ساحل سرخ در شهر پینجین چین

اگر به دنبال مکان‌هایی ناشناخته و حیرت‌انگیز در سراسر جهان هستید ساحل سرخ در شهر پینجین چین را در برنامه سفرهای خود قرار دهید. این مکان در وسیع‌ترین زمین مرطوب در سراسر جهان قرار دارد و کامل‌ترین اکوسیستمی است که می‌توان یافت در ادامه به معرفی ساحل سرخ در شهر پینجین کشور چین خواهیم پرداخت تصاویر بی‌نظیر این مکانی دیدنی در چین را از دست ندهید.

ساحل سرخ پینجین 

در ابتدا باید توضیح دهم که هیچ کدام از این تصاویر با استفاده از تکنیک مادون قرمز تهیه نشده و ساحل سرخ در پینجین یکی از جاهای دیدنی این کشور است که در سفر به چین می‌توانید از آن بازدید کنید.

احتمالا برای شما نیز ماسه‌های طلایی اولین چیزی هستند که با فکر کردن به ساحل به ذهنتان خطور می‌کنند. اما قطعا با تماشای تصاویری که در زیر از ساحل سرخ مشاهده می‌کنید تصورات شما تغییر خواهد کرد.

ساحل سرخ پینجین چین

ساحل سرخ پینجین در کشور چین یکی از دیدنی‌ترین نقاط جهان است که ارزش این را دارد فقط برای تماشای آن سفر به این کشور را در لیست کارهایی قرار دهید که باید آنها را انجام دهید. ساحل قرمز رنگی که در این مکان مشاهده می‌کنید در حقیقت به دلیل نوعی علف هرز دریایی است که در ساحل روییده و فضایی رویایی را ایجاد کرده است.

این نوع از علف‌های هرز دریایی در فصل بهار می‌رویند و در طول فصل تابستان به رنگ سبز در می‌آیند. سپس رنگ آنها در فصل پاییز رو به قرمزی می‌رود و کاملا سرخ می‌شود. تا جایی که این منطقه با ظاهری شگفت‌انگیز را خلق می‌کند.

پیج اینستاگرام زرین نما

در پیج اینستاگرام زرین نما ما سعی داریم تا به معرفی مکان‌های کمتر شناخته شده بپردازیم. تصاویر و محتوای پیج اینستاگرام زرین نما برای کسانی که به سفر و گردشگری علاقمند هستند بسیار جذاب خواهد بود.

ساحل سرخ پینجین چین

مکانی که ساحل سرخ در شهر پینجین در آن واقع شده در حقیقت بزرگترین منطقه مرطوب با نی‌زارهایی در سطح وسیع در سراسر جهان است. همچنین این منطقه، کامل‌ترین اکوسیستم که در جهان می‌توان یافت را میزبانی می‌کند. در این مکان بیش از 260 گونه از پرندگان و 399 گونه از حیوانات وحشی در حال زندگی هستند و حتما می‌دانید که کمتر جایی در سراسر جهان وجود دارد که چنین تنوعی را از حیوانات در بر گرفته باشد.

از جمله پرندگان در معرض خطر انقراض که تعداد محدودی از آنها در محل ساحل سرخ زندگی می‌کنند می‌توان به درنای تاج‌دار خاکستری و کاکایی نوک‌سیاه اشاره کرد.

کانال تلگرام زرین نما

اگر از علاقمندان به سفر و گردشگری هستید احتمالا کانال تلگرام زرین نما با مطالب جذابی که دارد برایتان جالب خواهد بود. کافیست روی لینک پایین کلیک کرده و با همراه شوید.

جالب است بدانید از سال 1988 میلادی این بخش اعظمی از این مکان به عنوان منطقه حفاظت شده شناخته می‌شود و مردم و گردشگران اجازه ورود به آن را ندارند. اما خوشبختانه هنوز هم بخش‌هایی از ساحل سرخ وجود دارد که گردشگران می‌توانند از آن بازدید کنند.

ساحل سرخ پینجین چین

چگونه به ساحل سرخ در شهر پینجین چین برویم ؟

برای رفتن به ساحل سرخ ابتدا باید خود را به شهر پینجین برسانید. این شهر در فاصله 155 کیلومتری از شهر  شن‌یانگ Shenyang چین واقع شده است . شن‌یانگ یکی از شهرهای کشور جمهوری خلق چین است. این شهر بزرگ، یکی از شهرهای صنعتی چین محسوب می‌شود. کارخانجات خودروسازی و نظامی بزرگی در این شهر وجود دارد. شن‌یانگ در شمال‌شرقی کشور چین و در منطقه‌ای سردسیر نزدیک به کشورهای کره شمالی و روسیه قرار گرفته‌است.

ساحل سرخ پینجین چین
ساحل سرخ پینجین در کشور چین یکی از دیدنی‌ترین نقاط جهان است
ساحل سرخ پینجین چین
ساحل قرمز رنگی که در این مکان مشاهده می‌کنید در حقیقت به دلیل نوعی علف هرز دریایی است
ساحل سرخ پینجین چین
بزرگترین منطقه مرطوب با نی‌زارهایی در سطح وسیع در سراسر جهان است.
ساحل سرخ پینجین چین
از سال 1988 میلادی این بخش اعظمی از این مکان به عنوان منطقه حفاظت شده شناخته می‌شود
ساحل سرخ پینجین چین
این منطقه، کامل‌ترین اکوسیستم که در جهان می‌توان یافت را میزبانی می‌کند.
ساحل سرخ پینجین چین
در این مکان بیش از 260 گونه از پرندگان و 399 گونه از حیوانات وحشی در حال زندگی هستند

ساحل سرخ پینجین چین

ساحل سرخ پینجین چین

ساحل سرخ پینجین چین

ساحل سرخ پینجین چین

 منبع travelchinaguide | wikipedia | zarintravel

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *