاه، داروخانه، هتل، پارکینگ، شهر بازی، سینما، آمفی تئاتر، سالن زیبایی، اسپا، سالن بولینگ، رستوران، پیست اسب سواری، پیست ماشین بازی نیز می‌باشد.

   

  • Aqua Florya Alisveris Merkezi

  یکی دیگر از مراکز خرید شهر استانبول است. این مرکز خرید در سال ۲۰۱۲ و با هدف ایجاد یک مفهوم جدید و متفاوت نسبت به خرید سنتی افتتاح شد. این مرکز خرید ترکیبی از سرگرمی و خرید در یک مکان بوده و بزرگترین آکواریوم موضوعی جهان را نیز در خود دارد. همچنین تنوع زیادی از کافه‌ها را می‌توانید در این مرکز خرید پیدا کرده و غذاهای خوشمزه استانبولی را در رستوران‌هایی با مناظر مختلف و زیبا امتحان کنید.

  آدرس :  Senlikkoy Mah. Halkali Cad. No: 93 | Florya, Bakirkoy, Istanbul 34153, Turkey

  وب‌سایت : aquaflorya

  تلفن : +۹۰ ۲۱۲ ۵۷۴ ۵۹ ۰۰

  ساعات کاری : هر روز – ده صبح تا ده شب

   

  مراکز خرید استانبول
  مراکز خرید استانبول ؛ مرکز خرید Aqua Florya Alisveris Merkezi در سال ۲۰۱۲ و با هدف ایجاد یک مفهوم جدید و متفاوت نسبت به خرید سنتی افتتاح شد.
  مراکز خرید استانبول
  مراکز خرید استانبول ؛ مرکز خرید Aqua Florya Alisveris Merkezi ترکیبی از سرگرمی و خرید در یک مکان بوده و بزرگترین آکواریوم موضوعی جهان را نیز در خود دارد.
  مراکز خرید استانبول
  مراکز خرید استانبول ؛  همچنین تنوع زیادی از کافه‌ها را می‌توانید در مرکز خرید Aqua Florya Alisveris Merkezi پیدا کرده و غذاهای خوشمزه استانبولی را در رستوران‌هایی با مناظر مختلف و زیبا امتحان کنید.

   

  • Mall of Istanbul

  مرکز خرید استانبول مال نیز از جمله مراکز خرید معروف و بزرگ استانبول است که در سفر به این شهر نباید آن را از دست داد. در این مرکز خرید علاوه بر وجود ۳۵۰ فروشگاه با انواع برندها، انواع رستوران‌ها، کافه‌ها، شهر بازی، مرکز آثار نمایشی و سینماهای بزرگ نیز یافت می‌شود. مرکز خرید استانبول مال که به خاطر مضمون تفریحی‌اش نیز معروف است، اولین شهر بازی سرپوشیده ترکیه را نیز در خود دارد. در این مرکز خرید به تعداد ۱۶ سینما با ۳۰۵۰ صندلی وجود دارد که در نوع خود منحصر به فرد بوده و بزرگترین مجموعه سینمایی ترکیه محسوب می‌شود.

  آدرس : Ziyagokalp Mh., Suleyman Demirel Blv, Istanbul 34306, Turkey

  وبسایت : mallofistanbul

  شماره تلفن : +90 212 444 2664

  ساعات کاری : هر روز – ده صبح تا ده شب

   

  مراکز خرید استانبول
  مراکز خرید استانبول ؛ مرکز خرید استانبول مال نیز از جمله مراکز خرید معروف و بزرگ استانبول است که در سفر به این شهر نباید آن را از دست داد.
  مراکز خرید استانبول
  مراکز خرید استانبول ؛ در مرکز خرید استانبول مال علاوه بر وجود ۳۵۰ فروشگاه با انواع برندها، انواع رستوران‌ها، کافه‌ها، شهر بازی، مرکز آثار نمایشی و سینماهای بزرگ نیز یافت می‌شود.
  مراکز خرید استانبول
  مراکز خرید استانبول ؛ مرکز خرید استانبول مال که به خاطر مضمون تفریحی‌اش نیز معروف است، اولین شهر بازی سرپوشیده ترکیه را نیز در خود دارد.
  مراکز خرید استانبول
  مراکز خرید استانبول ؛ در مرکز خرید استانبول مال به تعداد ۱۶ سینما با ۳۰۵۰ صندلی وجود دارد که در نوع خود منحصر به فرد بوده و بزرگترین مجموعه سینمایی ترکیه محسوب می‌شود.

   

  مطالعه قسمت بعدی مراکز خرید استانبول

   

  امیدواریم که این مطلب برایتان مفید بوده باشد. در پست‌های بعدی زرین‌نما منتظر معرفی ادامه مراکز خرید استانبول باشید. برای مشاوره در زمینه سفر، تهیه بلیط و یا رزرو هتل، می‌توانید با «زرین‌نما» تماس بگیرید.

  منبع : tripadvisor

  دسته بندی های مرتبط

  6 دیدگاه برای ”مراکز خرید استانبول (قسمت اول)

  1. مرسی از سایت خوبتون مطالب مفیدی دارین من عاشق استانبول هستم فرهنگ و تمدن اصیل و پر باری داره خانه های قشنگ و بی نظیری هم دارن مخصوصا اجناس و کالاهای ارزان مناسبی پیدا میشه پارسال هم با تور رفتم استانبول خیلی خوب بود

  2. مرسی از سایت خوبتون مطالب مفیدی دارین من عاشق استانبول هستم فرهنگ و تمدن اصیل و پر باری داره خانه های قشنگ و بی نظیری هم دارن مخصوصا اجناس و کالاهای ارزان مناسبی پیدا میشه پارسال هم با تور رفتم استانبول خیلی خوب بود

  3. مرسی از سایت خوبتون مطالب مفیدی دارین من عاشق استانبول هستم فرهنگ و تمدن اصیل و پر باری داره خانه های قشنگ و بی نظیری هم دارن مخصوصا اجناس و کالاهای ارزان مناسبی پیدا میشه پارسال هم با تور رفتم استانبول خیلی خوب بود

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *