زیباترین سواحل کیپ تاون

کیپ تاون رویایی تعدادی از زیباترین سواحل در سراسر جهان را در خود جای داده است. در این مطلب از زرین تراول قصد داریم تا تعدادی از بهترین سواحل کیپ تاون را به شما کاربران عزیز معرفی کنیم.

زیباترین سواحل کیپ تاون

کیپ تاون در آفریقای جنوبی یک شهر توریستی تمام عیار است. سواحل زیبای این شهر بسیار گسترده هستند و برای بازدید از آنها و تجربه تفریحات آبی باید برای آنها برنامه ریزی دقیقی داشت. در زیر قصد داریم تا تعدادی از زیبای ترین سواحل کیپ تاون را به شما کاربران عزیز معرفی کنیم.

ساحل آتلانتیک سیبورد Atlantic Seaboard Beaches

این ساحل از زیباترین سواحل کیپ تاون از وی اند ای واتر فرانت V&A Waterfront شروع شده و تا هانت بی Hout Bay امتداد می یاید. در ساحل آتلانتیک سیبورد باد با شدت بسیار کمی می وزد و به همین دلیل نیز این ساحل بهترین مکان برای برنزه کردن و شنا کردن است. همچنین شما می توانید در ساحل آتلانتیک سیبورد از فروشگاه های محلی اطراف نیز دیدن کنید.

زیباترین سواحل کیپ تاون

ساحل تیبل بی Table Bay Beaches

در شمال ساحل کلیفتون مکانی دیدی قرار گرفته که چشم انداز خیره کننده ای رو به کوه تیبل دارد. اگر از علاقمندان به قایق سواری، گشت و گذار در اطراف ساحل، اسکی روی آب و  پرواز با کایت هستید رفتن به ساحل تیبل بی را در برنامه سفر خود قرار دهید.

زیباترین سواحل کیپ تاون

ساحل آتلانتیک South Atlantic Beaches

آتلانتیک بهترین ساحل برای پیاده روی، اسب سواری و بطورکلی گشت و گذار در امتداد خط ساحلی است. این ساحل معمولا خلوت است و اگر دوست دارید به دور از هیاهو باشید رفتن به آن توصیه می شود. تماشای غروب آفتاب از دیگر فعالیت های محبوب گردشگران در ساحل آتلانتیک است که بی شک به هر کسی آرامش را هدیه خواهد کرد.

زیباترین سواحل کیپ تاون

ساحل فالس بی کوست  False Bay Coast Beaches

ساحل فالس بی کوست از کیپ پوینت شروع شده و تا هلدبرگ امتداد دارد. در این ساحل شما تخته سنگ هایی دیدنی را مشاهده می کنید. با اینکه امکانات مناسبی برای تفریحات آبی در بیشتر سواحل کیپ تاون وجود دارد اما باید بدانید اکثر گردشگران تفریحاتی همچون شنا، حمام آفتاب، قایقرانی، پپیاده روی، اسکی روی آب را در این خط ساحلی ترجیح می دهند.

زیباترین سواحل کیپ تاون

ساحل کیپ هلد برگ Cape Helderberg Beaches

ساحل کیپ هلد برگ یکی از زیباترین سواحل کیپ تاون کمی از شهر کیپ تاون فاصله دارد. برای دسترسی به این ساحل حدودا باید به اندازه 45 دقیقه از کیپ تاون فاصله بگیرید. این فاصله باعث شده تا افراد کمتری ساحل کیپ هلد برگ را به عنوان مقصد تفریحات آبی خود انتخاب نمایند و فضای بکری در آن ایجاده شده است. تفریحات خانوادگی ، حمام آفتاب، قایق سواری و حتی ماهیگیری از فعالیت های مورد علاقه گردشگران در ساحل کیپ هلد برگ است.

زیباترین سواحل کیپ تاون

ساحل هرمانوس Hermanus Beaches

اما برای تجربه تفریحاتی مهیج تر و متفاوت تر باید کمی بیشتر از کیپ تاون فاصله بگیرید. ساحل هرمانوس یکی از زیباترین سواحل کیپ تاون به اندازه 1 تا 2 ساعت رانندگی با کیپ تاون فاصله دارد اما بی شک ارزشش را خواهد داشت. تماشای نهنگ ها در آب های آزاد و تجربه ماهگیری در این مکان حتما شما را نیز هیجان زده خواهد کرد.

زیباترین سواحل کیپ تاون

با اینکه آرامشی که می توانید در یک هتل 5 ستاره در سان سیتی تجربه کنید با فعالیت های مهیج در سواحل کیپ تاون زمین تا آسمان تفاوت دارد اما هر کدام به اندازه ای دوست داشتنی هستند که دلتان بخواهد حتی برای یک بار در طول زندگی خود برای آن هزینه کنید. ما در تور عیر آفریقای جنوبی هر دو این تفریحات را برای شما در نظر گرفته ایم. در لینک زیر جزئیات این تور را خواهید دید.

منبع: sa-venues

 

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *