اوج ترس و هیجان با راه رفتن بر روی پل در حال شکستن

عبور از روی پل شیشه‌ای شفاف با ارتفاعی زیاد، به خودی خود می‌تواند ترسناک باشد. اما اگر در هنگام قدم زدن بر روی آن، شیشه‌های پل شروع به شکستن کنند  چه اتفاقی می‌افتد؟ چینی‌ها این عمل را با نصب ال‌ای‌دی‌هایی به جای شیشه پل شبیه‌سازی کرده‌اند. در ادامه با زرین نما همراه شده و عکس‌العمل مردم را به شکستن پل شیشه ای در چین مشاهده کنید.

[c][/c]

شاید مکان‌های عجیب و یا ترسناک زیادی در اقصی‌نقاط جهان وجود داشته باشد که دیدن آن‌ها حیرت‌انگیز باشد، اما پل شیشه‌ای که در ارتفاعات یک دره در چین نصب شده است، با این مکان‌ها تفاوت دارد. چرا که ترسناک بودن این پل بیشتر با استفاده از تصاویر شکسته شدن پل و صداهای فرو ریختن شیشه‌های آن بوجود آمده است.

این پل در ارتفاع ۱۱۶۰ متری از سطح زمین در کوه‌های تایهانگ در استان هربی چین قرار داشته و علی‌رغم صحنه‌ها و چشم‌اندازهای زیبایی که از کوهستان دارد، استفاده از آن برای همه افراد توصیه نمی‌شود. چرا که ترس و هیجان ایجاد شده با شکستن شیشه‌های پل در این ارتفاع ممکن است برای افرادی با ناراحتی‌های قلبی مناسب نباشد. برای ایجاد این تصاویر، ال‌ای‌دی‌هایی زیر شیشه‌های محکم استفاده شده در پل قرار گرفته است و هنگامی که گردشگران پای خود را روی آن قسمت از پل قرار دهند، شاهد شکسته شدن شیشه پل خواهند بود که در واقع از این ال‌ای‌دی‌ها پخش می‌شود. از طرفی همزمان با این تصاویر، صدای شکستن ‌شیشه نیز پخش می‌شود که باعث بیشتر شدن ترس افراد می‌گردد. نکته جالب درباره تصاویر شکسته شدن شیشه این است که با تلاش فرد برای فرار از روی شیشه، میزان شکستگی آن نیز افزایش یافته و فرد واقعا احساس می‌کند که با قدم زدن خود باعث شکسته شدن پل شیشه ای شده است.

شکستن پل شیشه ای در چین

کلیپ‌هایی که از این پل شیشه‌ای و ترس افراد روی آن در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، موجی از واکنش‌های منفی را به همراه داشته است. نظر شما در مورد این کار چیست؟ آیا این کار می‌تواند به عنوان یک شوخی با توریست‌ها در نظر گرفته شود یا اینکه کاری غیر مناسب و حتی خطرناک است که ممکن است باعث ایجاد خطراتی برای افراد با ناراحتی‌های قلبی شود؟

بیشتر بخوانید:

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *