فستیوال موزیک تومارولند 2017 در 8 کشور جهان!!

کمتر کسی را می‌توان پیدا کرد که به موزیک الکترونیک علاقه داشته باشد ولی با فستیوال تومارولند (Tomorrowland Festival) آشنا نباشد. فستیوال موزیک تومارولند، یکی از بزرگ‌ترین و مشهورترین فستیوال‌های موسیقی در جهان است که در سال ۲۰۱۷ با تفاوت‌های زیادی برگزار خواهد شد. در ادامه با زرین‌نما بلاگ همراه باشید تا با جزئیات این فستیوال آشنا شوید.

 

تومارولند یک فستیوال مشهور بین‌المللی در زمینه موسیقی الکترونیک است که هر ساله در آخرین آخرهفته (شنبه و یک‌شنبه) ماه جولای در شهر بوم بلژیک برگزار می‌شود. این فستیوال از سال ۲۰۰۵ میلادی، کار خود را شروع کرده و سالانه صدها هزار طرفدار آن از سراسر دنیا برای شرکت در این فستیوال به شهر بوم بلژیک می‌آیند تا شاهد اجرای برنامه از سوی مشهورترین دی‌جی‌های دنیا مانند دیوید گاتا، دبلیو اند دبلیو ، استیو آیوکی و… باشند. اما در سال ۲۰۱۷ این جشنواره علاوه بر کشور بلژیک، در ۸ کشور دیگر نیز برگزار خواهد شد تا علاقه‌مندان به این فستیوال که امکان حضور در کشور بلژیک را نداشتند، بتوانند لذت شرکت در این جشنواره را در کشورهای دیگر تجربه کنند.

فستیوال تومارولند ۲۰۱۷

فستیوال تومارولند ۲۰۱۷

فستیوال تومارولند ۲۰۱۷ علاوه بر کشور بلژیک در کشورهای امارات، آلمان، اسرائیل، لبنان، مالت، کره جنوبی، اسپانیا و تایوان برگزار خواهد شد؛ و علاقه‌مندان به موزیک رقص الکترونیک می‌توانند با حضور در یکی از این کشورها، به طور همزمان با بلژیک، شاهد پخش مستقیم اجراهای دی جی‌های معروف و مورد علاقه خود باشند. برگزاری این فستیوال در کشورهای نام برده که به نوعی شبیه‌سازی فستیوال برگزار شده در کشور بلژیک است با نام UNITE with Tomorrowland شناخته می‌شود و بهترین فرصت برای علاقه‌مندان به موزیک الکترونیک برای شرکت در این فستیوال است.

فستیوال تومارولند ۲۰۱۷
حضور تعداد زیادی از طرفداران موزیک الکترونیک از کشورهای مختلف در فستیوال tomorrowland

 

فستیوال تومارولند ۲۰۱۷
هواپیماهایی که مخصوص علاقه‌مندان شرکت در فستیوال موزیک تومارولند ۲۰۱۷ هستند

 

فستیوال تومارولند ۲۰۱۷
دی جی‌های مشهور زیادی در این فستیوال حضور دارند

 

فستیوال تومارولند ۲۰۱۷

 

فستیوال موسیقی تومارولند را بدون شک می‌توان یکی از مشهورترین و بزرگ‌ترین فستیوال‌های موزیک جهان دانست. چرا که سالانه تقریبا ۱۸۰ هزرا بلیط آن به سرعت توسط علاقه‌مندان به موزیک الکترونیک که از سراسر دنیا دور هم جمع شده‌اند، خریداری می‌گردد، و بسیاری نیز موفق به خرید به موقع بلیط نشده و از شرکت در فستیوال مورد علاقه خود، بازمی‌مانند. این فستیوال امسال با تم Amicorum Spectaculum به معنی «دور هم دوستان» شناخته می‌شود.

فستیوال تومارولند ۲۰۱۷

فستیوال تومارولند ۲۰۱۷

فستیوال موسیقی تومارولند ۲۰۱۷ در دو آخر هفته ماه جولای (۲۱ تا ۲۳ جولای و ۲۸ تا ۳۰ جولای – ۳۰ تیر تا ۱ مرداد و ۶ تا ۸ مرداد ۱۳۹۶) در شهر بوم بلژیک و پخش زنده آن نیز در کشورهای نام برده در روز ۲۹ جولای (۳۱ تیر) برگزار خواهد شد که در ادامه می‌توانید لیست این کشورها و محل برگزاری را در ادامه مشاهده نمایید.

کشورهایی که فستیوال تومارولند ۲۰۱۷ همزمان با کشور بلژیک برگزار خواهد شد:

 • امارات : شهر دبی ؛ محل برگزاری‌:  Festival City Arena

 • آلمان : شهر گلزنکیرشن (Gelsenkirchen) ؛  محل برگزاری‌:  Veltins Arena

 • اسرائیل : تل آویو ؛  محل برگزاری‌:  Trade Fair Center’

 • لبنان : جبیل ؛ محل برگزاری‌:  La Plage Des Rois

 • مالت :  محل برگزاری‌: Marsa Sports Grounds

 • کره جنوبی : اینچئون ؛ محل برگزاری‌: Incheon Munhakl Stadium

 • اسپانیا : بارسلونا ؛  محل برگزاری‌: Can Zam

 • تایوان : کاوهسیونگ ؛  محل برگزاری‌:  E-Da World

 

فستیوال تومارولند ۲۰۱۷

فستیوال تومارولند ۲۰۱۷

فستیوال تومارولند ۲۰۱۷

 

برای مشاهده جزئیات فستیوال موزیک تومارولند و اطلاعات بیشتر می‌توانید به وبسایت فستیوال به آدرس tomorrowland.com مراجعه کرده و یا با مشاورین ما در زرین نما تماس بگیرید.

دسته بندی های مرتبط

10 دیدگاه برای ”فستیوال موزیک تومارولند 2017 در 8 کشور جهان!!

 1. سه سال پیش فستیوال asle of dreamsکه دی جی ها معروف دنیا مثله اویچی افروجک بود تو استانبول موقعی که رفتیم اونجا به خاطر بارون کنسل شده بود اون موقع خیلی ناراحت بودم عکسارو که میبینم حسرت میخورم ولی اگه فستیوال موزیک الکترونیک تو دبی باشه حتما میرم

 2. سه سال پیش فستیوال asle of dreamsکه دی جی ها معروف دنیا مثله اویچی افروجک بود تو استانبول موقعی که رفتیم اونجا به خاطر بارون کنسل شده بود اون موقع خیلی ناراحت بودم عکسارو که میبینم حسرت میخورم ولی اگه فستیوال موزیک الکترونیک تو دبی باشه حتما میرم

 3. سه سال پیش فستیوال asle of dreamsکه دی جی ها معروف دنیا مثله اویچی افروجک بود تو استانبول موقعی که رفتیم اونجا به خاطر بارون کنسل شده بود اون موقع خیلی ناراحت بودم عکسارو که میبینم حسرت میخورم ولی اگه فستیوال موزیک الکترونیک تو دبی باشه حتما میرم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *