با لباس‌های مناسب برای پرواز با هواپیما آشنا شوید

برای داشتن پروازی راحت علاوه بر توجه کردن به مواردی مانند زمان پرواز و صندلی هواپیما، بایستی به نوع پوشش نیز دقت شود. در ادامه با ما زرین نما بلاگ همراه باشید تا با هفت نکته برای داشتن لباس مناسب برای پرواز با هواپیما آشنا شوید.

[c][/c]

مطالب مرتبط:

 

لباس‌های چند لایه بپوشید

پوشیدن لباس‌های چند لایه برای داشتن پروازی راحت ضروری است. با توجه به اینکه دمای داخل هواپیماها نسبت به یکدیگر متفاوت هستند، با این کار می‌توان سرد و یا گرم بودن دمای بدن را کنترل کرد. از طرفی نیز می‌توانید از لباس‌های اضافی خود به عنوان بالش موقت در پرواز نیز استفاده کرده و در چمدان خود نیز فضای بیشتری داشته باشید. همین‌طور در مقصد سفرتان نیز می‌توانید در مقابل تغییرات آب و هوایی منعطف خواهید بود.

لباس مناسب برای پرواز با هواپیما

لباس‌هایی با پارچه‌های مناسب انتخاب کنید

برای داشتن پروازی راحت با هواپیما بایستی لباس‌هایی با پارچه‌های مناسب انتخاب شود. پارچه‌هایی برای این امر مناسب هستند که مانند پارچه‌های کتان و نخی به راحتی هوا را از خود عبور دهند و از طرفی نیز باعث خروج رطوب بدن نیز می‌شوند. این نوع پارچه‌ها علاوه بر این مزیت، معمولاً سبک هستند و به راحتی بیشتر شما نیز کمک می‌کنند. برخی از پارچه‌ها این ویژگی را نداشته و عرق شخص را جذب نمی‌کنند و به نوعی باعث اذیت می‌شوند.

لباس مناسب برای پرواز

از جوراب‌های کشی استفاده کنید

معمولاً به زنان باردار توصیه می‌شود که در زمان بارداری از جوراب‌های کشی استفاده کنند. این نوع جوراب‌ها باعث می‌شوند که در طول پرواز جریان خون از سمت پاها به قسمت فوقانی بدن حرکت کرده و از ورم ناشی از فشار هوا جلوگیری شود. این نوع جوراب‌های کشی را می‌توان از داروخانه‌ها تهیه کرد.

لباس مناسب برای پرواز

کفش‌های راحت بپوشید

طبیعتاً یکی از توصیه‌هایی که برای راحت بودن پرواز با هواپیما توصیه می‌شود، استفاده از کفش‌های مناسب برای پرواز است. کفش‌هایی برای هواپیما مناسب هستند که معمولاً برای پیاده‌روی نیز توصیه می‌شوند و تخت و راحت هستند. در صورت پوشیدن این نوع کفش‌ها در گشت و گذار و پیاده‌روی در مقصد خود نیز به مشکل نمی‌خورید.

لباس مناسب برای پرواز

لباس‌های جیب‌دار بپوشید

با توجه به محدودیت‌هایی که از طرف شرکت‌های هوایی برای حمل بار و دریافت وجه برای اضافه بار امال می‌شوند، لباس‌هایی با جیب‌های متعدد بهترین گزینه برای جاسازی اشیای کوچکی هستند که ممکن است در طول سفر به آن‌ها نیاز داشته باشید. در این رابطه کت‌های مخصوص مسافرت با ظاهری مناسب به بازار عرضه شده‌اند.

لباس مناسب برای پرواز

از لباس‌های گشاد و راحت استفاده کنید

در پرواز با هواپیما و به‌خصوص پروازهای طولانی مدت بایستی از لباس‌های تنگ اجتناب شود. چرا که این نوع لباس‌ها همراه با صندلی‌های تنگ هواپیما باعث ناراحتی شما در پرواز خواهند بود. به همین دلیل همواره توصیه می‌شود که برای راحت بودن از پوشیدن لباس‌های تنگ و نایلونی خودداری نموده و تا حد امکان لباس‌های گشاد و راحت پوشیده شود.

لباس مناسب برای پرواز

ظاهر خود را فراموش نکنید

با توجه به نکات گفته شده شاید احساس کنید با رعایت کردن آن‌‌ها مجبور هستید که ظاهری به هم ریخته و نامرتب داشته باشید. اما توجه کنید که با پوشیدن لباس‌هایی راحت و گشاد نیز می‌توان ظاهری آراسته داشت. پس بهتر است که در سفرهای هوایی نیز به ظاهر خود توجه داشته و از آن غافل نباشید.

لباس مناسب برای پرواز با هواپیما

نظر شما در مورد لباس مناسب برای پرواز با هواپیما چیست؟

منبع : huffingtonpost

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *