سنسیشن دبی، هیجان‌انگیزترین فستیوال موزیک الکترونیک در 5 قاره

فستیوال سنسیشن که ۱۸ سال پیش برای اولین بار در آمستردام برگزار شد، هم‌اکنون تبدیل به رویدادی بین‌المللی شده و شاهد برگزاری آن در اقصی نقاط جهان از جمله دبی هستیم. در ادامه با زرین نما همراه شوید تا با سنسیشن دبی که از آن با عنوان هیجان‌انگیزترین فستیوال موزیک الکترونیک یاد می‌شود، آشنا شوید.

سنسیشن (SENSATION) فسیوالی شاد و هیجان‌انگیز است که برای اولین بار در شهر آمستردام هلند برگزار شد. این فستیوال پس از آن مورد استقبال مردم قرار گرفت و این امر باعث شد که در سایر شهرهای جهان نیز شاهد برگزاری این جشن باشیم.

[c][/c]

 

سنسیشن دبی ۲۰۱۷
سنسیشن (SENSATION) فسیوالی شاد و هیجان‌انگیز است که برای اولین بار در شهر آمستردام هلند برگزار شn

 

در مورد دبی بیشتر بخوانید:

 

این فستیوال هیجان‌انگیز که معمولا در استادیوم‌ها و یا مکان‌های بزرگ این چنینی برگزار می‌شود، همواره سعی بر برانگیختن احساسات شرکت‌کنندگان داشته و به دنبال رقم زدن لحظاتی شاد و هیجان‌انگیز برای آن‌ها می‌باشد. با این رویکرد و با اتکا بر نوآوری که برگزارکنندگان فستیوال سنسیشن دارند، این فستیوال تبدیل به رویدادی پیشرو در زمینه موزیک الکترونیک و رقص شده است. در این فستیوال هنرمندان و دی‌جی‌های معروف بین‌المللی از جمله Martin Garrix, Roger Sanchez, Hard Rock Sofa, Martin Solveig, Sander van Doorn, و Mr White شرکت می‌کنند.

سنسیشن دبی ۲۰۱۷
با نوآوری که برگزارکنندگان فستیوال سنسیشن دارند، این فستیوال تبدیل به رویدادی پیشرو در زمینه موزیک الکترونیک و رقص شده است

 

فستیوال سنسیشن دبی در ایجاد فضایی دوستانه که در آن شرکت‌کنندگان با یکدیگر احساس همبستگی و با هم بودن دارند، موفق بوده است. در این فستیوال همه شرکت کنندگان لباس‌های سفید به تن می‌کنند و در موجی از رقص و شادی غرق می‌شوند. فستیوال سنسیشن دبی بدون شک یکی از بهترین فستیوال‌ها برای علاقمندان به موزیک الکترونیک و رقص محسوب می‌شود.

سنسیشن دبی ۲۰۱۷
در این فستیوال همه شرکت کنندگان لباس‌های سفید به تن می‌کنند و در موجی از رقص و شادی غرق می‌شوند

 

مطالب مرتبط:

 

این فستیوال امسال نیز در شهر دبی و با عنوان سنسین دبی ۲۰۱۷ برگزار خواهد شد و علاقمندان به آن می‌توانند با سفر به شهر دبی در ماه نوامبر در آن شرکت کنند. لازم به ذکر است که تاریخ برگزاری این فستیوال دهم نوامبر ۲۰۱۷ (۱۹ آبان ماه ۱۳۹۶) می‌باشد و علاقمندان به شرکت در آن بایستی از قبل در این فستیوال ثبت نام کرده و بلیط خود را تهیه کنند.

سنسیشن دبی ۲۰۱۷

سنسیشن دبی ۲۰۱۷

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *