زیباترین سواحل جهان ؛ تصاویر زیبایی از ۲۰ ساحل شگفت‌انگیز جهان

سواحل همواره از جمله زیبایی‌های طبیعت و جاذبه‌های گردشگری بوده‌اند و گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کنند. اگر شما هم علاقه‌مند به زیبایی‌های شگفت‌انگیز سواحل هستید، با «زرین‌نما بلاگ» همراه باشید تا با زیباترین سواحل جهان ، به انتخاب مخاطبین Condé Nast Traveler، آشنا شوید.

زیباترین سواحل جهان ؛ تصاویر زیبایی از ۲۰ ساحل شگفت‌انگیز جهان

۲۰. جزیره Tikehau ؛  پلینزی فرانسه

اگر به دنبال شن‌های زیبای سفید و صورتی هستید، جزیره Tikehau تبدیل به جزیره مورد علاقه شما خواهد شد. این جزیره که در پلینزی فرانسه واقع شده است، یکی از زیباترین جزیره‌های فرانسه با آب آبی روشن و شفاف است.

زیباترین سواحل جهان ؛
زیباترین سواحل جهان ؛ اگر به دنبال شن‌های زیبای سفید و صورتی هستید، جزیره Tikehau تبدیل به جزیره مورد علاقه شما خواهد شد.

 

۱۹. ساحل Dreamland ؛ بالی

بالی جزیره‌ای است واقع در کشور اندونزی که از مراکز گردشگری مهم جهان به شمار می‌رود. این جزیره ساحل‌های زیبای زیادی دارد که ساحل Dreamland یکی از آن‌ها است.

زیباترین سواحل جهان ؛
زیباترین سواحل جهان ؛ بالی جزیره‌ای است واقع در کشور اندونزی که از مراکز گردشگری مهم جهان به شمار می‌رود. این جزیره ساحل‌های زیبای زیادی دارد که ساحل Dreamland یکی از آن‌ها است.

 

۱۸. ساحل Bathsheba ؛ باربادوس

ناهموار، وحشی و دست نخورده تنها تعدادی از کلماتی هستند که می‌توانند برای تعریف ساحل Bathsheba به کار برده شوند. این ساحل عکاسان و موج سواران زیادی را به خود جذب می‌کند.

زیباترین سواحل جهان
زیباترین سواحل جهان ؛ ناهموار، وحشی و دست نخورده تنها تعدادی از کلماتی هستند که می‌توانند برای تعریف ساحل Bathsheba به کار برده شوند. این ساحل عکاسان و موج سواران زیادی را به خود جذب می‌کند.

 

۱۷. ساحل هفت مایلی (Seven Mile Beach) ؛ جزایر کیمن

این ساحل که در غرب «گراند کیمن» واقع شده است، در حال حاضر ساحلی ۵.۵ مایلی حساب می‌شود. آب روشن و شفاف، ماسه‌های مرجانی، نخل‌های زیبا، نوشیدنی‌های متنوع، رستوران‌ها و فضای پر جنب و جوش این ساحل، گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند.

زیباترین سواحل جهان
زیباترین سواحل جهان ؛ آب روشن و شفاف، ماسه‌های مرجانی، نخل‌های زیبا، نوشیدنی‌های متنوع، رستوران‌ها و فضای پر جنب و جوش ساحل Seven Mile، گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند.

 

۱۶. خلیج نعل اسبی (Horseshoe Bay) ؛ برمودا

این خلیج یکی از زیباترین و محبوب‌ترین نقاط برمودا به حساب می‌آید. اگر قصد سفر با کودک خود را دارید، این مکان می‌تواند انتخاب مناسبی برایتان باشد. چرا که بعضی از قسمت‌های آن کم عمق بوده و کاملا مناسب برای کودکان است. علاوه بر انواع زیبایی‌هایی که می‌توان در Horseshoe Bay یافت،‌شن‌های نرم و صورتی زیبایی خاصی به این مکان بخشیده‌اند.

زیباترین سواحل جهان
زیباترین سواحل جهان ؛ این خلیج یکی از زیباترین و محبوب‌ترین نقاط برمودا به حساب می‌آید. اگر قصد سفر با کودک خود را دارید، این مکان می‌تواند انتخاب مناسبی برایتان باشد.

 

۱۵. جزیره‌ی هاربور (Harbor Island) ؛ باهاماس

جزیره هاربور سواحل زیبایی دارد. این جزیره نسبت به سایر جزایر باهاماس خلوت‌تر است؛ و اگر به دنبال آرامش در باهاماس هستید، این جزیره می‌تواند گزینه مناسبی برایتان باشد. البته لازم به ذکر است که این جزیره نسبت به سایر جزایر باهاماس، گران‌تر است.

زیباترین سواحل جهان
زیباترین سواحل جهان ؛ جزیره هاربور سواحل زیبایی دارد. این جزیره نسبت به سایر جزایر باهاماس خلوت‌تر است

 

۱۴. ساحل آبی (La Chiva) ؛ پورتوریکو

اگر که عاشق پیاده‌روی‌ طولانی در ساحل، آب روشن و شفاف و غواصی هستید، La Chiva انتخاب مناسبی برای یک سفر دلچسب است. La Chiva یکی از بهترین و زیباترین ساحل‌های کارائیب با آبی روشن و شفاف است. رفتن به این ساحل و می‌تواند یک ماجراجویی هیجانی و سفری به یادماندنی باشد.

زیباترین سواحل جهان
زیباترین سواحل جهان ؛ اگر که عاشق پیاده‌روی‌ طولانی در ساحل، آب روشن و شفاف و غواصی هستید، La Chiva انتخاب مناسبی برای یک سفر دلچسب است

 

۱۳. خلیج ترانک (Trunk Bay) ؛ جزایر ویرجین ایالات متحده آمریکا

خلیج ترانک پارک ملی ساحلی است که در سنت جان از مجموعه جزایر ویرجین ایالات متحده آمریکا قرار گرفته است. این خلیج به عنوان یکی از زیباترین سواحل جهان از سوی انجمن نشنال جئوگرافی انتخاب شده است. سالانه مسافران زیادی از سراسر جهان برای بازدید از سواحل آن به این نقطه سفر می‌کنند. سواحل زیبا، استراحت‌گاه‌های ساحلی و غواصی در میان تپه‌های مرجانی واقع در آب‌های کم عمق این ناحیه از جمله جاذبه‌های این مکان است.

زیباترین سواحل جهان
زیباترین سواحل جهان ؛ خلیج ترانک پارک ملی ساحلی است که در سنت جان از مجموعه جزایر ویرجین ایالات متحده آمریکا قرار گرفته است. این خلیج به عنوان یکی از زیباترین سواحل جهان از سوی انجمن نشنال جئوگرافی انتخاب شده است

 

۱۲. ساحل دره وایپیو (Waipio Valley Beach) ؛ هاوایی

این ساحل در دره Waipio یکی از سواحل زیبای هاوایی است. برای رسیدن به این ساحل بایستی از راه‌های باریک و شیب‌دار عبور کنید. ولی تحمل کردن سختی راه ارزش دیدن این ساحل را دارد. با رسیدن به این ساحل و دیدن زیبایی‌های آن، خستگی راه را فراموش خواهید کرد.

زیباترین سواحل جهان
زیباترین سواحل جهان ؛ساحل دره وایپیو یکی از سواحل زیبای هاوایی است، که برای رسیدن به آن بایستی از ره‌های سختی عبور کرد

 

۱۱. پَرِت کی (Parrot Cay) ؛ جزایر تورکس و کایکوس (Turks and Caicus)

حتما دلیلی وجود دارد که ستاره‌هایی مثل «بروس ویلیس» و «دونا کاران» خانه‌های تعطیلاتی خود را در این مکان ساخته‌اند. این جزیره خصوصی هزار هکتاری، تنها با یک قایق سواری سی و پنج دقیقه‌ای از Providenciales قابل دسترس است. Parrot Cay دارای اقامتگاه‌های لوکس و زیبایی نیز است.

زیباترین سواحل جهان
زیباترین سواحل جهان ؛ جزایر تورکس و کایکوس با سواحلی زیبا و اقامتگاه‌های زیبا و لوکس

 

۱۰. ساحل Lindquist ؛ سنت توماس، جزایر ویرجین ایالات متحده آمریکا

ساحل Lindquist با شن و ماسه سفید و آب کم عمق فیروزه‌ای و آرام، برای همه اعضای خانواده مناسب بوده و کودکان نیز می‌توانند از شنا کردن در آن لذت ببرند. این ساحل در طول هفته معمولا آرام و خلوت است، اما آخر هفته‌ها محلی‌ها آنجا جمع شده و مهمانی‌های کوچکی به پا می‌کنند. این ساحل با نام Smith Bay نیز شناخته می‌شود.

زیباترین سواحل جهان
زیباترین سواحل جهان ؛ ساحل Lindquist با شن و ماسه سفید و آب کم عمق فیروزه‌ای و آرام، برای همه اعضای خانواده مناسب بوده و کودکان نیز می‌توانند از شنا کردن در آن لذت ببرند

 

۹. ساحل Orient Bay ؛ سن مارتن (Saint Martin)

تمام روز را می‌توانید از منظره‌های زیبای ساحل، آب آبی و شن‌های سفید لذت ببرید. بارها و کلوب‌ها در سراسر ساحل Orient Bay وجود دارند و فاصله‌اش تا فرودگاه تنها دو مایل است. به همین خاطر این ساحل معمولا شلوغ و پر رفت و آمد است.

زیباترین سواحل جهان
زیباترین سواحل جهان ؛ تمام روز را می‌توانید از منظره‌های زیبا، آب آبی و شن‌های سفید ساحل Orient Bay لذت ببرید

 

۸. ساحل Treasure ؛ جامائیکا

جامائیکا جزیره‌ای بسیار زیبا در دریای کارائیب و با مناظر زیبا، آبشارهای دیدنی و با آب و هوای گرمسیری است. این جزیره ساحل‌های شگفت‌انگیز فراوانی دارد که ساحل Treasure یکی از آن‌هاست. این خط ساحلی شش مایلی، در واقع به تعدادی قسمت‌های کوچک تقسیم شده است که شهار مورد از آن‌ها عمومی هستند. شنا در این ساحل می‌توانید از شنا کردن، غواصی و تماشای صخره‌های دست نخورده لذت ببرید.

زیباترین سواحل جهان
زیباترین سواحل جهان ؛ جامائیکا جزیره‌ای بسیار زیبا در دریای کارائیب و با مناظر زیبا، آبشارهای دیدنی و با آب و هوای گرمسیری است. ساحل Treasure یکی از ساحل‌های زیبای این جزیره است

 

۷. ساحل Matira ؛ بورا بورا، پلینزی فرانسه

جزیره بورا بورا بدون شک یکی از زیباترین و رمانتیک‌ترین نقاط دنیا است. ساحل Matira نیز در این جزیره یکی از زیباترین ساحل‌ها است. این ساحل،‌ که شاید معروف‌ترین ساحل تاهیتی باشد، با شن و ماسه سفید، تالاب‌های کم عمق زمردی، و نخل‌های زیبا، یکی از معدود ساحل‌های عمومی و قابل دسترس بورا بورا است. بنابراین به راحتی می‌توانید از این مکان لذت ببرید.

زیباترین سواحل جهان
زیباترین سواحل جهان ؛ جزیره بورا بورا بدون شک یکی از زیباترین و رمانتیک‌ترین نقاط دنیا است. ساحل Matira نیز در این جزیره یکی از زیباترین ساحل‌ها است.

 

۶. ساحل پالم (Palm Beach) ؛ آروبا (Aruba)

آروبا جزیره‌ای است در جنوب دریای کارائیب، و جزئی از پادشاهی هلند به شمار می‌آید. ساحل پالم که در شمال غرب این منطقه قرار گرفته است، یکی از زیباترین ساحل‌ها به حساب می‌آید. در این ساحل بارها، رستوران‌ها و کلوب‌های شبانه فراوانی وجود داشته و میزبان گردشگران هستند.

زیباترین سواحل جهان
زیباترین سواحل جهان ؛ ساحل پالم که در شمال غرب منطقه آروبا قرار گرفته است، یکی از زیباترین ساحل‌ها به حساب می‌آید

 

۵. ساحل Reduit ؛ سنت لوسیا

سنت لوسیا (St. Lucia) یکی از زیباترین جزیره‌های مجمع‌الجزایر کارائیب است. این جزیره جاذبه‌های گردشگری زیبا فراوان و ساحل‌های زیبایی دارد که ساحل Reduit یکی از آن‌هاست. این ساحل با منظره‌های زیبا و آرام‌بخش و استراحتگاه‌های لوکس، مکانی مناسب برای یک سفر دلچسب و آرام کننده است.

زیباترین سواحل جهان ؛ تصاویر زیبایی از ۲۰ ساحل شگفت‌انگیز جهان
زیباترین سواحل جهان ؛ سنت لوسیا (St. Lucia) یکی از زیباترین جزیره‌های مجمع‌الجزایر کارائیب است. این جزیره جاذبه‌های گردشگری زیبا فراوان و ساحل‌های زیبایی دارد که ساحل Reduit یکی از آن‌هاست

 

۴. ال نیدو ؛ پالاوان، فیلیپین

پالاوان یکی از استان‌های کشور فیلیپین و نیز نام جزیره‌ای در این کشور است. ال نیدو میزبان حدود پنجاه ساحل زیبا است که نمی‌توان یکی از آن‌ها را به عنوان زیباترینشان انتخاب کرد. در این ساحل‌ها زیباترین و چشم‌نوازترین و منظره‌ها را همراه با سفیدترین شن‌ها می‌توان یافت.

زیباترین سواحل جهان
زیباترین سواحل جهان ؛ پالاوان یکی از استان‌های کشور فیلیپین و نیز نام جزیره‌ای در این کشور است. ال نیدو میزبان حدود پنجاه ساحل زیبا است

 

۳. ساحل Sunset ؛ اوهایو، هاوایی

این ساحل یکی از بهترین مکان‌ها برای تماشای موج‌های دریا در زمستان است. از طرفی در فصل تابستان نیز آب این منطقه همانند یک دریاچه آرام بوده و مکانی مناسب برای غواصی است. از همه مهم‌تر، غروب خورشید در این ساحل منظره‌ای وصف نشدنی است.

زیباترین سواحل جهان
زیباترین سواحل جهان ؛ این ساحل یکی از بهترین مکان‌ها برای تماشای موج‌های دریا در زمستان است. از طرفی در فصل تابستان نیز آب این منطقه همانند یک دریاچه آرام بوده و مکانی مناسب برای غواصی است.

 

۲. ساحل Honopu ؛ کائوآئی، هاوایی

ساحل Honopu، که با نام ساحل Cathedral نیز شناخته می‌شود، همانند دره وایپیو راه سخت و دشواری برای رسیدن دارد. اما منظره‌های زیبا و چشم‌نواز این ساحل ارزش سختی کشیدن برای رسیدن به این ساحل را دارند. جالب است بدانید که قسمت‌هایی از فیلم معروف King Kong در این ساحل فیلمبرداری شده‌اند.

زیباترین سواحل جهان
زیباترین سواحل جهان ؛ ساحل Honopu، که با نام ساحل Cathedral نیز شناخته می‌شود، راه سخت و دشواری برای رسیدن دارد. اما منظره‌های زیبا و چشم‌نواز این ساحل ارزش سختی کشیدن برای رسیدن به این ساحل را دارند.

 

۱. ساحل Honokalani ؛ مائوئی، هاوایی

ساحل Honokalani با آب لاجوردی و طبیعتی سبز، نقطه رویایی عکاسان برای گرفتن عکس‌های زیبا است. طبیعت وحشی و دست نخورده هاوایی را در این ساحل به وفور می‌توان مشاهده کرد.

زیباترین سواحل جهان
زیباترین سواحل جهان ؛ ساحل Honokalani با آب لاجوردی و طبیعتی سبز، نقطه رویایی عکاسان برای گرفتن عکس‌های زیبا است

 

 

امیدواریم که از این مطلب لذت برده باشید. برای مشاوره در زمینه مسافرت، بلیط هواپیما و یا رزور هتل می‌توانید با «زرین‌نما» تماس بگیرید.

منبع : cntraveler

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *