لذت غذا خوردن در ارتفاع ۵۰ متری در دبی

یکی از تفریحات منحصر به فردی که شهر دبی به مسافرین خود ارائه می‌دهد، لذت غذا خوردن در آسمان است که می‌توانید آن را در رستوران معلق دبی که با نام شام در آسمان یا همان دینر این اسکای (Dinner in sky) شناخته می‌شود، تجربه کنید. در ادامه با زرین نما همراه باشید تا با این رستوران معلق در شهر دبی بیشتر آشنا شوید.

لذت غذا خوردن در رستوران معلق دبی با منظره ۳۶۰ درجه‌ای از شهر دبی

دینر این اسکای یکی از تجربه‌های منحصر به فرد و هیجان‌انگیزی است که می‌توانید در سفر به دبی داشته باشید. در این رستوران معلق می‌توانید با دوستان خود دور یک میز نشسته و در ارتفاع ۵۰ متری در شهر دبی و با مناظری بی‌نظیر از این شهر شام خود را میل کنید. این میز غذاخوری درست مقابل سکوی پرتاب اِسکای دایو دبی (Skydive Dubai) واقع در باشگاه دریایی بین المللی (Dubai International Marine Club) قرار دارد.

رستوران معلق دبی
دینر این اسکای یکی از تجربه‌های منحصر به فرد و هیجان‌انگیزی است که می‌توانید در سفر به دبی داشته باشید

 

مطالب مرتبط:

 

رستوران شام در آسمان روی سکویی باز و معلق قرار گرفته است که به وسیله جرثقیل و کابل در بالا قرار گرفته و به حالت تعلیق نگاه داشته شده است. این رستوران میزبان ۲۲ مشتری در هر ساعت است و میهمانان آن می‌توانند از منظره ۳۶۰ درجه‌ای شهر نهایت لذت را ببرند. نکته‌ای که در رابطه با این رستوران معلق دبی در ارتفاع ۵۰ متری وجود دارد این است که اگر ترس از ارتفاع دارید، به هیچ عنوان فکر غذا خوردن در این رستوران را نکنید. چرا که با توجه به معلق بودن این رستوران در آسمان، ممکن است که نتوانید بر ترستان غلبه کنید. همچنین با توجه به ریسک و خطرات موجود در غذا خوردن در این رستوران وجود دارد، برای غذا خوردن در این رستوران یک برگه سلب مسئولیت و اطلاع از خطرات و نحوه حمل و نقل به محل قرار گیری به شما داده می‌شود که بایستی آن را امضا کنید.

رستوران معلق دبی
رستوران شام در آسمان روی سکویی باز و معلق قرار گرفته است که به وسیله جرثقیل و کابل در بالا قرار گرفته و به حالت تعلیق نگاه داشته شده است

 

پس از آنکه امنیت میهمانان این رستوران برقرار شد و همگی آن‌ها برگه‌ها را امضا کرده و تحویل دادند، جرثقیل به آرامی همه را به آسمان می‌برد که کل این فرآیند چیزی کم تر از 10 دقیقه زمان می‌برد. نکته جالبی که در رابطه با بالا رفتن این رستوران معلق توسط جرثقیل وجود دارد این است که هنگام بالا رفتن آن هیچ گونه تکانی به رستوران وارد نمی‌شود. به همین دلیل نیز ممکن است که با ترس زیادی نیز مواجه نباشید. اما پس از آنکه به ارتفاع نهایی این رستوران معلق یعنی ارتفاع ۵۰ متری رسیدید، خواهید دید که این ارتفاع بسیار زیاد است. مخصوصاً از آنجایی که قرار است مدت زمان ۵۵ دقیقه در آن ارتفاع قرار گرفته و غذا میل کنید، اگر ترس داشته باشید، ممکن است که این زمان برایتان به اندازه یک عمر باشد!!

با این حال از این ارتفاع می‌توان منظره‌ای خارق‌العاده را تماشا کرد. فرقی نمی‌کند که روی کدامیک از صندلی‌های این رستوران نشسته باشید؛ چرا که از هر طرف، یک چشم انداز اینستاگرامی و مناسب برای عکاسی فوق‌العاده خواهید داشت. تنها تفاوت این است که منظره پشت میهمانان منطقه مارینا، ساحل جمیرا بیچ، آتلانتیس پالم، برج العرب و یا برج خلیفه خواهد بود. از طرفی نیز به هیچ عنوان نیازی به نگرانی درباره تفاوت این منظره‌ها وجود ندارد. چرا که پس از مدتی این میز معلق در آسمان چرخشی ۱۸۰ درجه‌ای خواهد داشت تا همه میهمانان آن بتوانند از مناظر مختلف لذت ببرند. در ادامه می‌توانید تصاویری از این رستوران در آسمان و مناظر اطراف آن را مشاهده کنید.

رستوران معلق دبی

رستوران معلق دبی

رستوران معلق دبی

رستوران معلق دبی

رستوران معلق دبی

رستوران معلق دبی

رستوران معلق دبی

رستوران معلق دبی

 

نظر شما در مورد این رستوران معلق دبی چیست؟ آیا حاضرید در سفر خود به دبی غذا خوردن در ارتفاع ۵۰ متری را تجربه کنید؟

 

منبع: thenational

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *