ویزای عمان برای ایرانی‌ها به زودی لغو خواهد شد

سفیر عمان گفت: قرار است به زودی ویزای عمان برای بخشی از تجار ایرانی برداشته شود. در ادامه با زرین نما بلاگ همراه شده و از جزئیات لغو ویزای عمان برای ایرانیان آگاه شوید.

[c][/c]

لغو ویزای عمان برای ایرانیان

لغو ویزای عمان برای ایرانیان
لغو ویزای عمان برای ایرانیان

 

به گزارش ایسنا، سعود بن احمد البروانی در همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری در کشور که یکشنبه، 25 آذرماه در اهواز برگزار شد، اظهار کرد:

در سال گذشته بازدیدهای و سفرهای بسیاری بین مسئولان بانک‌های مرکزی ایران و عمان صورت گرفت که در خلال این صحبت‌ها تفاهم‌نامه‌ها و گفت‌وگوهای خوبی صورت گرفت و بانک‌های مرکزی دو کشور تفاهم‌نامه‌های خوبی با هم داشتند و حضور شما نشانگر اهتمام به این قضیه است .

وی افزود:

قرار است دیداری با وزیر صنعت ایران صورت گیرد و تاخیری که صورت گرفت بخاطر تغییر وزرا در کشور ایران بود و قرار است با آقای شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران در اوایل سال جدید میلادی دیداری داشته باشیم.

البروانی تصریح کرد:

در طول سفرهایم به استان های مختلف بیشترین سوالی که توسط فعالان اقتصادی مطرح می شد در خصوص ویزا بود که تصمیم سیاسی در این موضوع گرفته شده و قرار است ویزا بین دو کشور ایران و عمان به زودی برداشته شود و تنها مسائل فنی در این موضوع هنوز باقی مانده است.

وی عنوان کرد:

امیدواریم با افتتاح خط جدید کشتیرانی بین خرمشهر و صحار افق جدیدی از همکاری ها را شاهد باشیم و شاهد گسترده تر شدن روابط و تعامل بین دو کشور باشیم.

چند ماه پیش نیز امکان سفر بدون ویزا به کشور صربستان برای ایرانیان فراهم شده و این کشور تبدیل به یکی از مقاصد گردشگری اروپایی جدید برای ایرانیان شد. باید دید که با لغو ویزای عمان برای ایرانیان، آیا این کشور نیز مورد توجه گردشگران ایرانی خواهد شد یا نه؟

نظر شما در این مورد چیست؟

منبع: ایسنا

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *