لباس مناسب برای سفر به هند که در این کشور بهتر است بپوشید

با توجه به نزدیک شدن به فصل مناسب سفر به هند در این مطلب از زرین تراول قصد داریم تا لباس مناسب برای سفر به هند را معرفی کنیم.

لباس برای سفر به هند

با اینکه در حالت ایده‌آل انتخاب نوع پوشش هر فرد به خود او ربط دارد اما برخی کشورها در سراسر جهان وجود دارند که دارای قوانین، آداب و رسوم خاصی بوده و در سفر به این کشورها بهتر است به قوانین آنها احترام گذاشته شود. در این میان هند با در بر داشتن تعداد زیادی از ادیان و فرهنگ‌های مختلف به عنوان یکی از کشورهایی شناخته می‌شود که در سفر به آنها برای لباس پوشیدن باید قواعدی را در نظر داشت.

محدودیت‌هایی که در انتخاب لباس مناسب برای سفر به هند با آن مواجه خواهید شد بیشتر شامل زنان جامعه می‌شود اما مردان نیز بهتر است لباس‌های پوشیده‌ای بر تن داشته باشند.

آب‌وهوای هند در اکثر مکان‌ها به جز مناطق کوهستانی بسیار گرم است بخصوص اگر پس از فصل بهار به آن سفر کنید احتمالا گرمای هوا در آن شما را آزار خواهد داد. اما طبق فرهنگ و شرایط مردم هند پوشیدن لباس‌های کوتاه خارج از عرف است و به همین دلیل بهتر است پیش از سفر به هند لباسی نازک و البته بلند و پوشیده برای خود تهیه نمایید.

لباس مناسب برای سفر به هند

بطورکلی سواحل هند را می‌توان به دو دسته توریستی و عمومی تقسیم‌بندی کرد. در سواحل عمومی تقریبا محدودیت‌های زیادی برای نوع لباس پوشیدن وجود دارد و بر خلاف آن در سواحل توریستی می‌توانید لباس‌های آزادتری بپوشید.

در حقیقت می‌توان گفت که سختگیرانه‌ترین رفتار در خصوص برخورد با وضع ظاهری لباس پوشیدن افراد در هنگام ورودشان به مکان‌های مذهبی می‌باشد. در این گونه از مکان‌ها حتی مردان نیز باید با پوشش کامل وارد شوند و اگر لباس مناسبی برتن نداشته باشید از ورود شما جلوگیری به عمل خواهد آمد.

کانال تلگرام زرین نما

اگر از علاقمندان به سفر و گردشگری هستید احتمالا کانال تلگرام زرین نما با مطالب جذابی که دارد برایتان جالب خواهد بود. کافیست روی لینک پایین کلیک کرده و با همراه شوید.

لباس مناسب برای سفر به هند

یکی از دیگر پیشنهاداتی که احتمالا می‌تواند برای شما نیز جذاب باشد این است که در طول سفر از لباس‌های هندی استفاده کنید. لباس رسمی بسیاری از زنان هندی ساری sari می‌باشد که قیمت نسبتا بالایی دارد اما حتی از تماشای آن هم لذت خواهید برد.  بسیاری از زنان هندی در مراسمات سنتی و عروسی‌های هندی از این لباس می‌پوشند. استفاده از پوشش زنان هندی در طول سفر به این کشور برای شما نیز تجربه جذابی خواهد بود.

لباس مناسب برای سفر به هند

گاگرا چولی (ghagra choli) نیز از دیگر لباس‌های زنانه هندی است که در هنگام سفر به هند می‌توانید آن را به عنوان سوغاتی ارزشمند برای خود تهیه کرده و بپوشید.

اما برای مردان نیز در هند لباس‌های جذابی وجود دارد. شروانی Sherwani از جمله لباس‌های زیبا و مخصوص مردان در هند است که دارای ظاهری رسمی می‌باشد.

لباس مناسب برای سفر به هند

در این مطلب ما معرفی چند مورد از لباس مناسب برای سفر به هند سعی داشتیم تا اطلاعات مناسبی را در این خصوص ارائه کنیم. لباس یکی از مواردی است که به لحاظ فرهنگی و عرفی در جامعه هند به آن اهمیت ویژه‌ای می‌دهند و به همین دلیل برای احترام به عقاید مردم این کشور و برای اینکه با مشکلی مواجه نشوید سعی کنید تا جای ممکن در انتخاب لباس به این موارد اولویت دهید.

پیج اینستاگرام زرین نما

در پیج اینستاگرام زرین نما ما سعی داریم تا به معرفی مکان‌های کمتر شناخته شده بپردازیم. تصاویر و محتوای پیج اینستاگرام زرین نما برای کسانی که به سفر و گردشگری علاقمند هستند بسیار جذاب خواهد بود.

 منبع : zarintravel | baconismagic

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *