سنگاپور، بهشتی برای عاشقان خرید – قسمت اول

جزیره کوچک سنگاپور با داشتن تعداد زیادی مراکز خرید و بازارهای گوناگون، به عنوان بهشتی برای عاشقان خرید محسوب می‌شود. در ادامه با راهنمای خرید در سنگاپور با زرین نما همراه شده و با بهترین مراکز خرید این کشور مدرن و پیشرفته آشنا شوید.

[c][/c]

تعداد مراکز خرید، بازارها، خیابان‌های مخصوص خرید و پاساژهای سنگاپور به اندازه‌ای زیاد هستند که شاید در چند روز هم نتوان از همه آن‌ها بازدید کرد. به همین دلیل قبل از سفر به سنگاپور بهتر است که با معروف‌ترین مراکز خرید آن آشنا شوید. در ادامه در قالب راهنمای خرید در سنگاپور با معرفی ده مرکز خرید، بازار، خیابان و محله مخصوص خرید در سنگاپور همراهتان هستیم.

راهنمای خرید در سنگاپور

خیابان اورچارد ؛ Orchard Road

می‌توان گفت که خیابان اورچارد برای سنگاپور همانند خیابان شانزه لیزه پاریس برای فرانسه و یا خیابان آکسفورد برای لندن است. در هر دو طرف این خیابان ٰفروشگاه‌های زنجیره‌ای داخلی و بین‌المللی، بوتیک‌های کوچک و بزرگ، ادارات، مراکز اسپا، سالن‌های زیبایی، هتل‌ها، مراکز تفریحی، کافه‌ها و رستوران‌های متعدد وجود دارند که شاید با یک روز گشت و گذار در آن نتوان از همه آن‌ها بازدید کرد. در خیابان اورچارد می‌توان گفت که هر‌آنچه که دنبالش هستید را می‌توان یافت. از انواع پوشاک تا انواع لوازم الکترونیکی و برندهای بین‌المللی تا لوازم خانگی. توجه کنید که این خیابان تنها برای خرید نبوده و حتی اگر قصد خرید نیز نداشته باشید، مطمئنا از گشت و گذار در آن لذت خواهید برد.

راهنمای خرید در سنگاپور راهنمای خرید در سنگاپور

بیشتر بخوانید:

 

خرید در محله چینی‌ها

محله چینی‌ها یکی از قدیمی‌ترین محله‌هاست که چینی‌ها آن را برای سکونت و انجام تجارت انتخاب کردند. در این محله هم‌اکنون آثاری مانند مرکز فرهنگی چینی‌ها، خیابان غذای چینی، بازار شب و بسیاری از ساختمان‌های قدیمی با معماری چینی هنوز هم باقی مانده‌اند. از محله چینی‌ها می‌توانید سوغاتی‌های مناسب و ارزان قیمتی را نیز برای آشنایان خریداری نمایید. جالب است بدانید که تقریبا ۷۵٪ جمعیت سنگاپور را چینی‌ها تشکیل می‌دهند و به همین دلیل نیز این محله یکی از شلوغ‌ترین مکان‌های سنگاپور است. محله چینی‌ها یکی از جاذبه‌های گردشگری سنگاپور نیز به حساب می‌آید و حتی در صورتی که قصد خرید نیز نداشته باشید می‌توانید برای گشت و گذار از آن بازدید کنید.

راهنمای خرید در سنگاپور

سنگاپور، بهشتی برای عاشقان خرید - قسمت اول

مرکز خرید ویوو سیتی ؛ VivoCity

ویو سیتی یکی از بزرگ‌ترین مراکز خرید سنگاپور بوده و یکی از بزرگ‌ترین و بهترین مراکز خرید آسیا نیز محسوب می‌شود. در این مجموعه سرگرمی و تفریح با خرید در یک‌جا جمع شده است. ویوو سیتی میزبان بزرگ‌ترین سینمای سنگاپور، بزرگ‌ترین فروشگاه اسباب‌بازی، یک آمفی‌تئاتر، استخر و ۴ فودکورت بوده و در آن می‌توان انواع برندهای معروف و بین‌المللی را مشاهده کرد. در صورتی که قصد خرید ارزان در سنگاپور را داشته باشید نیز توچه کنید که در این مرکز خرید اوت‌لت‌هایی وجود دارد که از آنها می‌توان انواع برندها را با قیمتی مناسب‌تر تهیه کرد.

راهنمای خرید در سنگاپور راهنمای خرید در سنگاپور

خیابان حاجی لین ؛ Haji Lane

حاجی لین یکی از باریک‌ترین و در عین حال زیباترین خیابان‌های سنگاپور بوده و یکی از بهترین مکان‌های سنگاپور برای خرید به حساب می‌آید. در این خیابان بوتیک‌های زیبا و رنگارنگ با محصولات متنوع، ویترین‌های خیره‌کننده و نقاشی‌های دیواری زیبایی وجود دارند و شاید بازدید از آن به راحتی زمانی معادل یک روز نیاز داشته باشد. در خیابان حاجی لین تنوع محصول بالایی وجود داشته و مخصوصا برای کسانی مناسب است که به دنبال کالاهای خاص هستند. لازم به ذکر است که اکثر خانه‌ها، کافه‌ها، بوتیک‌ها و مغازه‌های خیابان حاجی لین به زیبایی تمام نقاشی شده‌اند و در واقع می‌توان از این خیابان به عنوان یکی از بهترین مکان های برای مشاهده هنر خیابانی یاد کرد.

راهنمای خرید در سنگاپور راهنمای خرید در سنگاپور

خرید در مارینا بی سندز ؛ Marina Bay Sands

مارینا بی خلیجی در بخش جنوبی سنگاپور است و در شرق مرکز شهر سنگاپور قرار دارد. این خلیج بدون شک یکی از زیباترین مکان های گردشگری سنگاپور است که در سفر به این کشور نباید آن را از دست داد. مجتمع تفریحی «مارینا بی سندز» نیز  در این خلیج قرار گرفته و یکی از بهترین مکان‌ها برای خرید در سنگاپور محسوب می‌شود. این مجموعه معماری فوق‌العاده زیبایی داشته و حتی اگر قصد خرید از آن را نیز نداشته باشید پیشنهاد می‌شود که آن را در لیست مکان‌هایی که می‌خواهید در سفر خود به سنگاپور از آن‌ها بازدید کنید قرار دهید. در صورت رفتن به خلیج مارینا بی، در کنار منظره‌های زیبا، می‌توانید از تماشای رقص نورهای فوق‌العاده نیز لذت ببرید.

سنگاپور، بهشتی برای عاشقان خرید - قسمت اول

راهنمای خرید در سنگاپور

مطالعه قسمت بعدی:

معرفی مراکز خرید سنگاپور – قسمت دوم

در این پست از زرین نما بلاگ در قالب راهنمای خرید در سنگاپور به معرفی بهترین مراکز خرید، بازارها و خیابان‌های زیبای این کشور که مخصوص خرید هستند پرداختیم. امیدوارم که از آن لذت برده باشید. نظر شما در مورد خرید در سنگاپور چیست؟ در صورت سفر به این کشور،‌ اولین مکانی که آن را برای خرید انتخاب می‌کنید، کدام است؟

منبع: singapore-guide

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *