فستیوال واین فایت سن وینو wine fight festival در کشور اسپانیا

فستیوال واین فایت سن وینو در شمال کشور اسپانیا و در منطقه لاریوخا به زودی آغاز خواهد شد. در این مطلب قصد داریم تا اطلاعات کاملی را در خصوص این فستیوال پر جنب‌و‌جوش ارائه کنیم. اگر از علاقمندان به حضور در این فستیوال هستید بهتر است فرصت را از دست ندهید و به سرعت برنامه‌ریزی را برای سفر آغاز کنید.

[c][/c]

فستیوال واین فایت سن وینو

فستیوالی در کلاس جهانی که شبیه به یک جنگ است. اما با این تفاوت که سلاح ‌اصلی در این جنگ دوست‌داشتنی بطری‌های نوشیدنی می‌باشد. این فستیوال در میان مردم محلی شهر با نام لا باتالا دی وینو دی هارو (La Batalla de Vino de Haro) شناخته می‌شود. اکنون یکی از بهترین فرصت‌ها برای بازدید از یکی از بزرگترین مناطق در تولید شراب قرمز در سراسر جهان می‌باشد. البته ممکن است در هنگام این بازدید سر تا پایتان توسط این نوشیدنی خیس شود.!

فستیوال واین فایت

پکیج حضور در فستیوال واین فایت سن وینو

پکیجی که می‌توانید برای حضور در فستیوال واین فایت سن وینو تهیه کنید شامل اجازه ورود به جنگ شراب، چادر با کیسه خواب، غذا و راهنمای محلی می‌شود. چادرهایی که در محل کمپ ارائه خواهند شد بصورت چند نفره بوده و برای هر فرد مکان مناسبی برای خواب در نظر گرفته شده است. وعده‌های غذایی نیز دو وعده صبحانه و شام را شامل می‌شوند که هر دو بصورت گرم سرو خواهند شد. راهنمای محلی هم اطلاعات کاملی را در خصوص فستیوال و کارهایی که باید در آن انجام دهید ارائه می‌کند. همچنین این پکیج شامل دورهمی‌های قبل و پس از برگزاری فستیوال نیز می‌شود که بسیار هیجان‌انگیز خواهند بود. قیمت پکیج های این فستیول بسته به اینکه از چه خدماتی استفاده می کنید از 60 تا 250 یورو به ازای دو شب اقامت متغیر است.

فستیوال واین فایت

در فستیوال واین فایت سن وینو چه باید کرد؟

در این فستیوال پر از هیاهو افراد سطل‌های پر از شراب را به روی یکدیگر می‌ریزند. این فستیوال چیزی مشابه جشن آب در کشور تایلند است که کمی خشن‌تر برگزار می‌شود. در فستیوال واین فایت نیز در داخل تفنگ‌های آبپاش شراب ریخته و به وسیله آن یکدیگر را خیس می‌کنند. لازم به ذکر است که در این کار نیز هیچ اسرافی نیست و در حقیقت از شراب‌هایی که به اندازه کافی کیفیت ندارند برای جنگ استفاده می‌شود.  همچنین مکان برگزاری فستیوال در نزدیکی تاکستان‌های شهر هارو بوده و آنها معتقد هستند که این شراب‌ها به بارور شدن بیشتر زمین‌ها در این منطقه کمک می‌کند.

فستیوال واین فایت

گروه‌های موسیقی در فستیوال واین فایت

جالب است بدانید که امسال گروه‌های موسیقی بین‌المللی در اسپانیا و در این فستیوال حضور خواهند داشت. از میان گروه‌هایی که در فستیوال حضور دارند می‌توان به  کیوی پیپس (Kiwi Pips)، هانی هیز (Honey Hayze)، مزمورایسر (Mesmeriser) و وایولنت مانکز (The Violent Monks) اشاره کرد. اکثر این گروه‌های موسیقی در سبک راک به اجرای برنامه خواهند پرداخت و به همین دلیل هم فستیوال حال‌وهوای دیگری پیدا خواهد کرد.

فستیوال واین فایت

لاریوخا در کشور اسپانیا

لاریوخا از مناطق خود مختار در کشور اسپانیا است که در شمال این کشور واقع شده و دشت‌هایی پر از تاکستان دارد. فستیوال واین فایت هم در اطراف همین تپه‌ها برگزار خواهد شد.

فستیوال واین فایت

کمپینگ در فستیوال واین فایت

مکان در نظر گرفته شده برای کمپ در شهر هارو بسیار مناسب برای دورهمی‌ها و آماده شدن برای فستیوال است. شما می‌توانید در پایان روز هم در کنار برکه به استراحت بنشینید.

فستیوال واین فایت

کانال تلگرام زرین نما

اگر از علاقمندان به سفر و گردشگری هستید احتمالا کانال تلگرام زرین نما با مطالب جذابی که دارد برایتان جالب خواهد بود. کافیست روی لینک پایین کلیک کرده و با همراه شوید.

فستیوال واین فایت سن وینو در کجا برگزار می‌شود؟

فستیوال واین فایت در کشور اسپانیا و شهر هارو در استان لاریوخا برگزار خواهد شد. مکان دقیق برگزاری این فستیوال در کمپ بزرگ هارو می‌باشد. شما می‌توانید به وسیله ماشین شخصی خود را به مکان کمپ برسانید و یا با استفاده از اتوبوس‌ به سادگی از شهرهای سن سباستین و یا بارسلونا به کمپ دسترسی داشته باشید.

فستیوال واین فایت

اقامت در کمپ هارو برای فستیوال واین فایت سن وینو

در محل برگزاری فستیوال واین فایت سن وینو چادرهایی از پیش برپا شده‌اند و وسایل مورد نیاز برای خواب نیز موجود است بلیط فستیوال هم دو وعده صبحانه و شام را شامل می‌شود. همچنین یک وعده غذای کبابی نیز در هنگام عصر برای یک شب ارائه می‌شود.

فستیوال واین فایت

پیج اینستاگرام زرین نما

در پیج اینستاگرام زرین نما ما سعی داریم تا به معرفی مکان‌های کمتر شناخته شده بپردازیم. تصاویر و محتوای پیج اینستاگرام زرین نما برای کسانی که به سفر و گردشگری علاقمند هستند بسیار جذاب خواهد بود.

زمان برگزاری فستیوال واین فایت سن وینو

زمان برگزاری فستیوال واین فایت سن وینو از 27 تا 30 ماه جون است. یعنی شما باید برای حضور در این فستیوال سفر خود را برای حضور در اسپانیا از 6 تا 9 تیر ماه برنامه‌ریزی کنید.

فستیوال واین فایت سن وینو wine fight festival در کشور اسپانیا

تاریخچه فستیوال واین فایت

حتما جالب خواهد بود که بدانید تاریخچه برگزاری این فستیوال به اختلاف بین زمین‌های اطراف در میان مردم شهر هارو و میراندا د ابرو (Miranda de Ebro) باز می‌گردد. اما اکنون این اختلاف برطرف شده و چیزی که در سال‌ها پیش باعث درگیری میان مردم بود حالا به یک فستیوال جهانی و پر از شادی تبدیل شده است. گردشگران از بسیاری از کشورهای جهان در کنار جوانان و پیرمردهای اسپانیایی چند روزی در این فستیوال را به خوشی می‌گذرانند.

 منبع  : stoketravel

 

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *