راهنمای سفر به جام ملت‌ های آسیا 2019

چیزی به شروع جام ملت‌ های آسیا یکی از مهم‌ترین رویدادهای ورزشی در این قاره باقی نمانده و بهتر است برای اینکه با قیمت‌های بالا مواجه نشوید سفر خود را برای همراه بودن در کنار تیم ملی فوتبال ایران برنامه ریزی نمایید. در این مطلب از زرین تراول قصد داریم تا در قالب یک راهنمای سفر به جام ملت‌ های آسیا اطلاعات کاملی را در مورد حضور در این رقابت‌ها ارائه کنیم.

راهنمای سفر به جام ملت‌ های آسیا

در ابتدای این راهنمای سفر به جام ملت های آسیا برنامه بازی‌ها را ارائه خواهیم کرد. بازی‌های ایران در این رقابت‌ها در دو شهر دبی و ابوظبی امارات برگزار می‌شود. تیم ملی فوتبال ایران در مرحله گروهی با سه تیم بازی دارد که این بازی‌ها شامل تیم‌های یمن، ویتنام و عراق می‌شود. بطورکلی در جام ملت های آسیا هر بازی دارای یک شماره است که به وسیله آن و به نوعی پیش‌بینی می‌توان برای حضور در رقابت‌های مراحل بالا نیز برنامه‌ریزی داشت. طبق برنامه اعلام شده توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا ایران در نخستین بازی به مصاف تیم یمن خواهد رفت این مسابقه هفتمین رقابت در این تورنومنت می‌باشد و در تاریخ 17 دی و در ورزشگاه محمد بن زاید شهر ابوظبی برگزار خواهد شد.

راهنمای سفر به جام ملت‌ های آسیا

دیدار بعدی ایران مقابل ویتنام می‌باشد و این بازی نیز در ورزشگاه آل نهیان در شهر ابوظبی انجام می‌شود. مسابقه ایران و ویتنام در تاریخ 19 دبی برگزار خواهد شد.

آخرین مسابقه مرحله گروهی نیز ایران و عراق می‌باشد که می‌توان گفت سخت‌ترین بازی ایران به شمار می‌آید. توجه داشته باشید که بازی ایران و عراق در ورزشگاه آل مکتوم شهر دبی برگزار می‌شود. در زیر اطلاعات بالا بصورت خلاصه قابل مشاهده است.

 

 • دوشنبه 17 دی 1397 —- Jan 2019 Mon 08:00 PM هفت
 • بازی شماره 7 : ایران و یمن
 • استادیوم محمد بن زاید
 • در شهر ابوظبی

 

شنبه 22 دی 1397 —– Jan 2019 Sat 03:00 PM دوازده
بازی شماره 19 : ایران و ویتنام
ورزشگاه آل نهیان
در شهر ابوظبی

 

 • چهارشنبه 26 دی 1397 —- Jan 2019 Wed 08:00 PM شانزده
 • بازی شماره 32 : ایران و عراق
 • استادیوم آل مکتوم
 • در شهر دبی

پس از مرحله گروهی وارد مرحله یک هشتم خواهیم شد که اگر به عنوان تیم اول از مرحله گروهی صعود کنیم مسیر نسبتا راحتی خواهیم داشت. در صورتی که ایران تیم اول گروه D  باشد در مرحله یک هشتم با بهترین تیم سوم گروه‌های B-E-F مسابقه خواهیم داشت که در تاریخ 30 دی می‌باشد. در صورتی که پیروز این مسابقه نیز باشیم وارد مرحله یک چهارم می‌شویم و باید برنده بازی شماره 38 که در حقیقت برنده بازی تیم‌های دوم گروه‌های A  و C است رقابت داشته باشیم. پس از این مرحله وارد نیمه نهایی خواهیم شد. در مرحله نیمه نهایی با برنده بازی شماره 46 مسابقه داریم که در صورت برد وارد فینال رقابت‌های جام ملت‌ های آسیا می‌شویم. در زیر بطور خلاصه اطلاعاتی که در بالا ارائه کرده‌ایم قابل مشاهده است. توجه داشته باشید که این موارد در صورتی است که به عنوان تیم اول از مرحله گروهی صعود کنیم.

 • یک‌شنبه 30 دی 1397 —- Jan 2019 Sun 09:00 PM بیست
 • بازی شماره 39 : تیم اول گروه D و بهترین تیم سوم گروه‌های B-E-F
 • استادیوم محمد بن زاید
 • در شهر ابوظبی

 

پنج‌شنبه 4 بهمن 1397 —- Jan 2019 Thu 08:00 PM بیست و چهارم
بازی شماره 46 : برنده بازی‌های 38 و 39
استادیوم محمد بن زاید
در شهر ابوظبی

 

 • دوشنبه 8 بهمن 1397 —- Jan 2019 Mon 06:00 PM بیست و هشتم
 • بازی شماره 49 : برنده بازی‌های 46 و 45
 • استادیوم هزاع بن زاید
 • در شهر العین

 

جمعه  12 بهمن 1397  — Feb 2019 Fri 06:00 PM یکم
بازی شماره 51 : برنده بازی‌های 49 و 50
استادیوم شهری زاید
در شهر ابوظبی

راهنمای سفر به جام ملت‌ های آسیا

در این بخش از این راهنمای سفر به جام ملت‌ های آسیا حالات دیگر را بررسی می کنیم. اگر بخت با تیم ملی فوتبال ایران یار نبود و به عنوان تیم دوم وارد مرحله بعد شدیم بازهم مسیر برای رسیدن به فینال باز است. به عنوان تیم دوم گروه D باید با تیم اول گروه E رقابت داشته باشیم. در صورت پیروزی در این مسابقه به بازی شماره 47 می‌رسیم در این بازی با برنده تیم اول گروه C و بهترین تیم سوم گروه‌های A-V-B-F رقابت می‌کنیم. پس از آن نیز رقابت‌های نیمه نهایی و فینال را در پیش داریم.

 

 • سه‌شنبه 2 بهمن 1397 —- Jan 2019 Tue 08:00 PM بیست و دوم
 • بازی شماره 44 : تیم اول گروه E با تیم دوم گروه D
 • استادیوم آل نهیان
 • در شهر ابوظبی

 

جمعه 5 بهمن 1397  —— Jan 2019 Fri 05:00 PM بیست و پنجم
بازی شماره 47 : برنده بازی‌های 43 و 44
استادیوم شهری زاید
در شهر ابوظبی

 

 • سه‌شنبه 9 بهمن 1397 —- Jan 2019 Tue 06:00 PM بیست و نهم
 • بازی شماره 50 : برنده بازی‌های 47 و 48
 • استادیوم محمد بن زاید
 • در شهر ابوظبی

 

جمعه  12 بهمن 1397  — Feb 2019 Fri 06:00 PM یکم
بازی شماره 51 : برنده بازی‌های 49 و 50
استادیوم شهری زاید
در شهر ابوظبی

راهنمای سفر به جام ملت‌ های آسیا

اما اکنون در این راهنمای سفر به جام ملت‌ های آسیا شرایط بدتری را نیز بررسی میکنیم. در بدترین حالت اگر به عنوان بهترین تیم سوم گروه های A-C-D  به مرحله یک هشتم صعود کنیم مسیر سخت‌تری را در پیش خواهیم داشت. در مرحله یک هشتم نخست با تیم اول گروه B بازی داریم و پس از آن به مصاف برنده دیدار تیم اول گروه F و تیم دوم گروهی E می‌رویم. سپس بازهم با رقابت‌های مرحله نیمه نهایی در مسیر فینال خواهیم بود.

 • یک‌شنبه 30 دی 1397 —– Jan 2019 Sun 03:00 PM بیستم
 • بازی شماره 37 : تیم اول گروه B با بهترین تیم سوم گروه‌های A-C-D
 • استادیوم آل مکتوم
 • در شهر دبی

 

پنج‌شنبه 4 بهمن 1397 —– Jan 2019 Thu 05:00 PM بیست و چهارم
بازی شماره 45 : برنده بازی‌های 37 و 40
استادیوم آل مکتوم
در شهر دبی

 

 • دوشنبه 8 بهمن 1397 —– Jan 2019 Mon 06:00 PM بیست و هشتم
 • بازی شماره 49 : برنده بازی‌های 46 و 45
 • استادیوم هزاع بن زاید
 • در شهر العین

 

جمعه  12 بهمن 1397  — Feb 2019 Fri 06:00 PM یکم
بازی شماره 51 : برنده بازی‌های 49 و 50
استادیوم شهری زاید
در شهر ابوظبی

راهنمای سفر به جام ملت‌ های آسیا

بازی‌های ایران در جام ملت‌ های آسیا در کدام شهرها هستند؟

در این بخش از این راهنمای سفر به جام ملت‌ های آسیا به معرفی شهرهایی میرویم که بازی های ایران در آنها هستند. تمامی بازی‌های ایران حتی تا مرحله فینال در شهرهای دبی، ابوظبی و العین انجام می‌شود. این شهرها هر کدام کمتر از 200 کیلومتر با یکدیگر فاصله دارند و استادیوم‌هایی که مسابقات در آنها برگزار می‌شوند نیز نسبتا نزدیک به هم هستند. شما می‌توانید برای صرفه‌جویی در هزینه‌ های سفر به جام ملت‌ های آسیا با استفاده از اتوبوس خود را به این شهرها برسانید. البته شرکت در تمامی مسابقات ایران در این تورنومنت برایتان بسیار پر هزینه خواهد بود و به همین دلیل پیشنهاد می‌شود برای حضور در تعدادی از باز‌ی‌ها برنامه‌ریزی داشته باشید. در زیر فاصله این شهرها را روی نقشه تعیین کرده‌ایم.

انتخاب هتل برای جام ملت‌ های آسیا

شهرهای دبی و ابوظبی انتخاب‌های خوبی برای رزرو هتل هستند. در دبی شما می‌توانید علاوه‌بر تماشای بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران از جاهای دیدنی دبی نیز بازدید کنید. البته ابوظبی نیز جاذبه‌های زیادی دارد که در راهنمای سفر به ابوظبی به آنها اشاره کرده‌ایم. هتل‌هایی که در پایین در شهرهای دبی و ابوظبی معرفی شده‌اند انتخاب‌های متنوعی را از نظر رنج قیمت از شبی 40 دلار به بالا در دسترس شما قرار خواهند داد. همچنین با سرچ موقعیت مکانی این هتل‌ها می‌توانید مشاهده کنید هتل‌های نزدیک به استادیوم‌هایی را پیشنهاد کرده‌ایم که بازی‌های ایران در آنها انجام می‌شوند. مطلب هزینه سفر به دبی میتواند راهنمای خوبی برای شما در طول سفر باشد.

 1. Ramada Jumeirah Hotel هتل رامادا جمیرا
 2. Roda Links Al Nasr هتل رودا لینکز النصر
 3. Al Waleed Palace Hotel Apartments Oud Metha هتل ال والید پالاس
 4. Majestic Hotel Tower Dubai هتل مجستیک تاور دبی
 5. Mövenpick Hotel & Apartments Bur Dubai هتل آپارتمان موونپیکک بار دبی
 6. Hyatt Regency Dubai Creek Heights هتل هیات ریجنسی دبی
 7. The H Dubai هتل دبی اچ دبی
 8. Raffles Dubai هتل رافلس دبی

در بالا لیست نزدیکترین و مناسب‌ترین هتل‌های دبی برای اقامت در طول برگزاری مسابقات جام ملت‌ های آسیا معرفی شده و در زیر در این بخش از راهنمای سفر به جام ملت‌ های آسیا هم لیست هتل‌های ابوظبی که در نزدیکی استادیوم‌ هستند مشاهده می‌شود.

 1. Executive Suites by Mourouj هتل اکسکتیو سوئیت بای موروش
 2. Al Diar Sawa Hotel Apartments Abu Dhabi هتل آپارتمان ال دیار ساوا
 3. AG Hotel هتل ای جی
 4. Centro Al Manhal هتل سنترو ال منهال
 5. Paragon Hotel Apartments هتل آپارتمان پاراگون
 6. Phoenix Plaza Hotel Apartments هتل آپارتمان فونیکس پلازا
 7. Murjan Asfar Hotel Apartments هتل آپارتمان مارجان اسفار
 8. Marriott Hotel Downtown, Abu Dhabi هتل مریوت داون تاون

راهنمای سفر به جام ملت‌ های آسیا

قیمت بلیط هواپیمای ابوظبی

بلیط هواپیمای تهران به ابوظبی  یکی از مهمترین موارد در این راهنمای سفر به جام ملت‌ های آسیا میباشد. اما باید بدانید که بلیط این مسیر قیمت بالایی دارد. حدود این نرخ (که البته وابسته به روز دقیق پرواز شماست ) بیش از 6 میلیون تومان می‌باشد. پیش از برنامه ریزی برای این مورد بهتر است نگاهی به مطلب راهنمای سفر به ابوظبی نیز داشته باشید.

قیمت بلیط هواپیمای دبی

با اینکه تعدادی بازی‌هایی که در شهر دبی برگزار می‌شوند بسیار کم هستند اما اگر بازی‌هایی را انتخاب کنید که در این شهر هستند دردسر کمتری بابت جابجایی بین شهری خواهید داشت. قیمت بلیط هواپیمای دبی با پروازهای ماهان کمتر از 1.800 میلیون تومان می‌باشد که البته این رقم نسبت به روزی که بلیط خود را تهیه می‌کنید متفاوت است. اما توجه داشته باشید که بهتر است خرید بلیط هواپیما را به تعویق نیندازید. برای رزرو بلیط هواپیمای تهران دبی با کارشناسان ما از طریق تلفن 02188790590 در آژانس مسافرتی زرین نما تماس بگیرید. همچنین توصه میکنم مطالعه مطلب راهنمای سفر به دبی را نیز فراموش نکنید.

راهنمای سفر به جام ملت‌ های آسیا : چطور به ابوظبی برویم ؟

بهتر است بجای پرداخت هزینه بسیار بالای پرواز ابوظبی با استفاده از پروازهای ماهان که هزینه پایین‌تری دارند به دبی بروید و سپس از آنجا به وسیله تاکسی و یا اتوبوس خود را به ابوظبی برسانید.

اگر شما نیز پیش از این در یک رویداد ورزشی بزرگ شرکت داشته اید در بخش نظرات این راهنمای سفر به جام ملت‌ های آسیا تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: the-afc | ZarinTravel

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *