سفر به دیزنی لند شانگهای،‌ تفریحی‌ترین مکان چین

پارک دیزنی لند شانگهای یکی از بزرگترین دیزنی لندهای دنیا است که با سرزمین‌های جذاب خود خاطرات شیرینی را برای مسافرین رقم می‌زند. در ادامه با زرین نما بلاگ همراه باشید تا با این پارک بیشتر آشنا شوید.

سفر به دیزنی لند شانگهای،‌ تفریحی‌ترین مکان چین

پارک دیزنی لند شانگهای که در پادونگ چین واقع شده است، ششمین پارک دیزنی لند در دنیا و اولین مورد در کشور چین است که در سال ۲۰۱۶ و در زمینی به مساحت ۱۱۶ هکتار افتتاح شده است. این پارک رکوردهای جالبی نیز در بین پارک‌های دیزنی لند دنیا دارد که در پست‌های قبلی زرین نما به آن‌ها پرداخته‌ایم و می‌توانید این رکوردها را در لینک زیر مطالعه نمایید:

این پارک که میزبان بلندترین قلعه دیزنی لند نیز است، شخصیت‌های کارتونی معروف دیزنی لند را با‌ شخصیت‌های معروف فیلم‌ها و کارتون‌های چینی نیز آمیخته است و این امر بر جذابیت دیزنی شانگهای افزوده است. پارک دیزنی لند شانگهای میزبان شش سرزمین عجیب و هیجانی است: جزیره ماجراجویی، باغ‌های تخیل، خیابان میکی، سرزمین فردا یا همان تومارولند، جزیره گنج و فانتزی لند، که در ادامه می‌توانید سفری به هریک از این سرزمین‌ها داشته و با آن‌ها آشنا شوید.

دیزنی لند شانگهای
پارک دیزنی لند شانگهای یکی از بزرگترین دیزنی لندهای دنیا است که با سرزمین‌های جذاب خود خاطرات شیرینی را برای مسافرین رقم می‌زند

 

مطالب مرتبط:

 

  • خیابان میکی دیزنی لند (Mickey Avenue)

خیابان میکی در ورودی این پارک قرار گرفته است و با ورود به آن می‌توانید میکی موس و دوستانش را مشاهده کنید که به میهمانان پارک خوش‌آمدگویی می‌کنند. خیابان میکی در‌واقع محلی برای خرید نیز به حساب آمده و در آن می‌توانید انواع تنقلات خوشمزه و خوردنی را به همراه سایر اقلام جالب خریداری کنید. شخصیت‌های کارتونی فراوانی را می‌توانید در این خیابان مشاهده کرده و حتی با آن‌ها عکس یادگاری نیز بگیرید. از جمله این شخصیت‌ها می‌توان به میکی موس، مینی موس، دونالد داک و سایر شخصیت‌های فیلم‌های دیزنی اشاره کرد.

دیزنی لند شانگهای
شخصیت‌های کارتونی فراوانی را می‌توانید در خیابان میکی مشاهده کرده و با آن‌ها عکس بگیرید

 

  • باغ‌های تخیل (Gardens of Imagination)

این باغ در دیزنی لند چین، اولین باغ موضوعی در بین پارک‌های دیزنی لند است که با پل‌ها و مسیرهایی سرزمین‌های دیزنی لند را به یکدیگر متصل می‌کند و به نوعی قطب اصلی پارک به حساب می‌آید. در این باغ نیز ترکیبی از شخصیت‌های کارتونی در انتظار مسافرین پارک هستند تا لحظاتی به یادماندنی را برایشان خلق کنند.

دیزنی لند شانگهای
در باغ‌های تخیل نیز ترکیبی از شخصیت‌های کارتونی در انتظار مسافرین پارک هستند تا لحظاتی به یادماندنی را برایشان خلق کنند

 

  • جزیره ماجراجویی (Adventure Isle)

تمرکز جزیره ماجراجویی بر روی جهانی گمشده با گنج‌های پنهان است. این جزیره بازدیدکنندگان را به دنیایی مخفی باستانی می‌برد که پر از اسرار و گنج‌های مخفی شده و هیجانی است. در این جزیره می‌توانید با حس ماجراجویی خود به دنبال این گنجینه‌های مخفی باشید و یا اینکه از مناظر زیبایی طراحی شده در جزیره لذت ببرید.

دیزنی لند شانگهای
در جزیره ماجراجویی می‌توانید با حس ماجراجویی خود به دنبال این گنجینه‌های مخفی باشید و یا اینکه از مناظر زیبایی طراحی شده در جزیره لذت ببرید

 

  • جزیره گنج (Treasure Cove)

حتماً با‌ شخصیت کاپیتان جک اسپارو در فیلم دزدان دریایی کارائیب آشنا هستید. جزیره گنج نیز بر اساس همین داستان ساخته شده و در‌ واقع بیانگر جزیره‌ای کارائیبی است که توسط کاپیتان اسپارو و یارانش تسخیر شده است. این جزیره اولین سرزمین با تم دزدان دریایی در بین پارک‌های دیزنی است که در آن دو کشتی بزرگ و یک رستوران دزدان دریایی قرار گرفته که با وارد شدن به آن‌ها احساس خواهید کرد واقعاً وارد فیلم دزدان دریایی کارائیب شده‌اید.

دیزنی لند شانگهای
با وارد شدن به جزیره گنج احساس خواهید کرد که واقعا وارد جزیره دزدان دریایی شده‌اید

 

  • تومارولند (Tomorrowland)

تومارولند یا همان سرزمین فردا، همان‌طور که از اسمش نیز مشخص است، سرزمینی برای تجربه آینده است و در طراحی این سرزمین از آخرین تکنولوژی‌ها استفاده شده است. با ورود به این سرزمین احساس خواهید کرد که وارد یکی از فیلم‌های علمی تخیلی شده‌اید. برنامه‌ها و بازی‌های فراوانی در این سرزمین وجود دارند که با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته باعث می‌شوند به طور کامل در دنیای طراحی شده غرق شوید.

دیزنی لند شانگهای
بازی‌های فراوانی در تومارولند وجود دارند که با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته باعث می‌شوند به طور کامل در دنیای طراحی شده غرق شوید

 

  • سرزمین فانتزی (Fantasyland)

سرزمین فانتزی یا همان فانتزی لند نیز یکی دیگر از سرزمین‌های موضوعی پارک دیزنی لند شانگهای و در‌واقع بزرگترین سرزمین موضوعی این پارک است. قلعه بزرگ اشاره شده نیز در فانتزی لند واقع شده که با وارد شدن به این سرزمین می‌توانید آن را مشاهده کنید. با رفتن به تومارولند می‌توانید وارد داستان سفید برفی شده و در دنیای او پرسه بزنید و صحنه‌هایی از فیلم‌های گیسو کمند، علاءالدین، مولان، پری دریایی کوچولو و دیو و دلبر را نیز تماشا کنید.

دیزنی لند شانگهای
بزرگترین قلعه پارک‌های دیزنی در فانتزی لند واقع شده است

 

منبع: travelchinaguide

دسته بندی های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *