فستیوال جوانان استانبول را بیشتر بشناسید

بزرگترین فستیوال و گرد‌همایی جوانان در شهر استانبول در تاریخ 2 تا 6 ماه می برگزار خواهد شد. در این مطلب اطلاعات بیشتری را در خصوص فستیوال جوانان استانبول ارائه خواهیم کرد. اگر از علاقمندان به فستیوال‌های پر از هیاهو و شلوغ هستید فرصت را از دست ندهید.

[c][/c]

فستیوال جوانان استانبول

در این فستیوال بزرگ تعداد بسیار زیادی از جوانان دور هم جمع خواهند شد. فستیوال جوانان استانبول در فضایی به مساحت 50 هزار متر مربع در محیط باز و 9 هزار مترمربع در محیط بسته برگزار خواهد شد.

فستیوال جوانان استانبول

در فستیوال جوانان استانبول چه می‌گذرد؟

در طول این فستیوال پر جنب‌وجوش کنسرت‌های موسیقی سرگرم‌کننده، نوآوری‌های متفاوت در زمینه تکنولوژی، فعالیت‌های فرهنگی و هنری، سخنرانی‌های انگیزشی، پروژه‌های اجتماعی، مسابقات ورزشی مهیج و همچنین مسابقات بازی‌های کامپیوتری حرفه‌ای برگزار می‌شود.

فستیوال جوانان استانبول

کنسرت‌های موسیقی در فستیوال جوانان استانبول

در هر روز در طول فستیوال جوانان کنسرت‌های موسیقی سرگرم‌کننده برگزار خواهد شد. از میان هنرمندانی که در این فستیوال بزرگ به اجرای برنامه خواهند پرداخت می‌توان به مراد بز (Murat Boz) و اسکندر پایداش (İskender Paydaş) اشاره کرد.

فستیوال جوانان استانبول

کارگاه‌های آموزشی در فستیوال جوانان استانبول

پژوهشگران و دانشمندان زیادی که همگی از کشور ترکیه هستند در این فستیوال کارگاه‌های آموزشی متنوعی برگزار خواهند کرد. از کارگاه آموزشی گوگل دیجیتال گرفته تا کارگاه آموزشی دکتر بروج اوسوی (Dr. Burcu Özsoy) مدیر تحقیقاتی قطب جنوب در این فستیوال به ارائه اطلاعات ارزشمند خواهند پرداخت.

کانال تلگرام زرین نما

اگر از علاقمندان به سفر و گردشگری هستید احتمالا کانال تلگرام زرین نما با مطالب جذابی که دارد برایتان جالب خواهد بود. کافیست روی لینک پایین کلیک کرده و با همراه شوید.

مسابقات ورزشی در فستیوال

در این فستیوال یک برنامه‌ریزی دقیق برای برگزاری مسابقات ورزشی نیز انجام شده است. بسکتبال 3 به 3 یکی از این مسابقات بوده که تیم‌های مختلفی در آن به رقابت خواهند پرداخت. البته بسکتبال تنها مسابقه ورزشی در این فستیوال نیست و رویدادهای دیگری نیز در آن برگزار می‌شود.

فستیوال جوانان استانبول را بیشتر بشناسید

مسابقات بازی‌های کامپیوتری حرفه‌ای

اگر از علاقمندان به بازی‌های کامیپوتری حرفه‌ای هستید باید بدانید که در فستیوال جوانان یک دوره مسابقه برگزار خواهد شد. این دوره از مسابقات در بازی‌های مختلف طی روزهای برگزاری فستیوال پیگیری می‌شود که هیجان بسیار زیادی نیز خواهد داشت.

فستیوال جوانان استانبول

پیج اینستاگرام زرین نما

در پیج اینستاگرام زرین نما ما سعی داریم تا به معرفی مکان‌های کمتر شناخته شده بپردازیم. تصاویر و محتوای پیج اینستاگرام زرین نما برای کسانی که به سفر و گردشگری علاقمند هستند بسیار جذاب خواهد بود.

 منبع  : istanbulgenclikfestivali

 

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *