سفر به کیپ تاون با این تفریحات فوق العاده

سفر به کیپ تاون در آفریقای جنوبی به عنوان یکی از شهرهای توریستی این کشور دیدنی های زیادی را در خود جای داده است. تفریحات و فعالیت هایی در کیپ تاون وجود دارند که نمی توان از آنها گذشت و ما نیز در تور عید آفریقای جنوبی برخی از آنها را برایتان برنامه ریزی کرده ایم. در این مطلب از زرین تراول قصد داریم تا شما را با این موارد آشنا کنیم.

تله کابین کوه تیبل

کوه عنوان یکی از شناخته شده ترین جاذبه های گردشگری در این شهر است. ظاهر این کوه دیدنی شبیه به یک میز بوده به همین دلیل این چنین نامگذاری شده است. برای لذت بردن از این مکان نیازی نیست که کوه نوردی کنید و از مسیر سخت و صخره ای این کوه بالا بروید. تنها کافیست خود را به تله کابین کوه تیبل برسانید. مسیری به طول 1085 کیلومتر که پس از رسیدن به آن چشم اندازی خیره کننده از شهر خواهید داشت.

سفر به کیپ تاون

سندبوردینگ در سفر به کیپ تاون

شما باید در کیپ تاون انتظار نور خورشید زیادی را داشته باشید. در کنار آن گاهی اوقات باد نیز چاشنی نور خورشید می شود. این موارد باعث شده تا در بخش هایی از این شهر تپه های شنی چشم نوازی ایجاد شوندکه آن را به مکانی ایده آل برای فعالیتی هیجان انگیز به نام سندبوردینگ تبدیل می کند. سندبوردینگ از جمله فعالیت های جذابی است که گردشگران در آفریقای جنوبی و بخصوص در Cape Peninsula آن را تجربه خواهند کرد.

سفر به کیپ تاون با این تفریحات فوق العاده

تماشای غروب آفتاب

اگر تماشای غروب آفتاب بنظرتان چندان کار جذابی نمی آید، نگاهی به تصویر زیر بیاندازید تا ببینید هر روزه چند نفر برای این فعالیت در سیگنال هیل (Signal Hill) دور یکدیگر جمع می شوند. غروب آفتاب را با چشم اندازی رویایی از دریا تماشا کنید.

سفر به کیپ تاون

تونل های زیر زمینی کیپ تاون

یی از نکات الب توجه در مورد شهر کیپ تاون تونل های زیر زمینی آن است. در زیر این شهر شبکه ای از تونل هایی بزرگ قرار گرفته که قدمت آن به سال 1652 میلادی می رسد. این تونلها برای خارج کردن آب اقیانوس از زیر شهر مورد استفاده قرار می گرفته که به مرور زمان و گسترش شهر نشینی حالا دیگر مورد استفاده نیست. اکنون شما می توانید به عنوان یک تور تاریخی از این تونل ها دیدن کنید و در زیر شهر به گشت و گذار مشغول شوید.

صرف غذا و کلاس آشپزی در رستوران کیپ مالای

صرف غذا در رستوران کیپ مالای تجربه ای بسیار دوست داشتنی و لذیذ است، اما طبخ غذاهای این رستوران در یک کلاس آشپزی بسیار هیجان انگیز خواهد بود. در این تورها آموزش آشپزی شما می گیرید که چطور همانند یک آشپز محلی غذاهایی بی نظیر را درست کنید.

تماشای مزارع انگور در سفر به کیپ تاون

بازدید از مزارع انگور در برنامه تور عید آفریقای جنوبی ما نیز وجود دارد و تجربه ای جذاب خواهد بود. بطورکلی مزارع انگور در کیپ تاون یکی از جذابیت های آن به شمار می آید. فضاهایی با درختانی که مرتب و منظم در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و شما نیز می توانید در آنها به گشت و گذار بپردازید.

سفر به کیپ تاون

تماشای فیلم در فضای باز

حالا دیگر زمان های زیادی گذشته که شما می توانید در هر جایی که باشید یک فیلم دیدنی را برای خود پلی کنید و از آن لذت ببرید. اما تماشای فیلم در محیطی باز و در کنار افرادی از سایر کشورها نیز بسیار جذاب خواهد بود. در کیپ تاون به سینمای The Galileo که در محیطی باز قرار دارد و بروید از برنامه های آن لذت ببرید. این سینما هر روزه از هنگام غروب برنامه خود را آغاز می کند.

اسب سواری در کنار ساحل

سواحل دیدنی و زیادی وجود دارند که می توانید در سفر به کیپ تاون از آنها در هنگام گذراندن تعطیلات لذت ببرید. اما یکی از طولانی ترین خطوط ساحلی کیپ تاون بهترین مکان برای تجربه اسب سواری است. ساحل Noordhoek Beach در کیپ تاون جایی است که همه روزه از هنگام صبح افراد زیادی برای اسب سواری به آن مراجعه می کنند.

سفر به کیپ تاون

تماشای پنگوئن ها در ساحل بولدرز

انتظار اکثر مردم این است که پنگوئن ها را در مکان هایی کاملا سرد سیر مشاهده کنند. اما اینجا در کیپ تاون ساحلی دیدنی وجود دارد که تعداد زیادی از پنگوئن ها در آن زندگی می کنند. ساحل Boulders Beach یکی از مکان هایی است که در برنامه تور عید آفریقای جنوبی نیز قرار دارد و بازدید از آن بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

منبع: theculturetrip

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *