جشنواره موسیقی الکترونیک گرجستان ۲۰۱۷ : کانون جدید موسیقی در منطقه

گرچستان با شهرهای زیبا، فرهنگ غنی و جاذبه‌های گردشگری فراوان، این بار در زمینه دیگری خودنمایی می‌کند: جشنواره موسیقی الکترونیک گرجستان یا همان « فستیوال جم ». در ادامه با « زرین نما بلاگ همراه » باشید تا با این فستیوال بیشتر آشنا شوید.

جشنواره موسیقی الکترونیک گرجستان (Georgia Electronic Music Festival) که معمولا با نام فستیوال جم (GEM Festival) شناخته می‌شود، یک رویداد بین المللی است که در مکانی آرام نزدیک به دهکده‌ای به نام Anaklia در کشور گرجستان برگزار می‌شود. فستیوال جم در یکی از بزرگ‌ترین، تمیزترین و زیباترین سواحل در سراسر دریای سیاه برگزار می‌شود. این مکان در واقع می‌تواند یکی از بهترین مکان‌ها برای تجربه یک غروب آفتاب باورنکردنی، شنا و شیرجه در آب‌ زلال و شفاف، آشپزی و آشنایی با میهمان‌نوازی گرجی‌ها باشد. جشنواره موسیقی الکترونیک گرجستان در واقع کانون تازه‌ای در طیف جشنواره‌های موسیقی تابستانی به شمار می‌رود.

لازم به ذکر است که از سال 2018 فستیوال جم دیگر برگزار نخواهد شد اما جایگزین آن فستیوال اکووویوز آناکلیا است که با برنامه هایی جذاب و متنوع به همراه کنسرت های موسیقی با دی جی های حرفه ای میتوانید در آن حضور داشته باشید.

جشنواره موسیقی الکترونیک گرجستان ۲۰۱۷ : کانون جدید موسیقی در منطقه

در مورد گرجستان بیشتر بخوانید:

 

 

 

فشتیوال جم گرجستان ۲۰۱۷
جشنواره موسیقی الکترونیک گرجستان که معمولا با نام « فستیوال جم » شناخته می‌شود، یک رویداد بین المللی است که در مکانی آرام نزدیک به دهکده‌ای به نام Anaklia در کشور گرجستان برگزار می‌شود.

 

مناسب‌ترین تورهای گرجستان را ببینید:

 

فشتیوال جم گرجستان ۲۰۱۷
فستیوال جم در یکی از بزرگ‌ترین، تمیزترین و زیباترین سواحل در سراسر دریای سیاه برگزار می‌شود. جشنواره موسیقی الکترونیک گرجستان در واقع کانون تازه‌ای در طیف جشنواره‌های موسیقی تابستانی به شمار می‌رود.
فشتیوال جم گرجستان ۲۰۱۷
فستیوال جم در واقع می‌تواند یکی از بهترین مکان‌ها و رویدادها برای تجربه یک غروب آفتاب باورنکردنی، شنا و شیرجه در آب‌ زلال و شفاف، آشپزی و آشنایی با میهمان‌نوازی گرجی‌ها باشد.

 

این فستیوال میزبان ۵۰۰ هنرمند، در ۹ زمینه مختلف بوده و به مدت ۳۲ روز از تاریخ چهاردهم جولای تا چهاردهم آگوست ۲۰۱۷ (از ۲۳ تیر ماه تا ۲۳ مرداد ماه ۱۳۹۶ ) و در ساحل خیره‌کننده «آناکلیا» برگزار خواهد شد. فاصله شهر زیبای آناکلیا با باتومی گرجستان 140 کیلومتر و با تفلیس گرجستان 350 کیلومتر است که با ماشین شخصی و یا اتوبوس برای شما قابل دسترسی است.  اعلام شده است که در این جشنواره تعداد زیادی از هنرمندان موسیقی الکترونیکی از طیف‌های مختلف حضور خواهند داشت.

 

فشتیوال جم گرجستان ۲۰۱۷
فستیوال جم ؛‌ این فستیوال میزبان ۵۰۰ هنرمند، در ۹ زمینه مختلف بوده و به مدت ۳۲ روز از تاریخ چهاردهم جولای تا چهاردهم آگوست ۲۰۱۷ (از ۲۳ تیر ماه تا ۲۳ مرداد ماه ۱۳۹۶ ) و در ساحل خیره‌کننده «آناکلیا» برگزار خواهد شد.
فشتیوال جم گرجستان ۲۰۱۷
فستیوال جم ؛ فاصله شهر زیبای آناکلیا با باتومی گرجستان 140 کیلومتر و با تفلیس گرجستان 350 کیلومتر است که با ماشین شخصی و یا اتوبوس برای شما قابل دسترسی است.
فشتیوال جم گرجستان ۲۰۱۷
فستیوال جم ؛ اعلام شده است که در این جشنواره تعداد زیادی از هنرمندان موسیقی الکترونیکی از طیف‌های مختلف حضور خواهند داشت.

 

سومین دوره فستیوال جم ، جشنواره‌ای یک ماهه و بدون وقفه بوده و به یک جشن به یادماندنی برای میهمانان این جشنواره از سراسر جهان تبدیل خواهد شد. در این جشنواره افرادی با سلایق و عقاید نزدیک به هم در مکانی شاد و مفرح دور هم جمع شده و با یکدیگر آشنا می‌شوند و از اجرای زنده بزرگ‌ترین و شاخته‌شده‌ترین دی جی‌های دنیا لذت می‌برند.

 

فشتیوال جم گرجستان ۲۰۱۷
فستیوال جم ؛‌ سومین دوره فستیوال جم ، جشنواره‌ای یک ماهه و بدون وقفه بوده و به یک جشن به یادماندنی برای میهمانان این جشنواره از سراسر جهان تبدیل خواهد شد.
فشتیوال جم گرجستان ۲۰۱۷
فستیوال جم ؛ در این جشنواره افرادی با سلایق و عقاید نزدیک به هم در مکانی شاد و مفرح دور هم جمع شده و با یکدیگر آشنا می‌شوند و از اجرای زنده بزرگ‌ترین و شاخته‌شده‌ترین دی جی‌های دنیا لذت می‌برند.

 

فستیوال موسیقی گرجستان می‌تواند برای شما سراسر تفریح و هیجان باشد. چرا که با تهیه بلیط این جشنواره می‌توانید در تمامی اجراهای موسیقی بین‌المللی با سبک‌های متفاوت به‌ دلخواه حضور داشته باشید و از امکاناتی مانند پارک آبی و تمامی فعالیت‌های ورزشی، سرگرمی‌ها و مهمانی‌ها به‌ طور رایگان استفاده کنید.

 

فشتیوال جم گرجستان ۲۰۱۷
با تهیه بلیط فستیوال جم می‌توانید در تمامی اجراهای موسیقی بین‌المللی با سبک‌های متفاوت به‌ دلخواه حضور داشته باشید و از امکاناتی مانند پارک آبی و تمامی فعالیت‌های ورزشی، سرگرمی‌ها و مهمانی‌ها به‌ طور رایگان استفاده کنید.

 

می‌توان گفت که این فستیوال طولانی‌ترین فستیوال برگزار شده از نظر زمانی در جهان است. برای کسب اطلاعات بیشتر از این جشنواره می‌توانید به وبسایت رسمی این جشنوراه به آدرس www.gemfestival.com مراجعه کنید.

 

لازم به ذکر است که سفر به کشور گرجستان برای شهروندان کشور ما بدون دریافت ویزا نیز امکانپذیر است. پس در صورت تمایل به شرکت در این جشنوراه و یا سفر به گرجستان نیازی به نگرانی نیست. برای مشاوره در این رابطه می‌توانید با متخصصین زرین نما تماس بگیرید.

 

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *