فستیوال موسیقی استرالیا شکوفه در چمن (Splendour in the Grass)

بزرگترین فستیوال موسیقی استرالیا در ماه جولای تحت عنوان شکوفه در چمن (Splendour in the Grass) در این کشور برگزار خواهد شد. در این مطلب قصد داریم تا به معرفی این فستیوال بپردازیم.

[c][/c]

فستیوال موسیقی استرالیا

با اینکه هنوز روزهای دقیق بزرگترین و بهترین فستیوال موسیقی دنیا مشخص نشده است اما توصیه می‌کنم که اگر قصد حضور در این فستیوال را دارید فرصت را از دست ندهید و برنامه‌ریزی سفر را آغاز کنید.

فستیوال موسیقی استرالیا

فستیوال موسیقی شکوفه در چمن (Splendour in the Grass)

فستیوال موسیقی شکوفه در چمن یکی از فستیوال‌های تابستانی معروف در سراسر جهان است که از سال 2001 در کشور استرالیا برگزار می‌شود. در این فستیوال هنرمندانی مطرح در سبک‌های ایندی راک، هیپ‌هاپ، موسیقی الکترونیک و سبک‌های دیگر شرکت دارند.

فستیوال موسیقی استرالیا

چه هنرمندانی در بزرگترین فستیوال موسیقی استرالیا شرکت دارند ؟

در سال 2016 هنرمندانی همچون استروکز (The Strokes)، فلوم (Flume)، جیمز بلیک (James Blake)، سانتی گلد (Santigold)، لئون بریج (Leon Bridges)، وات سو نات (What So Not) و دی 1975 (The 1975) به همراه تعدادی دیگر از هنرمندان کمتر شناخته شده روی استیج رفتند.

فستیوال موسیقی استرالیا

فستیوال موسیقی استرالیا در چه تاریخی برگزار می‌شود ؟

البته هنوز تاریخ دقیق برگزاری فستیوال موسیقی استرالیا تایید نشده است، اما باید بدانید که گفته می‌شود این فستیوال در تاریخ 20 تا 22 جولای یعنی 29 تا 31 تیر از روز جمعه تا یکشنبه برگزار می‌شود. البته شما می‌توانید برای اضافه شدن به کمپ از روز چهارشنبه به محل برگزاری فستیوال مراجعه کنید.

پیج اینستاگرام زرین نما

در پیج اینستاگرام زرین نما ما سعی داریم تا به معرفی مکان‌های کمتر شناخته شده بپردازیم. تصاویر و محتوای پیج اینستاگرام زرین نما برای کسانی که به سفر و گردشگری علاقمند هستند بسیار جذاب خواهد بود.

فستیوال موسیقی استرالیا

فستیوال موسیقی استرالیا در کجا برگزار می‌شود ؟

فستیوال موسیقی استرالیا در ایالت نیو ساوت ولز (New South Wales) و بطور دقیق تر در نورث بایرون پارکلندز (NORTH BYRON PARKLANDS)  برگزار می‌شود. نورث بایرون پارکلندز حدودا در 9 کیلومتری شمال برونزویک هدز (Brunswick Heads)، 25 کیلومتری شمال بایرون بی سی‌بی‌سی (Byron Bay CBD) و 40 کیلومتری تویید هدز (Tweed Heads) واقع شده است. توجه داشته باشید که شما می‌توانید به وسیله اتوبوس هم به این مکان دسترسی داشته باشید. پارکلندز تنها به اندازه 15 دقیقه رانندگی از بایرون بی فاصله دارد.

فستیوال موسیقی استرالیا

از چه زمانی می‌توان بلیط فستیوال موسیقی استرالیا شکوفه در چمن را تهیه کرد؟

بلیط‌های فستیوال موسیقی استرالیا از 9 صبح تاریخ 18 آپریل به فروش می‌رسند. همچنین باید بدانید که با خرید هر بلیط شانس شرکت در قرعه کشی برای بلیط‌ها وی‌آی‌پی را خواهید داشت.

فستیوال موسیقی استرالیا

نکته مهم برای شرکت در فستیوال موسیقی استرالیا

یکی از مهمترین نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید مطمئن شدن از نام و تاریخ دقیق تولدتان در بلیط‌های پرینت گرفته شده است.

فستیوال موسیقی استرالیا

کانال تلگرام زرین نما

اگر از علاقمندان به سفر و گردشگری هستید احتمالا کانال تلگرام زرین نما با مطالب جذابی که دارد برایتان جالب خواهد بود. کافیست روی لینک پایین کلیک کرده و با همراه شوید.

 منبع  : splendourinthegrass

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *