سفر به بانکوک، شهر زیبای آسیا

بانکوک، به معنی شهر فرشته‌هاست. این شهردر کرانه خاوری رود چائو فرایا در نزدیکی خلیج تایلند واقع شده‌ است. بانکوک یا بانگکوک پایتخت کشور تایلند و بزرگترین شهر آن است. بانکوک در مرکز تایلند واقع شده و  مساحت آن در حدود 1500 کیلومتر مربع است. در سفر به بانکوک با ما همراه باشید.

بانکوک به دلیل داشتن معبدهایش، مجموعه کاخ پادشاهی، مراکز خرید بزرگ و رستوران های فراوان دربین گردشگران شهرت یافته است.

آب و هوای گرمسیری بانکوک را به  مقصدی  محبوب برای سفر در  هر زمان از سال مبدل کرده است. با این حال، فصل باران های موسمی از ماه می تا اکتبر بسیاری از بازدید کنندگان در خلیج را با طوفان غیر قابل پیش بینی مواجه می کند. اگرچه این زمان ارزانترین زمان برای بازدید از بانکوک می باشد ولی اکثر مردم ترجیح می دهند ماه های نوامبر تا آوریل را برای مسافرت به بانکوک انتخاب کنند.

از ماه نوامبر تا آوریل آب و هوا بسیار خشک و دلپذیر می باشد به طوریکه  با وجود اوج قیمت ها اوج مسافرت ها در آن زمان انجام می‌شود.

 

  • اوج سفر به بانکوک : نوامبر-آوریل
  • کمترین سفر به بانکوک: می- اکتبر

 

اطلاعات آب و هوا

بانکوک شهری است با سه  فصل، که بیشترین روزهای سال آن آفتابی است. ماههای فوریه تا آوریل گرم و خشک با میانگین دمای بالا 92 درجه و 75 درصد رطوبت است. می تا  اکتبر فصل باران های موسمی است،  با درجه حرارت بالا (به طور متوسط 90 درجه) که رطوبت 80 درصد می رسد. نوامبر تا ژانویه درجه هوا 88 درجه با 75 درصد رطوبت می‌باشد.

 

سفر به بانکوک تایلند

سفر به بانکوک تایلند

سفر به بانکوک تایلند

 

سفر به بانکوک تایلند

سفر به بانکوک تایلند

 

سفر به بانکوک تایلند

سفر به بانکوک تایلند

 بیشتر بخوانید: ده کاری که باید در سفر به شانگهای چین انجام داد

 امیدواریم که از این مطلب لذت برده باشید. برای مشاوره در زمینه مسافرت، رزرو بلیط و هتل، می‌توانید با «زرین‌نما» تماس بگیرید.

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *